Geriausi blondinės atspalviai jūsų odai – Kaip pasirinkti tinkamus blondinės plaukų atspalvius

Klausimas: Aš esu natūrali brunette, kuri nori eiti blondinai, bet aš nervina, nes šviesesnė spalva manęs nebus. Bet kokiu būdu prognozuoti rezultatus?

Atsakymas: Programos, kurios apjuoda karikatūrinius perukus aplink savo veidą, yra įdomios, tačiau jos nėra tiksliai sunkios mokslinės priemonės, leidžiančios nustatyti, kaip atrodysite su šviesiaplaukiais plaukais realiame pasaulyje. Laimei, atsakymas į tai, ar galite nuimti šviesesnę spalvą, yra paprastas: taip. “Tai tik klausimas, kaip rasti blondinę, kuri papildo jūsų asmeninę spalvų paletę, t. Y. Jūsų odos perversmą ir atspalvį”, – sako garsenybių dramaturgas Danielis Moonas, kurio klientai yra Madonna, Kylie Jenner ir Nicole Richie. Žemiau yra Mėnulio vadovas, kaip pasirinkti tinkamą odos spalvą.

Jei esate blogas…“Platina, ar tai kieta, purvina, kreminė ar perlamutrinė, visada yra demonstracinė medžiaga, – sako jis, tačiau reikia nepamiršti, kad tai yra labiausiai reikalaujanti matoma regrowth, ir tai reikalauja daug gilių kondicionavimo ir apsaugos. “Jūs taip pat galite dėvėti daugialypius auksinius akcentus su platina, medaus ir aukso siluetu, o jei norite eiti tamsiai blondinę, pagalvokite apie smėlio ir smėlio spalvas.”

Jei esate vidutinio / alyvuogių / aukso tonuotas…“Vidutinė oda yra kaip ovalo formos veidas, o tai reiškia, kad galite dėvėti beveik bet kokį dalyką – platiną, medaus, pelenų ir strobe šviesos blondinę. Dauguma mano azijiečių klientų patenka į šią kategoriją ir jie gali ištraukti viską per sviestinę blondinę ar be kaulų baltos spalvos. “Strobe” pabrėžia, kad grietinėlė aplink veidą suporuota su medaus akcentais visame poilsiui yra gražus. “

Jei tu esi tamsus … “Pasirinkite daugiau smėlio atspalvio; per daug pelenų gali nuvilkti savo veido. Balinimo blondinė išvaizda taip pat pasiekiama, tačiau, kaip pagrindą, manote, kad medus ir karameliniai tonai yra jūsų pagrindo, tada pridėkite kreminės stroboskopinės spalvos akimirkų, kad pridėtumėte matmenis. “

Kalbant apie jūsų prausimus, Mėnulis primygtinai reikalauja, kad jie prisijungtų prie spalvų veiksmo: “Turėdamas drąsų kirpimą, jis apibrėžia veidą ir gali suteikti jūsų blondinei išvaizdą, kad išryškintų akis ir suteiktų jums daugiau makiažo galimybių”.

Loading...