Kaip padaryti, kad jūsų plaukai augtų greičiau – patarimai ilgiau plaukai

vaizdas

Glen Luchford / “BAZAAR” meno partneris

Tai sunku, kai hemlines staiga lašas šešis colius – bent jau viskas, ko reikia, yra strateginių pirkinių popietė. Tačiau kai praėjusio sezono įprastas ilgas bobas pasislėpė nuo Rapunzel-esque spynų kilimo ir tūpimo takų, kelios valandos, praleistos su jūsų kreditine kortele, tiesiog nebus tokios apgaulės. “Šiuo metu yra kažkas labai plačiai paplitęs apie ilgus plaukus”, – teigia Nicole’o Kidmano, Kerio Vašingtono ir “Olsen trifecta” (Mary-Kate, Ashley, Elizabeth) stilistas Markas Townsendas. “Ir moterys yra įsitikinęs, kad vyrai pageidauja.”

Taigi, kokia bobbed mergina turi daryti? “Jūsų plaukų augimas daugiausia yra genetiškai užprogramuotas, o jūs negalite to pakeisti, tinkamas gyvenimo būdas gali padėti jums kuo geriau išnaudoti savo genetiką ir paveikti jūsų plaukų augimą”, – sako Niujorko dermatologas Doris Day. “Išjungdami arba sumažindami uždegimo procesą, kurį gali sukelti stresas, mityba ar perprodukcija, ir galite išauginti plaukų folikulus, sukursite tvirtą pagrindą, maitinsite galvos odą ir leiskite plaukams kuo geriau išaugti. ” Vieno ar dviejų štampus gydymo būdai, kurie mažina uždegimą, gali būti derinami su tiksline parinktimi, nuo namuose esančių lazerių iki kofeino šenilinių šampūnų, kurie žada paskatinti greitesnį plaukų augimą, didinant kraujotaką prie galvos. Apsvarstykite juos apie minoksidilio folikulus, kurie yra aktyvūs Rogaino ingredientai. Nors mokslininkai tiksliai nežinojo, kaip veikia minoksidilis, tyrimai parodė, kad jis veiksmingas kovojant su retinu.

“Plaukai auga vidutiniškai apie centimetrą [.39 colių] per mėnesį”, – sako paradi Mirmirani, dermatologas Vallejoje, Kalifornijoje, kuris specializuojasi plaukų sutrikimų. “Hormonai vaidina vaidmenų plaukus auga greičiau nėštumo metu, o lėtėja po 40 metų.” Norėdami pagreitinti procesą, “Diena” rekomenduoja “boot camp” metodą. Jos plaukų augimo sistema (120 $) susideda iš šampūno ir kondicionieriaus bei serumo su peptidais ir raudonųjų dobilų ekstraktu, kuris padeda sumažinti uždegimą. “Mano pacientai juos naudoja su Rogaine ir Viviscal papildais su jūrų kompleksu ir biotinu”, – sako ji.

Daugelis gražiausių merginų mieste, įskaitant Gwyneth Paltrow ir Karlie Kloss, prisiekia Viviscal (49,99 $ už 30 dienų tiekimą). “Aš negaliu galvoti apie tai, kas nepriima” Viviscal “, sako Townsendas. Biotinas taip pat yra dr. Frank Lipman “Be Well Hair, Skin & Nail Formula” (39 dolerių už 30 dienų tiekimą) ingredientas, tačiau vitamino veiksmingumas išlieka prieštaringas.

Diena pataria pacientams laukti trijų mėnesių rezultatų, o prireikus – ante su gydymo lazeriu in-office priemonėmis, kuriomis siekiama šviesos bangų prie galvos ir gali sumažinti uždegimą ir padidinti apyvartą (kaina: 3000 JAV dolerių už trijų mėnesių laikotarpį savaitinių sesijų eiga). Dabar yra ir galimybė naudotis namų lazeriu, taip pat FDA išvalyta “HairMax Professional 12 LaserComb” (545 $). Pasak “HairMax” įkūrėjo Davido Michaelio, jis naudojasi šviesos energija, skatinančia plaukų folikulus. “HairMax padeda išplėsti plaukų augimo ciklo anagen [aktyvaus] fazę, leidžiančią plaukams augti ilgiau ir gali padėti jam augti greičiau”, – aiškina jis..

Dėl galvos odos stimuliacijos be lazerių yra daugybė naujų šampūnų ir gydymo būdų. “Toppik” plaukų regrowth gydymas ($ 25) yra 2 proc minoksidilio ir purškiamas ant galvos odos du kartus per parą. Alterna “Caviar Repairx” priauginantis plaukų ir galvos odos eliksyras (38 $) yra tetrapeptidas ir gėlių ekstraktas, skirtas uždegimui mažinti. “Valmont” plaukų ir galvos odos ląstelių gydymas (595 USD) taip pat naudoja peptidą, kad padėtų įtvirtinti plaukų folikulus galvos odai ir pailgėtų aktyviosios augimo fazės. Ir blizgus spynos auga daugiau šampūno (35 $) turi kofeino, ženšenio ir mėtų, kad pradėtų cirkuliaciją.

Tai taip pat svarbu, kad apsaugotų plaukus nuo cheminių medžiagų susidarymo ir overstylingumo. “Atleiskite nuo šilumos įrankių”, – rekomenduoja Haris Džošas, Gisele stiliaus pasirinkimas. “Net jei jūs sumažinsite vieną dieną per savaitę, pastebėsite skirtumą”. Gerai prižiūrimi plaukai yra mažiau linkę. Naujasis “Redken” “Extreme Length Primer” (22 JAV dol.) Ir “Extreme Length Sealer” (24 doleriai) su biotinu yra skirti kovoti su trūkčiojančiais taškais nuo šaknų iki galo ir pažadėti išlaikyti iki šešių colių papildomo ilgio.

Tačiau tikrąsias ilgesnių plaukų slaptumas nereikalauja hiperaktyvių folikulų, kurie šoko ant kofeino. “Devyniasdešimt procentų moterų, kurias matote ant raudono kilimo, yra pratęsimų,” pripažįsta Townsend. “Plėtiniai yra labiau prieinami nei kada nors anksčiau. Jei investuosite į vieną rinkinį, galėsite juos įdėti, kai jūs einate į” blowout “. mano plaukai iš GarlandDrake.com “. Atrodo, kad po pietų apsipirkimas gali išspręsti ilgiau plaukų ieškojimą.

Loading...