Zooey Deschanel ir Tommy Hilfiger bendradarbiavimas – Zooey Deschanel stilius

vaizdas

1960-aisiais, “Tomiui iš Zooey”, kapsulių kolekcija su Zooey Deschanel ir Tommy Hilfiger, apimanti svyruojančias figūras ir poslinkius daugiausia raudonos, baltos ir mėlynos spalvos paletėje. Deschanel sukūrė terminą “Modical”, apibūdinančią suknelių ir aksesuarų liniją – modų ir jūrininkų mišinį. Akordeono pliukstinė raudona sijoninė suknele yra išrankesnė, kaip raudonos ir mėlynos grandinės grandinės kryžiaus kūno maišelis.

vaizdas

Mandagūs Tommy Hilfiger

Duo susirenka anksčiau, Hilfiger aprengė aktorę praėjusių metų “Met Gala” tema “gala” buvo “punk”, todėl aš nuėjau su seersucker, nes aš maniau: “Jei visi daro punk, tada punkas nebėra punk!” Natūralu Turėjau daryti kažką tradicinio! “- sako Deschanelis. Panašiai kaip tikras protų susibūrimas. “Aš visada myliu Tommy Hilfiger estetiką ir tokį, kokį jūrinį, visameameriškai atrodo, kad prekės ženklas visada įkūnytas”, – aiškina Deschanelis. – Mes pradėjome kalbėti Los Andželo vakarėlyje ir tik nusprendėme surinkti šią kolekciją. Manau, kad tai pasirodė tikrai nuostabus. Aš taip didžiuojuosi. ” Tiesiog dar viena pamoka, kad geri dalykai atsitinka, kai jus linksmina.

“Tomiui, iš Zooey” siūloma iš viso 16 suknelių, kurių kaina svyravo nuo 98 iki 199 dolerių, iš viso įplaukiant į tommy.com ir Tommy Hilfiger inkarų ir specialiųjų parduotuvių parduotuves Šiaurės Amerikoje, Europoje, Meksikoje ir Japonijoje balandžio 10 d. Dabar eikite į svetainę, kur yra vaizdo įrašas užkulisiuose, ir pamatysite išskirtinį vaizdą iš šaudymo aukščiau.

Loading...