Lupita Nyong’o apie Afrikos plaukus “dažyti kaip necivilized” – Porter interviu

Lupita Nyong’o puikiai vadovauja mokesčiui už natūralesnį natūralių plaukų atstovavimą Holivudei, tačiau Oskarą laimėjusi Kenijos ir Meksikos aktorė atskleidė, kad rasinė diskriminacija vis dar labai akivaizdi.

Interviu su Porteris žurnalas, kurį aktorė pasirodė ant šio sezono viršelio, Nyong’o paaiškina, kad vis dar yra daug būdų kovoti su prietarais prieš juodų moterų natūralių plaukų struktūrą ir stilių.

Interviu sako: “Mano plaukai yra kažkas, kad istoriškai buvo išstumta”, – sako ji. – Turiu omenyje, kaip dažnai girdite, Jūs negalite gauti tokio darbo su plauku?”Aš klausiu, ar tai vis dar tiesa. “O taip, – sako ji. “Natūralūs, afrikietiški, kuklūs plaukai – dažnai dažomi kaip necivilizuoti ar laukiniai”. “

Tai ne pirmą kartą, kai ji kalbėjo apie tai žiniasklaidoje. Prieš devynerius mėnesius Nyong’o pakvietė “Grazia” žurnalą redaguoti savo plaukus savo dangtelyje, kad atrodytų sklandžiau ir “atitiktų jų gražių plaukų išvaizda”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kaip anksčiau aiškinu taip dažnai praeityje su visais savo gyvenimo pluoštais, aš naudoju savo gamtos paveldą ir, nepaisant to, kad išaugęs mąstymo šviesos oda ir tiesūs, šilkiniai plaukai buvo grožio standartai, dabar aš žinau, kad mano tamsi oda ir kaklo , taip pat gražiai plaukai. Žurnalo viršelio rodymas mane įvykdo, nes tai yra galimybė parodyti kitiems tamsiems, kukliašakius žmones, o ypač mūsų vaikus, kad jie gražiai būna tokie, kokie jie yra. Esu nusivylęs, kad @graziauk pakvietė mane būti ant jų dangtelio ir tada redagavo ir išlygino mano plaukus, kad atitiktų jų gražių plaukų atrodo. Jei su manimi būtų konsultuojamasi, norėčiau paaiškinti, kad negaliu palaikyti ar pasmerkti mano gimtojo paveldo neveikimo, norėdamos suvokti, kad vis dar yra labai didelis kelias kovoti su sąmoningu priekabiavimu dėl juodų moterų veido, plaukų stilius ir tekstūra. # dtmh

Lupita Nyong’o (@lupitanyongo) pasidalinta žinia

Kaip ji pažymi, ji ketina visada švęsti savo gimtąjį paveldą. “Žurnalo viršelio rodymas mane patenkina, nes tai yra galimybė parodyti kitiems tamsiems, kukliašakius žmones ir ypač mūsų vaikus, kad jie gražiai būna tokie, kaip jie yra”, – rašo “Nyong’o” Instagram.

Vienas iš paskutinių pagrindinių filmų, kuriuos “Nyong’o” išrinko, buvo apdovanojimas Juodoji pantera, kurie herojai natūralūs juodi plaukai, kaip niekada anksčiau, Holivudejuje. Kalbėdamas su “Cut”, “Camille Friend”, kuri vadovavo gamybos plaukų skyriui, teigė, kad ji tikslingai paprašė, kad “Cast” atiteko natūraliais plaukais. “Aš nemanau, kad juodi plaukai niekada nebuvo matyti tokioje filmoje”, – pažymėjo ji nuostabius rezultatus.

vaizdas

Juodoji pantera

Nyong’o taip pat padarė sėkmę, tapdamas pirmąja juoda moteris, atstovaujančia “Lancôme”, po to, kai 2014 m. Pasirašė patvirtinimą su grožio gigantais. Nuo to laiko ji užsitikrino naują Calvin Klein kvepalų kampaniją – “Moterys”, kur ji vaizduojama kartu su dviem jos moteriškos piktogramos, Katharine Hepburn ir Eartha Kitt.

“Eartha Kitt ir Katharine Hepburn yra žmonių, kurie nepriėmė status quo, pavyzdžiai, jie tapo savimi”, – teigia Nyong’o pranešime spaudai Calvin Klein. “Aš atkreipiu dėmesį į jų vientisumą ir jų gebėjimą kalbėti ir kalbėti už tai, ką tiki, pakeisti istorijos eigą. Aš žaviuosi savo nuožmiomis meno požiūriu ir kad jie nepadarė savęs. Aš siekiu būti taip pat autentiškas ir pilnas sąžiningumo. “

Loading...