Geriausi vaško salonai Londone – aukščiausios kokybės vaškai

Niekas nekantriai laukia vaško, bet yra vietų, dėl kurių procesas bus mažiau išbandytas. Nesvarbu, ar ieškote kažkur, kad jautriai odai būdingas ar ieškotumėte labiau atsipalaidavusi patirties, žr. Geriausių vaškinių vietų Londone vadovą.

1. Nadiya Bekaro kalva

Geriausia: Greitas vaškas
“Buzz”: Jos brazilai užtrunka tik 15 minučių ir papildo kojų vašką, ir tai dar tik 30, todėl nenuostabu, kad vietinės verslininkės, Londono grožio redaktoriai ir žinomiausios įžymybės, įskaitant “Jaggers”, pasirenka Nadiya. Jos dėmesys detalėms taip pat yra gerai išmanantis ir jos apdaila yra visiškai nepaklusta.
Detalės: £ 50 už Brazilijos, £ 30 už bikini vašką. MichaelJohn, London, W1, Fourlondon.co.uk

2. Vaškavimo ministerija

Geriausia: Labiausiai neskausmingas vaškas Londone
“Buzz”: Kaip rodo jo pavadinimas, Vaksavimo ministerija yra garsus vaško specialistai. Jos fasadai gali atrodyti kaip naktiniai klubai iš išorės (kartu su šokių muzika ir ryškia šviesa), tačiau viduje jie patalpinti kai kuriuos labiausiai ieškomus vaško terapeutus Londone dėl jų be skausmo metodų ir specialiai sukurto vaško. Paklauskite Monia Pensos, dirbančio Holborno filiale, kurios klientai teigia, kad susitikti su ja yra tokia pat griežta kaip ir stalo rezervavimas populiariausiose Londone restoranuose.
Detalės: Nuo £ 19 prie įvairių asortimentų visame Londone, Ministryofwashing.co.uk

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Modeliai, reikalingi vaškuodami rytoj mūsų Islington salone @stripwaxbar. Skambinkite mums 0207 590 0055, jei norite užsisakyti nemokamą susitikimą #stripwaxbar #waxingmodelsrequired

“Strip” (@stripwaxbar) paskelbta įrašyta

3. juostelė

Geriausia: Dėl jautrios odos
Kodėl: Visame populiariame Stripe terapeutai naudoja švelnų karštą vašką ir žiūri TV ekranus Draugai arba Seksas ir miestas: idealiai tinka tiems, kurie nenori dalyvauti mažuose pokalbiuose, tuo tarpu kompromituojančioje pozicijoje. Tematikos gydymo kambariai yra toli nuo dažniausiai sterilaus, natūralaus vaško kambario ir siūlo daugiau atlaidų apeliaciją. Kiekvienoje filiale parduodami aukščiausios klasės maudymosi kostiumėliai, apatinis trikotažas ir “activewear”.
Detalės: Nuo £ 23 už pagrindinį vašką įvairiuose filialuose Londone ir Essex, stripboutique.com

4. Otylia Roberts prie Gielly Green

Geriausia: Bikini linijos
Kodėl: Otylia Robertsas yra įsiskolinęs už Brazilijos vaško pritraukimą į Londoną, todėl pakanka pasakyti, kad ji žino savo daiktus. “Green” parduotuvėje esantis salonas “Marylebone” yra kruopštus, draugiškas ir greitas – apsvarstykite ją vaškių fėjų kerštinę. Jei kyla pavojus, kad bikini zona bus padaryta, būkite tikri, kad būsite saugiose rankose.
Detalės: £ 54 Brazilijos; Gielly Green, 42-44 George St, W1U 7ES, Otyliaroberts.co.uk

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

12 karvės dienų | Šiandien laimėk parašo manikiūrą tau ir draugei. Tiesiog sekite Cowshed ir pažymėkite draugą, kurį norite įvesti. Rytoj paskelbsime nugalėtoją. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Nuorodą mūsų bio.

“Cowshed” (@ cowshed) bendrinta žinia

5. Karvės

Geriausia: prabanga
Kodėl: “Cowshed” kurortai siūlo šiltą, bet prabangų aplinką, kurioje galima apsistoti įvairiais būdais, įskaitant vaškus. Atsipalaidavusi, stilinga ir visada talentingų terapeutų pagalba, bendrovė didžiuojasi savo natūraliais produktais ir visapusišku dėmesiu. Jei esate skubėjęs, tada nedvejodami greitai pasitraukite, bet Cowshe taip pat palankiai tinka sėdėti po gydymo, mėgaukitės vienu iš jo pyragų ir skaitykite žurnalą ramioje, draugiškoje aplinkoje..
Detalės: Nuo 20 svarų sterlingų visose Jungtinės Karalystės filialuose – Cowshedonline.com

Loading...