Kim Kardashian nudažė savo plaukų sidabrą – Kim Kardashian West Hair Transformation

Gal tai yra “Niujorko mados savaitės” įtaka, galbūt tai traškus vėjas, kuris atleidžia nuo krūtinės plaukų atnaujinimo blykstes, gal ji jau eina per Sesijų žaidimas pasitraukimas – bet kokia priežastis, Kim Kardashian debiutavo pagrindinį plaukų spalvos pakeitimą praeitą vakarą “Tom Ford” pavasario / vasaros 2018 m..

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Spėk kas? Matydamas, ar blondinėse yra daugiau linksmybių! Sidabriniai balti plaukai! Tai NYFW! Spalvotas ir supjaustytas man #chrisappletonhair @kimkardashian Makeup @makeupbyariel

Paskelbta Chrisas Appletonas (@ chrisappleton1)

Neseniai jos ilgas, blizgus plaukų sluoksnis atskleidė klasikinį “Cher” jausmą, tačiau žvaigždė nėra visiškai svetima dramatiškam spalvų pamainui – ji laiku išleido “Paryžiaus mados savaitę” 2015 m. (Tai vadinama tradicija). ) Šį kartą, šukuosena Chrisas Appletonas padėjo jai pasiimti švelnios blondinės versijos su šia sidabro spalvos atspalviu.

Natūralu, kad internetas greitai išprotėjo dėl šio ekstremalaus spalvų perdangos. Kalbant apie tai, kas labiausiai jai arti, ji atrodo, kad ji turi mažiausiai vieno šeimos nario nykščius. Kardashianas paprašė “Twitter”, ar Šiaurė mėgsta savo naujus blondinai plaukus, atsakė su teigiamu teigiamu pasakymu: “Taip, ji daro!”

Matydamas, kad 4 metų bona fide mados plokštelė yra visa pati, mes norėtume vadintis “It-girl” patvirtinimo antspaudu.

Loading...