Meghan Markle nešiojamasis portretas – madingos suknelės etiketės portretas

“Meghan Markle” jau įrodė, kad ji turi tiek pat įtaką, kiek ir savo būsimos seserės mados departamente. Viskas, ką ateityje princesė nešioja, parduoda tik kelias minutes. Paskutinis elementas? Šiuolaikinio prekės ženklo portreto “Markle” suknelė buvo šventa šiandien, kai buvo Kalėdų pietūs Bekingemo rūmuose.

vaizdas

Shutterstock

Nuo to laiko, kai “Portretas” 2013 m. Pasirodė spragtukų, moteriškų vakarėliu suknelių, tai buvo as eiti į prekės ženklą mados savininkams. Reikia stilingo išvaizdos, kad nepažeisite savo kolegijos draugo vestuvių banko? Susitiks su draugu tėvais? Autoportretas buvo atsakymas.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

@blaireadiebee žvilgsnis tokia šiuolaikiška mūsų NIVIENNE DRESS, jūs galite gauti šią suknelę @ theofficialasserdždose

Paštas, kurį dalijasi SELF-PORTRAIT (@ mrselfportrait)

Prasidėjo garsenybė. Visi mūsų buvusi pirmoji ponia Michelle Obama – Kerry Vašingtonas, Miranda Kerr ir Zendaya – vaikštinėjo raudonaisiais kilimais. Tiesą sakant, Londono etiketė jau gavo karališką patvirtinimo antspaudą, kai Kembridžo kunigaikštystė ją dėvėdavo premjera Gatvės kačiukas vadinamas Bobu anksčiau šiais metais.

vaizdas

Getty Images

Nors šiandien turime tik mažai žvilgsnį apie Markelio išvaizdą, nes ji sėdėjo ginklą automobiliu su princu Harry-Markle Mania, nes jau prasidėjo “Nighshade” suknelė. Midi suknelė iš gipurio juodos ir baltos nėrinės su kieta, pinti krepsine sijonu išparduota. Tai mada, bet dar puikiai moteriški pietums su savo karališkaisiais įstatymais.

vaizdas

Mandagumas

Jei praleidote šį šortą, vis dar yra daug kitų variantų švenčių dienoms, kurias praleidžia ne karališkieji šeimos nariai.

Loading...