Geriausi paslaptys blizgus plaukai – Pro patarimai blizgus plaukai

vaizdas

Marina Dean-Francis

SHAMPOO SMART

Pasirinkite produktus, kurie yra spalvoti, be sulfatų arba pasirinkti valymo kremus. Šampūnai su sulfatais atveria jūsų plaukų odelių sluoksnį, taigi jie taip pat gali nusiplauti dažų molekules. “Laikydami blakstieną uždarytas raktas juos išgelbėti”, – sako Aurija Friedman, Sally Hershberger / Tim Rogers salono Niujorke spalzista. Apriboti šampūną tris kartus per savaitę, ypač jei esate raudonėliška. “Raudonos spalvos molekulės yra didelės, o jos nesiskiria giliai, todėl jos linkusios būti išplaunamos”, – sako Šemenas Olsonas, Miami “Atma Beauty” įkūrėjas. Išbandykite Moroccanoil Moisture Repair šampūną (25 USD) ir “Pantene Gold Series” gilią drėkinančią bendrą valymą.

NAUDOTI DUŠO FILTRĄ

Kitas dalykas jūsų vonioje, dėl kurio spalvos atrodo trumpa: vandeniu. Jame yra mineralų, kurie jungiasi prie plaukų, kuriant kiekvienos grandinės plėvelę, kuri gali papildyti blizgančiomis spalvomis atspalvį ir blizgančiomis brunetomis ir raudonukais. “Mineralai taip pat sukelia plaukų skutimą ir susipainiojimą”, – aiškina Sergejus Normantas, “John Frieda” salone Niujorke, stilistas ir kolonistas Harijs Džošas. “Olson” siūlo naudoti vandens filtrą ant savo dušo, kuris veikia kaip “Brita” jūsų plaukams. Išbandykite “T3 Source Showerhead” filtrą. Friedman rekomenduoja “Nexxus Color Assure Primer” spalvotoms plaukams prieš šampūną.

KEEP GRAYS PATIRTIS

“Kai kurios moterys gauna pilvą aplink savo plaukų liniją net po dviejų savaičių po to, kai išeina iš salono”, – sako Tracey Cunningham, Los Andželo “Mèche salon” spalvininkas ir bendrasavininkas. “Ir jūs negalite sustabdyti plaukų augimo.” Cunningham patinka Redken Root Fusion ($ 25), D.I.Y. tik šaknų dažai. “Pasirodo ant jūsų plaukų linijos ir šaknų prie galvos karūnos tarp salono susitikimų”, – sako ji.

vaizdas

Mandagumas

Nexxus Color Assure Primer už spalvotus plaukus, $ 20, nexxus.com; Tresemme Remontas ir apsauga 7 “Pre-Styling Spray”, 5 USD, target.com; T3 Šaltinis dušo filtras, $ 130, medicalspasincancer.com.

MAINTA BRIGHTNESS

Norėdami išstumti brasingas, naudokite purpurinį spalvotą kondicionierių. “Jis įsiskverbia į plauko šyną ir laikinai atmetė geltoną ir auksą, kuris atsiranda dėl oksidacijos dėl saulės ar šampūno”, – sako Josas. Pabandykite “L’Oréal Paris EverPure Blonde Conditioner” ($ 7,99). Visi atspalviai gali būti naudingi, jei kas savaitę naudojamas švelnus kondicionierius, kad įkvėptų plaukus pigmentu tarp atspalvių. Išbandykite “Christophe Robin” šešėlių variantų priežiūros maitinamąją kaukę su laikina spalva.

SUGALVOKITE PAVOJUS

“Kuo daugiau kepti jūsų plaukai, tuo daugiau spalvų paslyksi”, – sako Džošas, kuris rekomenduoja šilumą apsaugančią purškiamąją dangą naudoti kiekvieną kartą, kai išdžiovinote arba naudojate garbanojimo geležį. Pabandykite “Tresemmé Repair & Protect 7 Pre-Styling Spray”. Friedmanas sako, kad apsaugoti plaukus nuo saulės yra taip pat svarbu. Jos sprendimas: padengti plaukais su grynaisiais kokosų aliejais, kol eina į paplūdimį ar baseiną.

STIPRINTAS SALONU

Sveiki plaukai yra lygūs ryškesnei spalvai. Tačiau nuoseklus dažymas gali pakenkti kuoketei, o jūsų spalva atrodys mažiau nei žvaigždė. Paklauskite savo spalvininko apie “B3 Brazilian Bond Builder”: “Tai bendras polimero pagrindu pagamintas gydymas, kurį pridedu prie kiekvienos spalvos, balinimo ar blizgesio, prieš jį taikydamas plaukams”, – sako Friedmanas. “Jis užsandarina spalvą, uždarant odelę ir padėdamas atkurti obligacijas, kurios padeda išlaikyti plaukus kartu, užkertant kelią spalvai išlipti”. Rezultatas? Sveikesni plaukai viduje ir išorėje.

vaizdas

Mandagumas

John Frieda “Luminous Glay” “Clear Shine Gloss”, 10 $, johnfrieda.com; Pantene Gold Series Deep Hydrating Co-Wash, $ 10, pantene.com; Christophe Robin Shade Variation Care maitinamoji kaukė su laikina spalva, $ 51, sephora.com.

ĮRANKIAI SU SUKURTAIS

Džoso plaukų spalva Rx visiems jo klientams: po kiekvieno kito šampūno įpilkite “John Frieda” švytintą glazūrą “Clear Shine Gloss”. “Tai sukuria laikiną blizgesį ant plaukų,” paaiškina Džošas. “Ir jei jūs išlaikysite plaukų apsaugą, nėra jokio būdo, kad spalva galėtų paslysti”.

Loading...