6 būdai, kaip pagerinti jūsų atostogas – kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą

Atostogos yra būtinos poroms, ypač kai gyvenimas leidžia beveik neįmanoma prisijungti tokiu lygmeniu, kuris yra būtinas intimacyi sustiprinti. Žinoma, bus laikas maudytis, rauginti, vaikščioti pėsčiomis, važiuoti dviračiu ir apsipirkti, bet nepamirškite labiausiai skanios laiko dalies: atostogų seksas.

Kadangi atostogos yra sinonimas su atsipalaidavimu, o stresas yra vienas didžiausių moterų sekso varomųjų žudikų, šią vasarą pabėgimas bus naudingas lytiniam gyvenimui ir jūsų santykiams. Kadangi nė vienas iš įprastų stresorių nesugeba jus nugabenti, atostogos yra puiki proga suaktyvinti šį ugnį. Nr Netflix, ne telefonai, ne pasiteisinimai.

Čia yra šeši būdai, kaip garantuoti, kad ši kelionė jaučiasi kaip jūsų medaus mėnesį.

1) Gaukite tinkamą mąstyseną. Pasirinkite vietą, kuri jus domina seksualiai: “Disney” kruizai puikiai tinka šeimai; ne taip gerai tavo libido. Tiek daug apie jausmą seksualų yra jūsų mąstysena, todėl jūsų užduotis iki atostogų yra nustoti nerimauti dėl purškimo įdegio ar bikini vaško (tie, kurie ateina vėliau!) Ir sutelkti dėmesį į seksą. Kaip norite jausti? Ką norite pabandyti? Kiekvieną dieną praleiskite keletą minučių, apsvarstydami šiuos klausimus ir atsidursite romantiškoje ir intymioje vietoje tiek fiziškai, tiek protiškai.

2) Pack kaip karšta. Ši kelione draudžiama uždrausti didelius triušius ir prakaitą. Turėkite omenyje, kad pakuojate tik tuos dalykus, kurie jaudina seksą. Išskleiskite, kad “specialios prozos” apatinio trikotažo krūva užklijuota stalčiaus galinėje dalyje, nes ši proga atvyko.

3) Sukurkite seksualų kibiro sąrašą. Net jei reguliariai stebina nuostabią seksą, raktas į tai išlaikyti yra perjungti savo seksualinį repertuarą. Pradėkite galvoti apie keletą dalykų, kuriuos visada norėjote išbandyti, bet kurie buvo pernelyg drovūs, pernelyg užsiėmę ar pernelyg pabrėžti, kad iš tikrųjų pradėtumėte veikti. Ar nori išbandyti naują lytinę padėtį ar žaislą? Dabar laikas. Kai tik planuojate atostogas, pasakykite jam, kad norėtumėte pasidalinti sekso kuro sąrašais. Būtinai persikelkite į savo sąrašus likus kelioms dienoms iki išvykimo, taigi jūs būsite malonūs. Geriausia šio žaidimo dalis yra ta, kad jūs abu turite kažką naujo, kad tikimės. Šioje kelionėje galbūt nepasieksite visų savo sąrašų, bet jūs smagiai bandysite.

4) pavirsti. Jums reikės įpakuoti įprastus įtariamuosius, pavyzdžiui, maudymosi kostiumėlius, apsaugos nuo saulės ir sandalus, tačiau išmeskite kai kuriuos esminius reikmenis, kurie padės jums pasiruošti bet kur ir kur jūsų vaizduotė jus perims. Sukurkite jaukių atostogų komplektą, užpildytą sensual masažo aliejaus žvakėmis, mėgstamą muziką (sukurkite grojaraštį tik proga), sekso žaislus, tepalus, vonios druskas ir mėgstamus saldainius. Ar konsjeržeris pristatys gėles, kol atvykstate. Įsitikinkite, kad kambaryje yra rami, atpalaiduojanti ir, žinoma, seksuali atmosfera. Kai užsidega jūsų jausmai, jūs negalite padėti, bet jaustis nuotaika.

5) Naršykite viduje ir išorėje. Tikrai išmoksite savo naują aplinką, bet atsiminkite, kaip pajusite ir kai kuriuos miegamojo kambarius. Prisimeni, kai pirmą kartą pradėjo susipažinti? Jūs praleidote valandas lova bučiavosi, tyrinėjant vienas kito kūnus ir ilgo laisvalaikio sekso. Na, atėjo laikas sugrįžti prie šios aistros. Pradėkite, praleidžiant brangią spa dieną ir gydydami vieni kitus jausmingais masažais (nėra reikalaujama jokių specialių įgūdžių, palankūs galūniai). Tai taip pat lengva, kaip apšviesti kai kurias masažines žvakes ir paeiliui atsigulti ant lovos. Žvilgsnis į jūsų partnerį skara ar kaklaraištis yra puikus būdas pradėti, nes kai jūs paimsite vieną prasmę, kiti jausmai tampa dar labiau sustiprinti. Masažinės žvakės yra ne tik puikios kvapui ir atmosferai, bet ir greitai virsta prabangiu šiltu aliejumi, kuris yra nuostabus, kai pilamas ir masažuojamas visame kūne. Ieškokite naujų erogeninių zonų ir raskite keletą karštų taškų, kurie įjungia jus į abi puses.

6) Pripilkite adrenaliną. Pasidalijęs įkvepiančia patirtimi, adrenalinas sukrečs, dėl kurio atsiranda intymumo ir geismo jausmas. Paimkite dieną, kad išbandytumėte naują veiklą, kuria niekada nesinaudojote (šį kartą kalbėsiu ne viešbučio kambariu). Veikla, pvz., Žygiai pėsčiomis, banglenčių sportas ir plaukiojimas plaukiojančiomis priemonėmis, leis jums krauti daugiau kraujo, todėl sugrįšite į kambarį. Pagalvokite apie tai kaip į fortepijono dieną, kuri veda prie aistros sekso nakties. Naujumo ir spontaniškumo bandant kažką naujo yra esminiai norai (ir karšto sekso, kurį turėjote pradžioje).

Dr. Emily Morse yra sekso ir santykių ekspertas, turintis laipsnius žmogaus seksualumo ir psichologijos srityse. Ji paleidžia populiariąją svetainę sexwithemily.com ir yra populiariausias podcast’o “Seksas su Emily” kompiuteris.

Loading...