Kaip atrodyti madingai – lengva mados konsultacija

Kate moss

Dennis Gundlach / DAVIDS / WireImage.com

Mes visi buvome ten: atvykę į kokį nors aukštą vakarėlį, kuris teigiamai įžiebė mūsų aukščiausio lygio ansamblį, kad ją pamatytume. Ta mergina. Su odos striukė Balenciaga, puikiai nusidėvėję džinsai, Balmain kristalais aptraukti sandalai ir dūminės akys. Staiga, jūs norite sudeginti cigarečių skylę į savo kailį, purkšti savo akių kontūrą, išmesti plaukus ir 10 minučių prarasti 10 svarų. Kartą žvaigždžių apranga akimirksniu atrodo taip … buržuaziškai.

Nepamirškite, kad norite nuliūdinti namuose tarsi pykių, galite tikėtis vengti tokio aklavietės pakartojimo nustatydami, kad atrodysite lygiai taip pat, kaip dégagé. Tada jūs negausite įprasto poilsio naktį iš miesto.

Bet kaip atlikti tokį feat? Daugiau nei švelniai įvertinus mūsų šiuolaikinio stiliaus kūrėjus atskleidžia subtilių idėjų lobis, kurį gali ištirti kiekvienas, turintis gerą akį ir pageidaujamą knygutę. Prancūzijos aktorė Lou Doillon visada sugeba būti kūrybiškai atskleista ir įspūdinga, nesvarbu, kokia ji atrodė, kad roko. Jei ji yra minkšta minidresse, kurioje yra įmirkęs leopardo sluoksnis arba kūno sąmoningas Hervé Léger tvarsliava, plaukai yra laisvi, makiažas minimalus, o kojos – fantastiškos. Teigiama, kad jos šeimos kilmės ir žemiškoji sultriness padeda – taip pat sveiką dozę, kad labai prancūzų je ne sais quoi.

Panašiai kietas, kaip ir dizaineris Stella McCartney, panašūs elementai yra iš vidaus. “Aš tiesiog manau, kad jei turėsite teisingą požiūrį ir tinkamai dėvinsite drabužius, vis tiek turėsite natūralų seksualumą”, – sako McCartney. “Jei tu gerai pajusi drabužius, tai išeina natūraliai”. Paimkite, pavyzdžiui, aktorę Maggie Gyllenhaal. Ji išsiskleidžia lakonišką neskaidrumą, taigi, net kai ji pasirodo “Louis Vuitton” diržo kailio giletoje, ji daro prabangų išvaizdą, kuris klysta ant upės ant bet kurio kito, atsipalaidavęs miesto centre.

Žinoma, mados dominuojanti lengvo padažu karalienė yra Kate Moss. Nepriklausomai nuo to, ar ji naktini miestelyje Chanelio kostiumėlyje, užklijuota žvaigždėmis ar drožlės aplink LA džinsinio mikroshorto, psichodelinio atspausdinto marškinėlio, ir karamelės batelių, ji turi tai sunkiai tiksliai, bet lengvai prieinamą įgimtą stilių kad niekada atrodo nepakankamai ar pervertus.

“Jei manote, kad praleidote per daug laiko ruošdamiesi, sustokite. Geriau apsirengti įkvėpimu, nes jūs priimate instinktyvius sprendimus”, – teigia modelio dizaineris Erinas Vaassonas, kuris savo išvaizda nurodo kaip “iškraipytą tobulumą” ” Wasson įsisavino kietą šukuoseną su stipriu stilingu pasirinkimu, pavyzdžiui, vakarinės suknelės su kepurėlių pora arba vilnonių šokių puošmenomis su plunksnomis galvos apdangalais.

Dizaineris Aleksandras Vangas reikalauja mados pasekėjų, kad mišinys būtų šviežias. “Eik drąsiai, o ne skanėstą”, – sako jis. “Nebijokite dėvėti kažko negabaritinio su kažkuo kūno sąmoninga.”

Šiuolaikiškai atrodo, kad šiais laikais viskas yra apie kontrastus. Viskas, kas vyrui ar klasikui, turėtų būti suporuotas su šiuolaikiška ir kieta. Aktorė Chloë Sevigny visada sugeba ištraukti šį pavidalą su aplombu, ar dėvėti džinsinio striukę per viršūnių kupranugarių suknelę, ar praleidžiant skaidrumą iki apytikrės ribos, pasitelkdama seksualiai pritaikytą liemenėlę. Taip pat modelis Natalija Vodianova, kuri paslydo su legiručiais pagal dizainerių kokteilių sukneles.

Negalima dėvėti visko nuo vieno dizainerio, vieno sezono ar vienos temos “, – sako Annabel Tollman,” Olsen “dvynių ir” Scarlett Johansson “, kaip ir” Celebrity “stilistas.” Kartais kažkas negerai yra teisus “.

Ši mintis tęsiasi net su juodomis kojinėmis. Kai kamuolys suknelė su atitinkančiu satino Manolo ir kailio kapeliu būtų de rigueur; dabar tai tik senamadiškas. “Vakaras nereiškia tradicinės”, – sako “Bergdorf Goodman” vyresnioji moterų mados direktorė Roopal Patel. “Dabar nebėra taisyklių. Padarykite daugiau savo asmenybės ir stiliaus savo išvaizdai.” Ji siūlo dėvėti sutrauktą striukę per blizgančią šešką arba pridėti “išjungti” – a.k.a neatitinkančią spalvą jūsų aprangai kaip drąsiai atspalvį batų ar sankabos.

Šį sezoną striukės yra pagrindinis gabalas nuliui. Vienas iš “McCartney” puikiai supjaustytų šukuosenų padarys triuką. Dizainerė pataria mesti “vaikino striukę su nuleista lazda ant nieko nuo minidreso iki mažų šorų ar liesų džinsų”. Odos stalviršis yra dar vienas privalomas pagrindas, tobulas su džinsais ir daugiau formalių suknelių. Be to, nepamirškite, kad kailiai ir gyvūnai spausdina greitai. Be to, papildomi priedai visada yra paprastas priedas, siekiant paversti aprangą nuo statiško iki įspūdingo. Pažvelkite į ekstravagantiškus batus, negabaritinius sujungimus ir papuošalus.

Natūralu, kad lengvas stilius taip pat apima jūsų grožio režimą. Manheteno plaukų ir makiažo guru Davidas Evangelista, pavasariui, yra viskas apie akis. “Nesvarbu, ar tai blakstienų tušas, ar stipri antakiai, – sako jis, – akivaizdus dėmesys yra akis.”

Kalbant apie plaukus, praeiviai yra puikiai pajuodintų šignonų ar tiesioginių išsišakojimų; ji turėtų būti seksuali ir mussed. “Aš esu didelis netinkamo” gerbėjas “, – sako Tollmanas. “Nuo 1982 metų aš neturėjau plaukų šepečių”.

Tiesiog nepamirškite: bandydami kruopščiai išmirti tobulą išvaizdą, paimdami tik reikiamą neskaidrumo dydį, neduokite šios problemos. Laikykis jūsų pagrindinių skonių, bet įgnybti juos tik pakankamai, kad suteiktų šiuolaikišką pasitenkinimą. Tokiu būdu, kitą kartą, kai būsiesi blizgančioje pasakoje, tu būsi merginos pavydėtojoje ansamblyje.

Loading...