Kate Middleton Aleksandro McQueeno suknele – Kate Middleton ir kaina William Royal Palace prie Norvegijos

Kate Middleton ir Prince William neabejotinai padarė didžiausią naudą savo naujausiam karališkam turui. Vykdydami savo pareigas kaip neoficialūs Brexit ambasadoriai, herojus ir kunigaikštystė keliauja per Švediją ir Norvegiją praeitą savaitę bandydama sustiprinti britų santykius su dviem Europos šalimis. Ir iš ten, kur mes einame per tvenkinį, atrodo, kad jis jau plaukia iki šiol.

Naujausias karaliaus pasirodymas poroje, Oslo Karališkųjų rūmų pietų šventinės vakarienės šventė, atrodo, kad yra Middleton akcentas, nes ji apsvaiginta nuostabiu Graikijos Aleksandro McQueeno suknele.

vaizdas

Getty Images

Su kunigaikštystę lydėjo Norvegijos karalius Haraldas V, vilkėdamas rausvą rožinę imperijos-juosmens kaklo suknelę su kristalais puošia iškirptę.

vaizdas

Getty Images

Šis skaičius buvo šiek tiek tobulumo ir jį papildė tik kunigaikštijos deimantiniai auskarai, kurie buvo visiškai eksponuojami, nes jos plaukai buvo suplakti į elegantišką šignoną.

vaizdas

Getty Images

Išskyrus stulbinančią aukso gėlių suknelę Švedijoje, mes manome, kad Middleton vakaro drabužis pasiekė aukščiausią lygį, bet šis nuostabus ansamblis pasirodė esąs klaidingas.

Kai kunigaikštis ir kunigaikštystė pradėjo savo keturių dienų kelionę Stokholme anksčiau šią savaitę, jie nuvažiavo į žemę, vykusią oficialiais skrydžiais, kuriuose dalyvavo žemos raktas vietos žiemos sporto ritulys (kur laukia kunigaikštiena iš tikrųjų paėmė į ledą), oficialus karališkasis pietų vakaras ir juodųjų kaklų vakarienė su Švedijos karališkosios šeimos. Čia pora susitiko su sosto įpėdiniu, karūnos princese Viktorija ir jos vyru princu Danieliu.

Antroji dviejų dalių kelionė užėmė britų karalius į Oslą, Norvegiją, kur šiandien kunigaikštis ir kunigaikštystė iškraipė ir toliau slegia minias. Su keturių dienų karališkojo turizmo, kuris baigiasi rytoj, saugu pasakyti, kad Middleton baigėsi karališkuoju didžiuoju pasimatymu, su šio ryto elegantiško išvaizda.

Loading...