Cara Delevingne plika Versace suknelė – Cara Delevingne “Valerian” spaudos kelionių suknelės

Cara Delevingne in Versace

Getty

Cara Delevingne dažniausiai nėra skirta pataikyti ant raudono kilimo, bet praeitą vakarą galima sakyti, kad visos akys buvo ant jos.

Priešingai daugumai savo mergaitės gaujos supermodelių, Delevingne linkusi pasirinkti elegantišką siuvimą ir labiau edgyas ansambles, o ne parodyti per daug odos. Tačiau per savo dabartinę spaudos kelionę Valerijonas ir Tūkstančių planetų miestas, aktorė pasirodė iš viso daugiau spalvingi išvaizdos – nuo to, kad atskleidė Aleksandro Vautjero suknelę prie savo futuristinės princesės momento – ir praėjusią naktį ji pastatė savo antspaudą ant plika suknele.

Cara Delevingne naked dress

Getty

Dėl “Sci-fi” filmo “Mexico City” premjero Delevingne nusprendė nešioti mini, “Straceess” “Versace” šukuoseną, kuriai būdinga nuogi žemutinė puošmena, padengta pagražintu grandininiu įkvėptu detaliu. Ji suporavo sidabrinę liemenę su atitinkančiais strappy kulniukais ir minimaliais priedais.

Ir tai buvo ne tik jos suknelė, užfiksuota mūsų dėmesį. Aktorė taip pat parodė a naujausius spalvingus “, pridedant rausvą atspalvį prie apipjaustytų plaukų, kuris puikiai pagerino savo subtilią raudoną lūpų dažą. Ji baigė žvilgsnį su dūminiu akiu ir prakeiktais skruostais.

Visiškai pažymėti Delevingne, kuris kiekvieną colį žvilgsnį žavėjo Holivudo žvaigždute. Žiūrėkite savo išvaizdą iš visų kampų žemiau.

Cara Delevingne naked dress

Getty

Cara Delevingne naked dress

Getty

Cara Delevingne naked dress

Getty

Loading...