5 devynioliktojo amžiaus grožio taisyklės nuo 2015 m. Rudens – 2015 m. Ruduo “Plaukai ir makiazos tendencijos”

Perėjimas nuo “70s-didžiojo 2015 metų pavasario sezono, kuriame valdomos raketos, platformos, boghemijos bangos ir kačių akys” į “90-ųjų” įkvėptą mados ir grožio kritimą, yra beveik instinktyvus, nes nors Spalvų paletė šiek tiek tamsesnė, tikėdamiesi mažiau saulėtų dienų, viskas lieka taip paprasta ir kieta. Štai penki dalykai, kuriuos reikia žinoti, kad įvaldytų “90s grožio išvaizdą.

1) pakeiskite tonuotą drėkiklį ant matinio pagrindo. Makiažo atlikėjai neslėpia fakto, kad šį sezoną jie naudoja sunkesnes bazes, kad būtų tolygiai ištaisyta, beprotiška oda. Galite juos rasti užkulisiuose beveik kiekvienoje parodoje, naudojant pamatą, konsolę ir matinius miltelius..

2) Sumažink savo pirštus. Pilnos pertraukėlės niekur nesiruošia, bet dabar jie yra nepatogūs, šiek tiek užaugę ir šukuojami, kad suteiktų “nepagrįstą žaliavą”, sakė vyrų dailininkas Francelle Daly, 3.1 Phillip Lim (viršaus, dešinėje). Turi turėti įrankį: NARS Brow Defining Brush # 48 ($ 26, sephora.com).

3) Channel Winona Ryder’s lips. Aktorė buvo dešimtmečio stiliaus piktograma, o jos parašas plytų raudona lūpdažis buvo puikus, ne pernelyg tamsus, ne pernelyg ryškus atspalvis. “Daly” išleido beveik tą pačią spalvą matinės spalvos apdailoje (“NARS Lipstick in VIP”, kurią galima įsigyti 2015 metų rudenį) 3.1 “Phillip Lim” šou, nes ji sakė: “tai man primena mano senas” Doc Martensas “- jis yra elegantiškas ir menkas su panku drąsa tuo pačiu metu “.

4) Eik į miegą šlapiais plaukais. Viešojoje mokykloje (aukščiau, antroje į kairę), frizierinė Antoinette Beender šukuotų geliu nuo šaknų iki ausų, po to užfiksavo pirštų bangas ir apkarpė juos vietoje, kad išdžiūtų plaukus, kurie atrodė kaip modeliai, kurie tik prabudosi po vėlaus vakaro iš šokių. Paulas Hanlonas nurodė Veidas žurnalas ir apibūdino plaukus, kuriuos jis sukūrė kaip 3.1 “Phillip Lim” kaip “virvę, netobulą, atskirtą, dviejų tonų tekstūros daiktą”, kurį sukelia miegoti su drėgnu plauku. Norėdami jį gauti, jis sukūrė mažus petnešius aplink galą, sklandė lyginamą geležį išilgai ir nuplėšė juos pirštais.

5) Pirkite Bobby pins paketą. Jie buvo funkcionalūs ir dekoruojami Isa Arfen (viršaus, kairėje) ir Misha Nonoo (viršaus, antra iš dešinės), laikydami aptakus plaukus ir įtraukdami į stilių, apimantį dieną (arba du ar tris) senus plaukus.

Loading...