Pilkosios plaukų tendencijos patarimai ir gudrybės – geriausia pilka plaukų dažai, toneris ir šampūnas

Jei jūs vis dar priklausote minties mokyklai, kuri sako, kad pilka plaukai yra baisi dalykas, kurį reikia kuo ilgiau paslėpti, mes čia sakome, kad jūs tikriausiai gyvenote po uolos. Pasivaikščiojimas: Joanas Didionas yra “Celiné” pavasario 2015 m. Kampanijos veidas, Irisas Apfelas buvo panaudotas Alexis Bittarui, buvusiam BAZAAR Redaktorė Linda Rodin praeitais metais modeliuojama “The Row”, o visa įžymybė (Nicole Richie, Rihanna, Zosia Mamet, Kelly Osbourne, Kylie Jenner) dažomi savo plaukų atspalvių gunmetal, sidabro ir pelenų blondinai. Mes paprašėme spalvistą Aurą Friedmaną Sally Hershberger salone kaip nutempti tendenciją.

“Aš gaunu prašymus už pilką visą laiką – tai edgier ir labiau netikėtas, nei platina”, – sako Friedmanas, kuris tapo mados mergaite už laukinių spalvų transformaciją. “Atpalaiduojantys tonai puikiai dirba azijiečiams ir sąžiningai apipjaustytoms mergaitėms su šviesiai mėlynomis akimis, pilka tikrai stiprina spalvą. Jos visiškai priešingos, tačiau tai veikia tiek”. Kalbant apie procesą, nors ir vyksta pilka, nieko nesiskiria nei planetos platinimas, sako ji. “Jūs turite pakelti spalvą į geltoną kaip galimą šviesą, tada pridėkite pilkos spalvos tonus, o tai yra sunku, nes plaukų kutikulė yra plataus. Jei jūsų plaukai jau yra spalvoti ir jūs bandote juos visiškai iškirpti , geriausia ką nors padaryti, tai pasikonsultuoti su dažytoju ir įsitikinti, kad jūsų spalva gali atlaikyti platinos intensyvumą, nes tai yra žiaurus procesas jūsų plaukams. ” Jei esate daugiau “pasidaryk pats” tipo ir jau turite balintus plaukus, Friedman sako, kad namuose lengva nudauti pilka: jį pilka su reguliuojamu dažikliu, tada įdėkite į “Pravana Vivids Silver” arba “Manic Panic Blue Steel” sluoksnį arba derinį dviejų mišinių su kondicionieriumi, kad jis būtų lengvesnis ir pasiimti kai kuriuos mėlynus.

Išgerkite pilką spalvą tik prausdami plaukus kartą per savaitę – “jis lengvai skalaujamas kiekvieną kartą, kai esate šampūnas”, – sako Friedmanas, – prieš naudojimąsi dušu ir purus violetiniu šampūnu, naudokite “Nexxus Color Assure Pre-wash Primer” technologiją. kondicionavimas su turtinga spalvos apsaugine kauke. Reguliarūs blizgesiai išlaikys spalvą, atrodantį švieži ilgiau, tačiau kai ji pradeda išnykti, tai nebus blogiausias dalykas. “Gray gražiai išsiskleidžia į šį gražų lediną blondinę atspalvį, nereikia jaudintis dėl to, kad atrodo geltona”.

vaizdas

Philip Kingsley Pure Silver šampūnas, $ 30, philipkingsley.com
Courtesy Philip Kingsley

Loading...