Trys retos Princesės Dianos suknelės parduodamos – Reti princesės Dianos suknelių nuotraukos

Aukcione vyksta dar retesni “Princess Diana” drabužių spinta. Pagal Telegrafas, Trys suknelės, kurias valdė ir dėdavo karaliumi, šiandien parduodavo per Kerio Taylorą, mados aukcioną. Elementai, nuo plaidų skaičiaus iki šilko atsiskleidžia, yra susiję su įsimintinais įvykiais, kuriuos princesė dalyvavo per 80s. Vienas gabalas, susmulkintas akstinas suknelė, net tikimasi parduoti daugiau nei 88 700 JAV dolerių.

Artimiausiu metu (2017 m. Rugpjūčio mėn.) Iškilusios princesės mirties 20-osios metinės, jos asmeniniame gyvenime ir ikonikiniame stiliumi pasireiškia daugiau šviesos. Pavyzdžiui, vasario mėnesį pirmą kartą pasirodys mados ekspozicija, sukasi aplink jos drabužių spinta, o kai kurios jos unikalios drabužių spintos jau aukcione parduotos šiais metais.

Žemiau sužinokite apie šiandien parduodamus lotynus.

vaizdas

Getty Images

Pirmasis – tartano suknelė Caroline Charles, kurią Diana surengė 1982 m. Rugsėjo mėnesį Škotijoje vykusiose “Braemar Highland Games”. Ji tą dieną buvo karalienės Elizabeth II ir jos vyro princas Charlesas. Dėžutėje buvo baltos “Peter Pan” apykaklės ir atitikmenų rankogaliai, o Diana buvo įtraukta į O’santerio skrybėlę, nešvarias pėdkelnes ir juodus kačiukus. “Tai buvo toks laimingas ir atsipalaidavęs momentas”, – sakė Taylor apie suknelę, kurią princesė nešiojo po metų, ištekėjusių Charlesą. Numatoma parduoti už $ 7,600- $ 11,400.

vaizdas

Getty Images

Antrasis yra turkio šilko kostiumas Catherine Walker, vienas iš mėgstamiausių Dianos dizainerių, kurį ji dėvėjo per karališką kelionę po Australiją ir Naująją Zelandiją 1983 m. Ši suknelė, kaip ir ankstesnė, atiduoda Diana (arba draugams, arba anksčiau aukcione parduodama labdaros organizacijoms) ir priklauso kitoms moterims. Moteris, kuriam priklausė ši suknelė, nešiojo ją vestuvėms ir praleido šampaną priekyje, todėl apytikriai apskaičiavo apie 760 dolerių.

vaizdas

Getty Images

Trečias ir galutinis (ir galbūt labiausiai apsvaiginimo) bruožas yra Bruce’o Oldfieldo, kuriame yra vidinė pieštukų sijonas, 18 a. Viršutinė ir purpurinė įspaudžiamas aksomas. Princesė ją padazavo vakarienėje su Portugalijos prezidentu 1987 m. Vasarį ir “The Grosvenor House Hotel” iškilmėse 1988 m. Lapkričio mėn. (Pavaizduota aukščiau).

Tai ne pirmą kartą parduodama suknelė. 1997 m. Ji buvo dalis “Christie’s” aukciono, kur ji buvo nupirkta už 26 450 dolerių. Šiandien Taylor apskaičiavo, kad parduos ne mažiau kaip 88 700 JAV dolerių, tačiau, atsižvelgiant į princesę ir jos nesenstančią įtaką kaip stiliaus piktogramą, nebūtų nenuostabu, ar tai ar bet kuri kita suknelė būtų parduodama daug daugiau.

[contentlinks align = “center” textonly = “false” numbered = “false” headline = “Related% 20Stories” customtitles = “Kate% 20Middleton% 20Wears% 20Princess% 20Diana’s% 20Tiara% 7CPrincess% 20Diana’s% 20Clothing% 20to% 20Go% 20on % 20Display% 7CKate% 20and% 20Diana:% 20Princesses% 20with% 20Style% 20 customimages = “||” turinys = “article.19306 | article.18847 | galerija.3827”]

Loading...