Skysti veido liftai – Nauji Botox gydymo būdai

vaizdas

Magistralinis archyvas

Keletą metų atgal vienas draugas parašė istoriją Niujorkas žurnalas, kurį šį pavasarį ruošiuosi prabangiu veidrodžiu. “Visi pasakojo, kad tai kainuos jai 30 000 JAV dolerių, įskaitant išieškojimą į išgalvotą viešbutį ir privačią slaugytoją, besirūpinančią jos kiekvienu poreikiu.” Tai buvo 2008 m., Bet, kaip paaiškėjo, neturėjau jokios prabangos arba, šiuo klausimu, biudžeto padidinimo per metus tais metais ar vėlesniais metais. Kodėl? Tai ne dėl kokio nors moralinio aukščio, kurį ieškojau, ir tai tikrai ne dėl to, kad savo 60-tieji metai aš ramiai suvokiau, kad vyresni. Faktas yra tai, aš bijau, kad kažkas bus blogai: kad mano dukra turės pasakyti žmonėms, kad jos mama mirė, susidūrė su veidrodžiu ar beveik taip pat baisu, chirurgas padarys klaidą, o aš neatrodysiu geriau, Aš iš tikrųjų atrodysiu blogiau.

Bet aš nebijau neskirtinių procedūrų ir esu nuolatinis Botox ir Fraxel klientas. Vieną dieną pietų metu, kai objektas, kaip vis dažniau, paverčiamas akmenimis, draugas pradėjo kalbėti apie dr. Janą Trokelį ir jo neširkštinį veidrodinį keltuvą “Y Lift”. Ji raved apie tariamus momentinius rezultatus ir paaiškino, kad jis atstato savo veido pamatą švirkščiant skystas užpildas. Aš iš karto nuvyko namo ir “Googled”; labiausiai įspūdingi buvo Dr. Trokelio svetainės nuotraukos “prieš ir po”. Vis dėlto, aš mačiau pakankamai susietus paveikslėlius, kurie būtų skeptiški.

Taigi aš paragavau konsultuotis, o po kelių dienų nuvyko į Dr. Trokelą jo biuruose East 67th Street Manhetene. Labai frazė “Y Lift” mane vargino – tai skambėjo kaip gudrybė. Tačiau man patikėjo, kai pirmasis dalykas, kurį jis padarė, atkreipė didelį “Y” į vieną iš daugybės spalvingų veidų šiame žurnale ir paaiškino, kad “klasikiškai gražus veidas turi aukštus platus skruostikus ir apibrėžtą žandikaulį bei smaką. mes amžiaus, mes prarandame tūrį “. Jis pridūrė, kad “viskas, raumenys, kaulai, riebalai, pradeda susitraukti po nesunaikinančia oda, kur niekur negalima eiti, taigi ji kris. Mes su jaunimu susijusi ne su įtampumu, o dėl pilnybės, todėl” Y Lift “yra viskas struktūrinis volumizingas. Tai sugrąžins tai, kaip atrodė. ” Vienintelė rizika buvo patinimas ar lengvas mėlynės. Parduodamas: aš užsiregistravau ir grįžta kitą dieną, palaikydamas savo koledžo kambario draugę, kuris jau liudija, kad aš seniai seniai nusiteikęs jau keturis dešimtmečius.

Po to, kai fotografavau ir piešiu savo veidą, kad galėčiau jam vadovauti, dr. Trokelas duodavo man keturis “Novocain” šūvius. Tada jis padarė keturias mažas adatų skyles, vienas šalia kiekvienos ausies ir du išilgai žandikaulio, ir įterpė tai, ką jis man sakė, buvo “bukas, modifikuotas chirurginis instrumentas”. Nors ši informacija nedavė manęs jaudinti, aš nesijaučiau skausmo, kai gydytojas nuėjo dirbti. Šis konkretus įrankis, sakė jis, leidžia jam gauti pakankamai giliai, kad pakelti raumenis ir įdėti užpildą tiesiai ant kaulo. Jis injekcinė Juvéderm, hialurono rūgšties užpildas, kad, pasak jo, yra geras ilgaamžiškumas, yra grįžtamas ir natūraliai metabolizuojamas organizme. Mano veidas sugeria 12 švirkštų.

Kaip dr. Trokel dirbo mano veidui, jis paaiškino, kad labai svarbu pradėti nuo skruostų ir dirbti iki žandikaulio. (“Veidrodis yra pakabintas iš viršaus į apačią, kaip ir liustra, tu turi pradėti pakelti nuo viršaus”). Jis užpildė abiem skruostus, o po to sustojo formuoti ir užpildyti rankomis. Tada jis persikėlė į žandikaulį ir pakartojo procedūrą. Jokiu būdu nejaučiu šiek tiek skausmo, tik spaudimo. Aš buvau padaryta per pusvalandį ir pasirodė tik su viena maža mėlynė.

Mano kolegos draugei buvo leista grįžti, kad pamatytų rezultatus, ir aš iš jos reakcijos galėjau pamatyti, kad ji buvo sužavėta. Visas mano veidas atrodė geriau: mano skruostikauliai buvo aukštesni, ir galėjau pamatyti, kur jis užpildė mano šventyklas, kad mano veidas atrodytų platesnis. Bet tai yra mano žandikaulis ir smakras, kuris geriausiai išaugo. T. Trokel pasakė, kad rezultatai gali trukti iki dvejų metų, kai kartais bus užuominos. (Bendra kaina: nuo 2000 iki 5400 JAV dolerių.)

Kalbant apie atkuriamą prastovą, praleistą “išgalvotame viešbutyje su privačia slaugytoja”, gerai, praėjus valandai po to, kai mes patekome į dr. Trokelio biurą, mano kambariokas ir aš vaikštinėjau į bloką į užimtą restoraną. Ir nors aš galėčiau nepasitikėti 35 vėl, man buvo labai malonu žvelgti į pasaulį nuo jaunesnio, patrauklesnio veido.

vaizdas

Yan Trokel, M.D..

Loading...