Victoria Beckham sukuria blizgučius kulnais – Viktorijos Beckhamo sparkly batus SS18

Viktorija Beckham glittery shoes

Getty

Atrodo, kad net lengva, kieta Viktorija Beckhama negali atsispirti Disneino princesės akimirkai. Vakar dizaineris atsiuntė blizgučių Cinderella batų vaivorykštę ant podiumo ir galbūt sukūrė būsimojo sezono kulto elementą (ir tai tik keturias dienas į mados mėnesį).

Šiek tiek panašus į Saint Laurent apsiaustai nuo 2017 m. Rudens-žiemos, “Beckhamo” žaismingi batai – tiek turkų, tiek molio stiliumiose – pažymėkite visas tinkamas dėžutes, kuriose jie sustoja, pasisuko ir pasakoja vertos pasakos, t per daug kičo ar saldus.

“Aš visada buvo šaulys, – sakė dizaineris Vogue naujos kolekcijos. “Yra kažkas laimingas ir mergaitė apie spindesį”.

Viktorija Beckham glittery shoes

Getty

Žinoma, ji buvo iš dalies įkvėpta jos jaunos dukros Harperio, pasakoja Telegrafas kad šešerių metų vyras tikrai nori raudonos poros: “Galite pasakyti, kad turiu mažą mergaitę, kai pažvelgsite į šias”.

Nors batai gali atrodyti, kad jie priklauso pasakoje, tai tikrai ne tai, kaip “Beckham” juos sukūrė.

Viktorija Beckham glitter shoes

Imaxtree

“Dėvėkite ją su dienos apranga, pasukite ant galvos, o tai nėra per daug saldus”, – sakė ji, susivienijusi juos ant podiumo su pastelinėmis suknelėmis, laisvomis kelnėmis ir drąsiais, struktūrizuotais kūriniais, o ne kažkuo pernelyg moterišku. “Aš norėčiau dėvėti mano džinsus,” pridūrė ji.

Bet ar jūs planuojate savo stilių daryti su natūraliu džinsu ar su savo fanciest vakaro dėvėjimu, turime jausmą, kad jiems bus rimtas laukiančiųjų sąrašas, todėl jūsų akys bus nuluptos.

Loading...