Kaip pakeisti savo vardą po santuokos – Štai kaip pakeisti savo vardą (ar ne), kai esate oficialiai susituokęs

Norėdami pakeisti savo vardą ar ne pakeisti savo vardą … tai yra tikrasis klausimas, kuris pasirodo į daugelį šiuolaikinių nuotaikų galvų, kai jie siekia santuokos. Daugeliui sprendimas yra aiškus nuo pat pradžių: tam tikri pokyčiai į garbės tradicijas, kiti nesilaiko savo paveldo. Kai kurie keičia savo pavardes paprasčiausiai todėl, kad jų partnerio pavardė “skamba geriau” nei jų pavardė, kiti negali, nes tai nėra.

Kartais kalbama apie feministinio stendo paėmimą. Taip pat yra nedidelis šiuolaikinių santuokų segmentas, kuris sujungia jų pavardes naujo pavardės naudai, tikėdamasis, kad ateities kartoms bus sukurta nauja eilutė. Nesvarbu, koks kelias šiuo metu yra jūsų sąrašo viršuje, čia rasite BAZAAR “Bridal” patarimai, kaip nuspręsti, ar išlaikyti, keisti ar perspausdinti savo pavardę vieną kartą vedęs.

MANYDU Lengvas kelias: nieko nekeisk.

“Aš nepakeisiu savo vardo. Aš nesuinteresuotas [mano vyro pavardės] pavardės priėmimu – ne todėl, kad man tai nepatinka, arba todėl, kad aš jo nepatyriau, kad pakeistų (taip, kai kurie žmonės iš tikrųjų paklauskite to), bet kadangi po 30 metų šioje planetoje, kaip Olivia Fleming, buvau prijungta prie savo paties tapatybės “, aiškina BAZAAR.com“Senior Features” redaktorius. “Jei pakeis mano pavardę po mano paties kelio drožimo, tikriausiai atsirastų tam tikros tapatybės krizės”. Ši nuotaika – nuotaka, ieškanti tiesioginio atsakymo į seną klausimą, “Ar aš turiu pakeisti savo vardą vedęs ?!”daro dalykus gana paprasta. Jums nereikia nieko daryti, išskyrus susituokti, asmeniui, kuris turi kitokį vardą nei jūs. Niekas nėra brangus.

Ši sąvoka tampa vis sudėtingesnė, jei planuojate kartu su vaikais susipažinti su savo būsimų vaikų pavarde, tačiau Fleming atsižvelgė į tai, kai laikėsi jos vardo. “Mano mama mane perspėjo, kad aš galėčiau apgailestauti, kai turiu vaikų, ir jie neturės mano pavardės, bet aš nemanau, kad motininei obligacijai reikalingas tinkamas pavardė”, – sako ji. “Jis ar ji vis dar bus mano vaikas, ir aš norėčiau, kad jie augtų prielaida, kad moterys nepraranda savo tapatybės santuokoje”.

vaizdas

Christian Oth

Flemingas priduria: “Sąžiningai, dabar, kai aš apie tai galvoju, idealiuoju pasaulyje norėčiau, kad mano vaikas būtų mano pavardė. Aš turiu galvoje, kodėl ne? Kodėl tradicija įgyja diktuoti, kokį pavardę jis ar ji turės ? “

Kiti, pavyzdžiui, Kerry Pieri, BAZAAR.com“Fashion / Features” direktorius aiškiai pasakė, kad tai yra daugiau apie komforto lygį su savo monikeriu, ir tas motyvas yra toks pat svarbus, kad išsaugotų savo naujai pažįstamą ir susituokusią tapatybę. “Man tai buvo ne apie feministinę poziciją, aš ką tik buvo Kerry Pieri pernelyg ilgai, kad staiga taptų kieno nors kitur.” Kaip sakė Mariah Carey,Aš nežinau jos.””

Nuotaka Jenna Rosenstein, BAZAAR.com“Senior Beauty Editor” teigia ir Flemingo, ir Pieri jausmus šiuo klausimu. “Aš atsisakau teisėtai pakeisti savo vardą. Kodėl turėčiau pailsėti iš savo gyvenimo, kad galėčiau pakeisti visus savo teisinius dokumentus, o mano sužadėtinis galėtų tik susituokti ir atsipalaiduoti? Ar tai reiškia, kad turėčiau pakeisti savo” Instagram “tvarką “Ne” Galų gale, Rosensteinui, nelengva laimėti tą dieną.

PASIRINKITE PAKEITIMĄ.

Tiems, kurie siekia tradicijos, pasidalinti tuo pačiu pavarde kaip savo vaikai arba tiesiog nori savo partnerio pavardės, viskas gali būti sudėtinga. “Tai tikrai protingai palaukti, kol pasikeis jūsų vardas, kol nepradėsite keliauti, pavyzdžiui, savo medaus mėnesį ar kelionės tikslo vietą, nes jei jūsų dokumentai nesutampa su jūsų sutuoktiniu, tai yra tikra galvos skausmas”, – paaiškino jis. vestuvių planuotojas Jes Gordon, kūrybinis direktorius ir “properFUN” renginių savininkas. “Aptarkite su savo partneriu, kokie jūsų lūkesčiai priklauso nuo vardo pasikeitimo gerokai prieš vestuves: ar esate peršifruodami? Ar turite profesinį vardą? Ar jūs abu pakeičia savo vardą, kokie yra jūsų vaikų vardų ir tt idealai”, pataria Gordonas.

vaizdas

Jamie Beck

Kita priežastis, kodėl vardas gali būti vertas? Ateities dokumentai. Sako BAZAAR.com Svetainės direktorius, Joyannas karalius Michaelas. Tai pasidaro nepaprastai sudėtinga finansiškai (draudimas, testamentai, investicijos, apskaitos sąskaitos, hipotekos ir kitas turtas), o taip pat, kaip jūs kuriate šeimą, kad veiktų vienodai su skirtingais pavardėmis. Tai įmanoma, bet sudėtinga. Tai sakė, nėra skubėjimo tai padaryti. Bet kai pirksite savo pirmąjį namą arba kitas etapas pasirodys, tai motyvuoja jus [padaryti pakeitimą]. “

Michael sako, kad profesionaliai vis dar eina savo vardą, Kingas: “Aš išlaikiau savo mergautinę vardą kaip savo antrąjį pavadinimą dėl palikuonių … bet mano kolegos, kurie profesionaliai pakeitė savo vardus, nepatyrė, o žmonės greitai prisitaiko. pragarą daug mažiau apie savo pavardę nei tu. “

Ir, kad atrodo, kad vientisumas gali būti vertas. Flemingas pripažįsta, kad laikui bėgant jos vardas yra sudėtingas, trukdymas, kuris atsiranda labiausiai netikėtais būdais. “Pastaruoju metu bandžiau pasiimti mano vyrui siuntos paketą, todėl negalėjau tai padaryti, nes mūsų pavardės yra skirtingos, nepaisant to, kad USPS leidžia sutuoktiniams paimti paketus vieni kitiems.”

Kalbant apie paprastus būdus pakeisti savo vardą, Marcy Blum Associates prezidentas Gordon, Kingas ir Marcy Blum rekomenduoja naudoti tas pačias dvi paprastas naudoti svetaines: “HitchSwitch” ir “MissNowMrs”.

HIFENATE

Marcy Blum taip pat labai rekomenduoja suskaidyti skirtumą. “Aš niekada nesuvokiu, kaip moteris gali atsisakyti savo vardo, ypač jei ji turi karjerą prieš ją susituokusi”, – sako ji..

vaizdas

Jamie Beck

“Mano labiausiai mėgstamas sprendimas / kompromisas yra su užfiksuoto pavarde. Mano geriausias draugas padarė tai prieš 38 metus, kai ji susituokė, ir visi jų vaikai ją įgyvendino. Tai tikrai tokia pagarba nuostabiai šeimai”.

OPTIKA IR VANITAS TAIKOMA KLAUSIMAI.

Jenna Rosenstein, svarstydama vardo pasikeitimą, suvokė kažką kita, kad trukdė jai keisti savo pavardę. “Aš žinojau, kad mergaitė auga taip pat, kaip ir aš, ir jos pavardė yra tokia pati kaip ir mano sužadėtinė. Mes nebuvo tokie draugiški. Mane nebuvo labai įdomu keisti mano vardą jai, nes pasikeitė mano teisiškai pavadintas po mano vestuvių “, – paaiškina ji.

Ką jūs bendrinate vardą (nepaisydamas savo sutuoktinio), kai sujungiate savo vardą su savo sutuoktiniu pavarde, verta apsvarstyti. Ar jūsų vardas ir jūsų partnerio pavardė yra vardas, kurį jus domina? Pagalvok apie tai. Galbūt nuotakos pavadinimas yra labiau patrauklus skambesio vardas abu. Kodėl negalima pasiūlyti, kad jūsų partneris tave atitiktų?

“Blum” rekomenduoja apsvarstyti ir naujus inicialus, ypač tuomet, kai tu nori jų įtraukti į savo vestuves. “Daugelis mūsų porų naudoja monogramas savo kvietimuose ir kituose popieriaus gaminiuose. Svarbu pažymėti, kad nors jie gali naudoti tik savo pirmąjį inicialą arba abu jų pirmąjį ir paskutinį inicialus, jūs negalite naudoti” vedybų “monogramos, kol po ceremonijos . Dažnai mes naudojame jį vakarienės meniu ir / ar vietos kortelėmis, o tai yra gražus simbolizmas [ar jaunikis turėtų atrodyti teisiškai ar socialiai pakeisti savo vardą] “.

vaizdas

Karlas Lagerfeldas

TAKEWAYS

 • Apsvarstykite, ar nekeiksite savo vardo dar iki savo vestuvių dienos, kad nesukeltumėte kovos, neryžtingumo ir streso per savaites, vedančias į vestuves, jau turite pakankamai savo lėkštę.
  • Pasikeisk savo vardą po savo medaus mėnesio ir mėgaukitės laiku. Jums nereikės pakeisti savo vardo teisėtai susituokę, o vedantis gyvenimas su savo merginos pavadinimu suteiks jums laiko vandenims išbandyti. Patarimas ekspertams: pabandykite užsisakyti savo sutuoktinio vardą arba įvardinti save kaip būsimą pavardę ir pažiūrėkite, kaip jums patinka.
   • Jei planuojate pakeisti savo vardą, apsvarstykite savo gyvenimo etapus. Pagrindinius momentus norėsite pasidalyti tuo pačiu pavadinimu kaip ir jūsų partneris: finansinis planavimas, šeimos planavimas, namų pirkimas ir kt. Planavimas.
    • Galite pakeisti savo vardą internete: mūsų ekspertai rekomenduoja “HitchSwitch” ir “MissNowMrs”.
     • Padaryk tai, kas jums tinka. Jei niekada nenorėjote pakeisti savo vardo, mylėtės savo vardo ar norėtumėte, kad jūsų sutuoktinis imtųsi jūsų vardo, kad tai įvyktų ir būtų šie pokalbiai. Padarykite tai, kas tinka tau, jūsų sutuoktiniui ir būsimai šeimai, nesvarbu, ar ji tradiciškai laikosi.

      Loading...