Nėščia Pippa Middleton dėvi balta Sundress Wimbledon

Pippa Middleton grįžta į kitą “Wimbledono” stiliaus seriją. Kembridžo mergaitė jaunesnė sesė šiandien pasirodė teniso turnyre, puikiai rodydama vasaros motinystės stilių.

Mama pasirinko baltos spalvos kamuoliuką su brangio stiliaus “Anna Mason”, kuriai būdingas “A” linijos siluetas ir sutrupintos rankovės. Jos aksesuarai papildomai pritaikyti vasarą, įskaitant “Penelope Chilvers” mezgimo “espadrilles”, Jess Collett panamos skrybėlę, “Chanel” akinius nuo saulės ir J.Crew krepšio sankabą.

vaizdas

Getty Images

J.Crew sankaba, 88 USD. jcrew.com. parduotuvė

“Middleton” yra senas teniso gerbėjas, o jos pirmasis nėštumas neužkietino jos sportuoti, nesvarbu, ar ji žiūri rungtynes ​​ar iš tikrųjų žaidžia linksmoms. Nors ji, kaip pranešama, turi būti baigta spalio mėnesį, ji neproporcingai dirba teniso rungtynėse į savo ikimokyklinio treniruotės programą.

“Kaip aš ir toliau žaisti per ateinančius keletą mėnesių, man buvo patarta išlaikyti dvi pėdas ant žemės, kai pataikyti smūgių (išlaikyti gerą dubens balansą) ir išvengti aštrių posūkių ir greitų judesių, ypač, kai aš artėja iki datos , “ji parašė fitneso stulpelyje Waitrose Savaitgalis.

“Middleton” pastebėjo, kad ji dažnai žaidžia dvigubai, nes jai reikia mažiau judesio ir “100% kiekvieno šūvio” nedavė, kad nebūtų per daug dirbama.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Naujiena! Pippa Middleton parašė fitneso straipsnį “Waitrose Weekend”. Ji visada myli tenisą ir nori tęsti žaidimą visą nėštumą. #pippamiddleton #pippamatthews #katemiddleton # duchessofcambridge # tennis # fitness # wimbledon # nike # sport # nėštumas # fit # style # like # styleinspo

“Middleton Maven” (@ middletonmaven) bendrai paskelbta žinia

Tikimasi, kad teniso ventiliatorius anksčiau suklestėjo savo “Courtend” stiliumi Prancūzijos atidaryme gegužės mėnesį, kur ji dėvėjo raudoną Ralph Lauren apsiaustinį suknelę.

vaizdas

Getty Images

Kalbant apie savo “Wimbledono” drabužių spintelę, “Middleton” pastaruosius kelerius metus tarnavo šiek tiek apsvaiginimo. 2017 m. Tai buvo “Self-Portrait” suknelė.

vaizdas

Getty Images

2016 m. Susannah sukūrė šią gėlių sumuštinę suknelę.

vaizdas

Getty Images

Šiandieniniame žaidime Pippa dalyvavo su savo broliu Džeikso, bet jos herojucijos seserė Kate trūko. Tačiau jų tėvai Carole ir Michael Middleton padarė turnyre vakarą.

vaizdas

Getty Images

Dabar matome, kur Kate ir Pippa gavo savo elegantišką stilių.

Loading...