Amalas Clooney dėvi Richard Quinn suknelę ir kelnes iki susitikimo 2018 m

Visada stilingas Amalas Clooney ir jos vyras Georgeas buvo vienas iš pirmųjų “A-listers”, kuris šįmet pateiks “Met Gala” kilimėlį. Aukštos kvalifikacijos advokatas ir šiuolaikinio stiliaus piktograma nustatė aukštą barą savo galvosūkio išvaizdai: brangio stiliaus beprotiška chalatas, kurį sukūrė britų dizainerė Richard Quinn, – laukia jo – aptakios kelnių kelnės.

vaizdas

Getty Images

Ir jei trumposios kelnės buvo nepakankamos, suknelė taip pat pasigirdo labiausiai prabangiu traukiniu.

vaizdas

Getty Images

Tai buvo tobulas ieškojimas, kad nesibaigiančių laiptų.

vaizdas

Getty Images

“Clooney” kasdienė drabužių spinta dažnai būna elegantiška darbo drabužio, pradedant nuo sijoninių kostiumų ir suknelių pamainomis, ji sukūrė savo stilių šiuolaikiškai progai. Galų gale, ji yra viena iš šių metų šventės šeimininkų – ji tikrai apsirengė šia dalimi. Mes neturėjome jokių abejonių, kad ji galėtų laikyti savo narius iš savo šeimininkų, Donatella Versace ir Met VIP Rihanna.

vaizdas

Getty Images

Georgeas, kuris buvo tinkamai pritaikytas, greitai pasidžiaugė savo žmonos pasirinktais variantais ant raudono kilimo; tačiau jis taip pat nepraleido progos išmėginti kokį nors humorą. Paklaustas, kur buvo jų dvyniai, Ella ir Aleksandras, šį vakarą aktorius užsiminė: “Jie yra pagal suknelę” The New York Times ataskaitos.

Amalas garsėjo nauju talentu su savo nakties išvaizda.

Išvaizda neatsiejama nuo Quinno parašo stiliaus, pasižymi drąsiais gėlėmis, mišriomis nuotraukomis ir dramatiškomis siluetėmis. “Richard Quinn” pavadintas prekių ženklas yra palyginti naujas, pradėtas tik 2016 m.

Nors “Clooney” “Met Gala” išvaizda neabejotinai suteikia dizaineriui neįtikėtiną ekspozicijos kiekį, vasario mėn. Londono mados savaitėje jis jau parodė savo darbą įspūdingai auditorijai, į kurią įeina karalienė pirmojoje eilėje. Tiesą sakant, tuo pačiu pristatymu, “Quinn” tapo pirmuoju “Britų dizaino” karalienės Elžbietos II premijos gavėju.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Didelė Thankyou ������ @ 97crush už neįtikėtiną galimybę ir nuostabią patirtį! Ne tik “@ britishfashioncouncil” leidžia man parodyti “@ londonfashionweek” kiekvieną sezoną, kai jie remia įmonę ir plėtoja savo verslą per neįkainojamą patarimą ir pagalbą. DIDŽIAUSI Dėkojame, kad @theestaceyjames už visą pagalbą ir koordinavimą, atliktą iki parodos, malonu su jumis dirbti! Taigi, dėkingas @ isabella_rose_celeste už nuolatinę paramą ir globėją kiekvieną sezoną! Negaliu laukti parodų salių su tavimi! Speaciška Thankyou my brangi sesuo @ gracebond88 už visą pagalbą rinkti ir koordinuoti pardavimus ir visų pirma nuolat palaikyti kiekvieną sezoną. Nuo karšto klijavimo mano @bafcsm kolekcija su manimi iki šiol mes einame kelyje. Apie patalpas ir aukštyn! Thank you to @ thestudiocas už nuostabų garso takelį ir nuolatinį palaikymą kiekvieną sezoną! ��松���� visų pirma Thankyou @theroyalfamily ������ ������ @ louiebanksshoots @thelovemagazine

Richard Quinnas (@ richardquinn1) paskelbtas įrašas apie

Loading...