Viskas, ko jums reikia žinoti apie Big Little Lies 2 sezoną

Šiame straipsnyje yra spoileriai pirmajam “Big Little Lies” sezonui.

Antrasis sezonas Big Little Lies buvo patvirtinta HBO praėjusių metų pabaigoje, o po serijos triumfavo “Golden Globes” (laimėjusi “Best Television Limited” seriją, taip pat individualius apdovanojimus už Nicole Kidmaną, Aleksandrą Skarsgårdą ir Laura Derną), lūkesčiai yra dideli. Štai ką mes iki šiol žinome.

Išleidimo data

Laukti laukti – antrajai serijai laukti nebus iki 2019 m.

Tačiau “2018 m. Neįmanoma įsivaizduoti”, – sakė “HBO” programavimo pirmininkas Casey Bloys Vulture. Taigi, jei gamyba greitai sukasi, galbūt ją pamatysime anksčiau.

Nicole Kidman and Reese Witherspoon in 'Big Little Lies'

HBO

Filmas prasidėjo 2018 m. Kovo mėn., Kurį patvirtino Byerspoonas Vėlyvą naktį su Setu Meyersu – ir netrukus švino žvaigždės pradėjo dalintis “už scenos” vaizdais socialinėje žiniasklaidoje.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

JANES BACK. #letsdothis # BLL2

“Shailene Woodley” (@shailenewoodley) bendrai paskelbta nuotrauka

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Bonnie’s. Atgal # BLL2

Pasidalijama su Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Tai buvo atidžiai stebima Reese Witherspoon ir Laura Dern.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Stebėkite Monterey, čia mes ateime! # BLL2

Reese Witherspoon’o (@reesewitherspoon) bendrai naudojama žinia

Siužetas

Pirmoji serija Didelis mažasis melagiai buvo pagrįstas Liane Moriarty tos pačios vardinės knygos, daugiausia dėmesio skiriant Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman) ir Jane (Shailene Woodley), ir kaip jų atrodytų, tobulas gyvenimas išsiskleidė iki nužudymo.

Bet ką mes galime tikėtis iš antrosios įmokos? Daugiau istorijų apie draugystę, santuoką ir tėvystę atrodo, plius – žinoma, – “melo piktybiškumas”.

“[Moriarty] pasirodė romaną, kuri buvo svarbiausia. Dovydas paėmė jį ir mąstė:” Ar aš galiu su juo daryti? “, – sakė Bloysas Vulture. “Reese ir Nicole buvo įtraukti, ir jie manė, kad buvo daugiau gyvenimo simbolių. Visi kreipėsi į jį iš meilės ir rūpybos vietos [už] šių simbolių ir šio turto, ir vėl, su šiek tiek skepticizmo pakeliui “

didelis little lies

HBO

Witherspoon sakė pareiškime, kad sezonas 2 numato “galimybę gilinti į šių intriguojančių ir sudėtingų Monterey šeimų gyvenimus ir atkreipti daugiau jų istorijų atgal į auditoriją, kuri apėmė ir gindavo juos”.

“Tai įkvėpė didžiulis visuomenės atsakas visame pasaulyje, – pridūrė Kidmanas. – Ką tai padarė kelionė. Aš taip dėkoju, kad turėčiau galimybę toliau ieškoti šių moterų figūrų ir padaryti šią seriją su savo draugais. “

HBO apibūdina antrąją seriją, pavyzdžiui: “Griaunama, tamsiai komedijos dramos Big Little Lies išnagrinės melo piktybiškumą, draugystės ilgumą, santuokos silpnumą ir, žinoma, žiaurų garso auklėjimą. Santykiai bus išgąsdinti, lojalumas bus išnykęs … emocinio ir kūno sužalojimo potencialas bus stebulės “.

Direktorius

Nors pirmąjį sezoną paskatino Kanados režisierius Jean-Marc Vallée (žinomas dėl jo darbo Dalaso pirkėjų klubas ir šalia Inerspoono Laukinis), antrajai serijai vadovaus anglo režisierė Andrea Arnoldas. Jos darbas laimėjo kelis apdovanojimus Kanų kino festivalyje, nes ji neseniai išleido tris “Emmy” laimėjusių serijų epizodus Skaidrus.

“Aš labai malonu dirbti su talentingu ir pripažintu režisieriumi Andrea Arnoldu, kuris bus prie vairo”, – sakė Byerspoonas. “Andrejaus unikalus pasakojimo stilius bus sveikintinas filmų kūrimo komandos priedas”.

Witherspoonas atidavė duoklę Vallée užkulisiuose 2018 m. “Auksinių gaublių” seka Big Little Lies“apdovanojimą už geriausią televiziją ribotos serijos.

vaizdas

“Big Little Lies” yra “2018 m.” Auksinių gaublių
Getty Images

“Mes labai esame dėkingi Jean-Marc Vallée”, – sakė ji. “Jo vizija šiems simboliams – jis įdėdavo savo meniškumą, savo širdį ir sielą. Jo muzikinis skonis yra visame miniseries. Deja, jis buvo užsiėmęs.

“Mes pabandėme apsistoti, bet mes norėjome greitai pasiekti antrąjį sezoną. Mums pasisekė, kad Andrea Arnold prisijungs prie šeimos. Jean-Marc pasveikino ją su šeima, ir mes labai džiaugiamės, kad ją turėsiu “.

Asm

Visą pagrindinį pirmojo sezono turnyrą patvirtinta grįžti. Kai HBO paskelbė naują seriją, ji pažymėjo, kad Willerspoonas, Kidmanas ir Woodley visi suvaidintų žvaigždes. Vėliau buvo patvirtinta, kad visi taip pat bus iš naujo pasirodę Shailene Woodley, Zoe Kravitz ir Laura Dern, kaip ir Kathryn Newton, kuris vaidina Madeleine (Witherspoon) dukrą Abigailą. Adomas Scotas taip pat atkartos savo vaidmenį kaip Ed Mackenzie.

Žinoma, didžiosios naujienos susitelkia ties naujos kartos papildymu; Meryl Streep persikelia į Monterey. “Oskaro” apdovanota aktorė pasiruošusi suprasti dalykus, kaip Celeste’ą, Mary Louise Wright. Witherspoon patvirtino liejimą per “Instagram”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Be to, maloniai tikimės, kad vienintelis, Meryl Streep, prisijungęs prie #BLL partijos 2 sezonui. Pasiruoškite daugiau vyno, paslapčių ir #BigLittleLies. Monterey geriau stebėkite!!!

Reese Witherspoon’o (@reesewitherspoon) bendrai naudojama žinia

Sezono pabaigoje jo sulaukęs Marijos Luizos sūnus Perryas, kurį grojo Aleksandras Skarsgardas, atrodo, kad jo mama atvyko į miestą užduoti klausimus. Remiantis nustatytomis nuotraukomis, kurios buvo nufilmuojamos filmavimo metu, Marija Luiza patiria netinkamą Madeleine pusę, kuri, kaip matė, mėsa ledą ant jos.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

O aš gavau ją … �� ���� # MerylStreep #BigLittleLies

Reese Witherspoon’o (@reesewitherspoon) bendrai naudojama žinia

Pasak pranešimų, “Witherspoon” ir “Kidman” derėjosi dėl gana didelio darbo užmokesčio padidėjimo antroje serijoje, o kiekvienas iš jų kiekvieną epizodą sieks 1 mln. Dolerių. Pagal Holivudo reporteris abu jie uždirbo maždaug 250 000 dolerių už vieną sezoną. Manoma, kad “Woodley” ir “Kravitz” taip pat turės didelę įtaką darbo užmokesčiui.

Bet kokia yra Skarsgårdo charakteris, Perry? Nepaisant to, kad jo mirtis sezono metu buvo pavaizduotas viename finale, aktorius buvo ypač kvailas, kai paklaustas apie antrąją “Golden Globes” seriją.

“Aš net nežinau, ar aš tikrai miręs, ar ne”, – sakė jis NBC. “Pamatysime.”

Žiūrėkite šią erdvę…

Kalbant apie kitus naujus simbolius, Crystal R Fox buvo įmestas kaip Bonnie Carlsonio motina, Elizabeth Howard, Mo McRae gros Michael Perkins, naujas mokytojas Otter Bay pradinėje mokykloje, ir pagaliau Douglasas Smithas prisijungs prie grojimo kaip “off” “Būdamas banglentininkas, siekiantis jūros biologo ir Jane’o kolegos” Corey Brockfield.

Loading...