Elle MacPhersono grožio ir sveikatos patarimai – “Supermodel Beauty Secrets”

Jos kasdienė grožio programa: Dievas, jo begalinis. Aš pamačiau penkis, kvėpuoju, gerkiu litru vandens, tada uždėjau savo akis 10 minučių ir apmąsto tą dieną ir įsivaizduoja tai, ką norėčiau pamatyti, ar mano vaikai yra laimingi, įsitikinę, kad aš padariau ką nors padaryti kad noriu, kad padaryčiau, užtikrinčiau, kad klausysiu ir išgirsiu kitų žmonių žinutes. Ir tai yra mano grožio rutinos dalis, nes manau, kad jei galėčiau būti sutelktas ir atviras, aš neketinu atrodyti įtempto ir jausčio įtempto. Tada aš turiu du pirmąsias espreso daiktus – mano dietologas man sako, kad neturiu to padaryti, bet vis tiek tai darau – tada aš turiu šiek tiek vaisių ir du šaukštelius Super Elixir šaltame kokoso vandenyje. Aš šveplojau, aš esu skruberis Australijoje, tai nėra geras žodis, tai yra kaip pigus skudurėlis, bet aš pleiskanoti, blizgesiu, blizgesiu ir drėkina, o tai tikrai svarbu, kad aš esu iš Australijos ir dabar yra Majamyje saulė Tada apsaugos nuo saulės yra labai svarbu, nors kartais pamenu.

Jos privalo turėti kelionės daiktą: Lucas Papaw – taip nuostabu.

Jos plaukų paslaptys: Aš daug plaukiu, todėl būna toks blyškus. Aš užpildau savo plaukimo dangtelį drėkinančiuoju kremu, todėl kiekvieną Majamio dieną aš plauna chlorą, bet kai dirbu, aš jį nuplauna kas antrą dieną ar kas trečią dieną. Oribe yra mano mėgstamiausias šampūnas.

Kaip dieta ir fitnesas pasikeitė nuo modelio pradžios: 2011 m. Ir prieš tai, jei paklaustumėte kokią nors moterį, kokia būtų jos tikslas, būtų numesti svorio. Šiandien moteris nori jaustis įkvėpta ir įkvėpta. Kai buvau jaunas, norėjau būti tinkamas ir stiprias, tačiau šiandien tai tikrai yra mano požiūris. Noriu jaustis optimistiška.

Jos didžiausias grožio paslaptis: Vanduo. Mano vaikai visada juokiasi, nes jie sakys: “Mama, aš turiu galvos skausmą …”. Gerkite vandenį. “Mama, aš alkanas …”. Gerkite vandenį. “Mama, aš negaliu miegoti labai gerai …” Gerkite šiek tiek vandens.

Moteriškos lyties filosofija: Tai turėtų būti seksualus grynas, gražus, elegantiškas būdas. Ir sportiškas ir patogus.

Labiausiai romantiška Valentino diena, kurią ji kada nors turėjo: Mano sūnus gimė Valentino dieną, taigi tai tikriausiai toks pat geras kaip jis pasireiškia.

Jos parašo kvapas: Vetiveris nuo Guerlain

Geriausias grožio gydymas, kurį ji kada nors gavo: Trys mėnesiai Super Elixir transformuoja gyvenimą. Žinau, kad tai ne tau reikalingas atsakymas, bet tai yra mano tiesa. Be to, aš tiesiog kalbėjau su Bobbi Brownu, ir ji yra tvirta įsitikinusi jūsų odos lazeriu. Dėl to daug ką reikia pasakyti, jei jūs einate techniniu požiūriu, bet man tai iš išorės.

Jos didžiausias viceprezidentas: Kokie plyšiai, ateisiu, panašūs, geriu kavą, mačiau šokoladą, labai juokuosi, turiu puikius santykius su vyru ir viskuo, ko tai reiškia. Nėra jokių kaltės.

vaizdas

“Super Elixir”, $ 135, net-a-porter.com
Courtesy Net-a-Porter

Loading...