Kaip padaryti, kad ploni plaukai atrodytų storesni – Plaukų sustorėjimo patarimai ir gudrybės

vaizdas

Albertas Giordanas Harperio turguoliams

80-tieji metai atleiskite atgal – yra daugybė būdų, kaip ploni plaukai atrodys storesni, nesukeliant jokių pažeidimų silpnoms sruogoms. Čia kai kurie iš pagrindinių Londono šukuosenų tiksliai paaiškina, kaip supakuoti savo kryptį.

1. Sukurkite optines iliuzijas su spalva

Vyras, žinomas dėl balaajo įvedimo į Jungtinę Karalystę, Jack Howard, sako, kad ploni plaukai atrodantys storesnės spalvos yra tikrai paprasti. “Paul Edmonds” salono spalvininkas paaiškina: “Švelnesni plaukai gali atrodyti plonesni, taigi pridedant matmenis į jį su tamsesniais gabalais, gylis bus didesnis”. Kaip tai? “Tai gali būti padaryta naudojant mikrobaliuojančius ar kūdikių žibintus [super subtilus akcentas], arba protingas tamsesnių spalvų išdėstymas žemiau kirpimo paviršiaus taip pat gali padaryti plaukus atrodyti storesni”. Pagalvokite apie tai kaip kontūrus. “Tai optinė iliuzija, bet ji veikia”.

Tačiau atkreipkite dėmesį į detales. Anna Short, “Celebrity” mėgstamiausio salono Danielio Galvino spalvų režisierė, priduria, kad, dažant plonesnius plaukų tipus, yra mažiau. “Kai kurie svarbūs dalykai gali pridėti tekstą prie plaukų, nors per daug gali turėti priešingą poveikį ir padaryti jį atrodyti dar plonesni.” Ji dar kartą pabrėžia, kad tamsesni plaukai natūraliai gali atrodyti storesni “, todėl, jei tai leidžia odos tonas, berniukai gali padėti plaukams atsipalaiduoti”.

Jei jau turite tamsius plaukus, “kodėl gi ne išbandyti keletą šokolado atspalvių, o ne vienos spalvos”, – teigia “Percy & Reed” pramonės institucija ir įkūrėjas Adomas Reedas. “Jūsų kirpykla galės tai padaryti – dėžutės spalvos paprotys!”

2.Išbandykite diskretinius plėtinius ir protingus gabalus

Trumpai taip pat sako, kad galite nupiešti plaukus storesniais. “Pasirenkant švelnesnį supjaustyti daugiau sluoksniuotu stiliumi taip pat padeda išlaikyti svorį plaukuose, todėl jis atrodo išsamesnis”, – rekomenduoja ji. Ir nepamirškite reguliarių puošmenų – “išlaikyti galus stiprus ir užkirsti kelią tam, kad taptų plonas”.

Žinoma, fiksavimas su kai kuriais plaukų priauginimas visada yra pasirinkimas, o galbūt “as labiausiai efektyvus būdas ploni plaukai atrodyti storesni “, – sako” Neville Hair and Beauty “spalvoto direktoriaus Shannon Lewis.

Fran Dixon, kūrybinis dažiklis “Hari’s Salon”, esantis “King’s Road”, pataria “pabandyti pridėti keletą išplėtimų šonuose”. Niekas nereikia žinoti. “Jums nereikia visiškai išplėtimo galvos, tik keletas, kad suteiktų trumpalaikį storį ir žarnas”. Paprašykite savo stiliaus konsultacijos ar spalvos, kad jūsų plaukai atitiktų kai kuriuos įrašus, naudojamus namuose.

3.Produktai, gaminiai, gaminiai

Negalima atmesti ir produktų galingumo. “Reed” rekomenduoja naudoti prep gaminius ant plaukų “, tokių kaip” L’Oreal Professionnel Tecni.ART Pli “ir” Full Volume Extra Mousse “. Taikykite juos prieš išdžius plaukus, kad gautumėte maksimalų kūną. Be to, tinkamas naudojimasis tekstuojančiu produktu vėliau gali sukelti tolesnį pilnatvę. Lewis sako išbandyti “L’Oreal Professionnel Tecni”. Rytas po dulkių; sausas šampūnas “, kuris puikiai tinka jūsų natūraliems plaukams.

Nepamirškite, kad smulkesni plaukų tipai yra labiau pažeidžiami, “todėl labai svarbu namuose rūpintis”, – priduria “Trumpa”. “Aš rekomenduoju” Kerastase Volumifique “diapazoną [švelninančio poveikio šampūnas, kondicionierius, putos ir purškimas], nes jis sukuria kūną plaukuose, išlaikant jį stipriai.”

Taip pat užtikrinkite, kad jūs džiovintumėte savo plaukus nesukeldami negrįžtamos žalos, greitai pasiekdami drėgmę ir sausai, tačiau nenaudodami aukštų temperatūrų. Sekite mūsų džiovinimo instrukcija, kad apsaugotumėte švelnius plaukus prieš sutelkdami dėmesį į kūno pastatą.

Loading...