Amal Clooney Alexander Wang džinsinio šorto odos kelnės

Nors mes visada žavėjome Amalio Clooney stiliaus, žmogaus teisių advokatas pastaruoju metu kelia didelį pavojų madai.

Paskutinė naktį atėjo praeitą vakarą, kai ji išėjo į vakarienę Niujorke su vyru George’u Clooney, dėvinčiu džinsinio apipjaustymo šortai ir juodos odos kelnės, kad jūs atliksite dvigubą.

vaizdas

“Splash” naujienos

Iš pirmo žvilgsnio atrodys Amalas galėjo būti džinsinio apkarpymo šortai, stilingi su neįtikėtinai didelėmis odinėmis batukais à la Julia Roberts Gana moteris. Tačiau arčiau, tačiau ji nešioja šlaunų batus, bet vietoj to yra kelios kelnės, kuriomis vienija džinsinio atraižymo ir odos striukės.

“Trippy” sluoksniuotos kelnės, kurioms būdingas sunkus džinsas, išsiskiriantis tiek viršutine, tiek kulkšnies puse, iš tikrųjų yra Aleksandras Vangas. Mažmeninė prekyba už 2200 USD, pareiškimų priėmimo pagrindai vis dar gali būti parduodami “Barneys” ir “Ssense” parduotuvėse. Jei “Full-length” versija jums yra per daug, “Shopbop” parduotuvėje taip pat yra džinsinio ir odinės segmenčių iteracijos.

vaizdas

Barneys

Tai nėra pirmas kartas, kai Amalas išsiskyrė drąsiu Aleksandro Vango išvaizda. Tiesiog praeitą savaitę advokatas dėvėjo kitą odos hibridinį stilių – šįkart dizainerio tranšėjos paltas. Striukė, kurioje buvo klasikinės kupranugarinės tranšėjos rankovių ir drabuziuotos odos kojinės, anksčiau buvo dėvėta “Cardi B” Wang Fall 2018 parodoje Niujorko mados savaitės metu.

vaizdas

Getty Images/ Splash vaizdai

Aleksandras Vangas tranšėjos, $ 3800, parduotuvė

Įrodydama, kad jūs vis tiek galite rizikuoti (ir dėvėti odą), kai apsirenka tiek biure, tiek nakties dienai, Amal stilius ir toliau laikosi mus ant kojų.

Loading...