Kaip prižiūrėti savo zomšos – Patarimai, kaip rūpintis savo zomša

vaizdas

Koks geriausias būdas apsaugoti zomšą, nesunaikinant spalvos?

Su vandeniu ir dėmių apsauga. Aš rekomenduoju “Leather Spa Water” ir “Dye Protector”. Net jei kažkas sako, kad buvo elgiamasi, tai nepakenks tai padaryti dar kartą. Jis turi nanotechnologiją ir veikia kaip repelentas – negalima per purkšti. Dažnai žmonės bijo purkšti poras ir sužeisti odą, tačiau tai nebus. Suede vis dar yra kvėpuojanti. Idėja yra ta, kad jei jūs gaunate dėmę, galite ją nuvalyti prieš ją įsiskverbdama.

Turėtum vengti lietaus ir sniego, jei dėvi zomšą?

Nebūtina, jei purškiate, tai yra atbaidantis, kad galėtumėte atskleisti daiktą, krepšį ar batus prie elementų, bet pirmiausia tai gera apsaugoti. Su tikrai lietingomis dienomis pabandykite vengti dėvėti savo gabalus.

Ką daryti, jei jis tampa drėgnas?

Palikite natūraliai išdžiūti, jei yra mažai taško, išdžiovinkite jį sausu skudurėliu. Jei naudojate šlapius batus, užpilkite juos popieriumi į savo natūralią formą (bet ne didesnę) ir leiskite jiems išdžiūti nuo šilumos šaltinio. Kitą dieną suteiksime jiems gerą šepetėlį, kad grįžtumėte nap.

Ką daryti, jei ant jo atsiras rašalas ar kitas ženklas??

Palaukite, kol grįšite namo ir naudokitės suede šepetėliu, kad tepinėtumėte zomšienį, arba jei tai užsispyrusi zymė naudokite zomšinę trintuką. Tai geriausia tai padaryti kuo greičiau, kol ji įsiskverbtų į medžiagą. Jei tai kažkas, ko dažnai dėvi, purškite juos kartą per savaitę.

Kaip išlaikyti savo zomšos minkšta?

Kai jis tampa veikiamas arba purvinas, jis paprastai tampa kietesnis, jei reguliariai nuplaunate gabalus, atsikratote dulkių ir padeda išlaikyti zomšos išvaizdą. Tai apie tai rūpintis ir imtis iniciatyvos.

Kaip turėtum laikyti zomšį??

Laikykite batus ir rankines dulkių maišeliuose. Jūs nenorite, kad jį užplombuotumėte į plastikinį maišelį ar dėžutę, skirtus mėnesius. Leiskite jam išdžiūti, jei jis bus drėgnas.

Jei jūs gaunate ženklą ant gabalo, galite jį dažyti?

Dauguma ženklų turėtų išeiti, kartais žmonės atneša mums kažką valymo, o jūs galite naudoti trintuką, šie dalykai išeina iš karto. Suede užtepama, tačiau ji keičia tekstūrą ir padaro ranką šiek tiek sunkiau. Sunku sužinoti, ar kažkas buvo apdorotas anksčiau. Kartais šviesios spalvos gali prireikti kelių sluoksnių ir kiekvieną kartą, kai pridedate daugiau skysčių ir dažų, kurie gali keisti tekstūrą.

Loading...