“Madonna” pasakoja “MDNA Anti-Aging Skincare Line” ir “Reinvention Cream”

Jei dar nežinote, Madonna turi odos priežiūros liniją. Tai vadinama MDNA SKIN (natūraliai), o jos naujausias produktas vadinamas “Reinvention Cream” (žinoma). Visi linijoje esantys kremai, serumai ir toneriai yra suprojektuoti keturių gydomų terminių vandenų mišinyje Montecatini, Italijoje.

Žvilganybės patvirtintų grožio linijų ir produktų, žadančių žalią, sklandesnę odą, jūra – “MDNA SKIN” išsiskiria, nes tai ne tik neįtikėtinai elegantiška, bet ir neįtikėtinai veiksminga. “Tai ne tik tuštybė, bet ir tai, dėl ko aš dirbu penkerius metus”, – tik Madonna išleido BAZAAR.com. “Man svarbu, kad ingredientai būtų ne tik gryni, bet ir jie dirba. Aš stoviu prie jų visų, ir aš juos visus naudojau”.

vaizdas

MDNA Skin

“Reinvention Cream” (75 $) yra tokia geniali ir daugialypė odos priežiūra, kurios mes nežinojome, kad mums reikia: pliušinis, bet vandens šviesos kremas, kuris gali būti sluoksniuotas, storas, kaip nakties kaukė, arba lengvas, lyg serumas . Terminio vandens ir prisikėlimo augalų kamieninių ląstelių mišinys paskatins odą atrodyti jaunesnį ir viršvalandžius. Tai turbūt yra priežastis, kodėl Madonna mums pasakė, kad ji trina formą per visą savo kūną.

“Kamieninių ląstelių odos priežiūros srityje jie nėra nauji, tačiau jie tampa vis labiau pažengusios”, – teigia dr. Paulas Jarrodas Frankas, Niujorko dermatologas, kuris tariamai laiko Madoną pacientu. “Mes vis daugiau mokomasi apie kamienines ląsteles odos priežiūros srityje, mes neturime visų atsakymų, bet mes žinome, kad tai dramatiškai veikia odos kokybę, atsparumą ir atnaujinimą”. Dr. Frankas mano, kad unikalus odos raminančių terminių vandenų ir augalų kamieninių ląstelių derinys suteikia stipresesnes odos savybes, kurios gali geriau apsaugoti save nuo aplinkos agresorių, dėl kurių atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. “Niekas negali to pasinaudoti”, – pažymi jis.

Mes kalbėjome su Madonna, originalia reinvencine karaliene, apie savo naujausią produktą, savo mintį apie senėjimo problemą ir tai, ko mes galime tikėtis iš “MDNA SKIN” 2018 m .:

“The Reinvention Cream”:

“Tai yra” viskas viename “kremas – kremas, skirtas jūsų makiažui, ant veido, kaip naktinis kremas, taip pat kaip kūno kremas. Aš kruopščiai suminkščiu ant kelių ir alkūnių bei sausų pleistrų. Rekomenduojame jį naudoti visame kūne. Kuo prisikėlimo kremas toks ypatingas, tai prisikėlimo įrenginys, kurį MTG taip pat nustatė [redaktoriaus pastaba: “MDNA SKIN” patronuojanti bendrovė]. Čia aš einu į Afriką ištisus metus už beveik 12 metų. Aš nežinojau, kad šie augalai yra aplink manimi, jie neišsiskiria. Jie pasislėpė. Kai jie išdžiūvo, jie tiesiog atrodo kaip sausas krūmas, į kurį nekreipiate dėmesio. Kai juos įpiliate į vandenį, jie atsidaro ir stebuklingai atsinaujina. Aš buvau sužavėtas augalo atsparumu, todėl mes nuėjome dar vieną žingsnį toliau išgaunant kamienines ląsteles ir derindami jį su terminiu vandeniu, kad pagamintumėte šį kremą. tikrai leidžia man išrasti savo odą. Turiu ryšį su Afrika, mane visada vadina karaliene Vention, todėl man tai puikus pilnas ratas ir produkto jungtis ir išsiplėtus mane. “

Kodėl senėjimas turėtų būti teigiamas:

Aš manau, kad šis žodis yra tik žodis. Manau, kad mes tam tikru laikotarpiu laikomės šioje planetoje, o mūsų kūnas peržengia, manau, senėjimą ir dekonstrukcija nuo gimimo dienos. Taigi, mano požiūris į tai yra toks: mes taip pat galime padaryti viską, ką galime, išlaikyti sveiką ir pasiekti ilgaamžiškumą ir kuo ilgiau rūpintis savimi. turi neigiamą. Aš nežinau, kodėl senėjimas yra neigiamas žodis, jis turi būti teigiamas žodis. Taip, mes visi senėjame, bet tai ne apie mesti į rankšluostį – tai apie tai, kaip švenčiame, kas mes esame ir kuo geriausi ir dauguma iš mūsų tiek, kiek įmanoma, ir tai atsiranda dirbant tiek iš vidaus, tiek iš išorės.Kai kurie žmonės mėgsta strazdanus ir linijas, beje, kai kuriems žmonėms tai atrodo gerai. Noriu, kad kūdikis būtų minkštas, lygi, kreminė, blyški oda likusiam mano gyvenimui. Būtent tai aš noriu, todėl aš sukūriau odos priežiūros priemones, ir aš jį išlaikysiu, sunaikinsiu! “

“Madonna” kelionių grožio pagrindai:

“Aš nežinau, ar matėte kelionės komplektą, bet yra serumo, rožių rūko purkštuvo ir veido plauti [redaktoriaus pastaba: komplektas išparduotas, nes tai taip gerai.] Taigi, kai aš ant lėktuvo aš tiesiog purkštuosi su rožių miglu, ir aš arba įdėjau į serumą ar “The Reinvention Cream”. Akivaizdu, kad jūs galite priimti tik nedidelius kiekius lėktuve. Tai turi būti keliaujant. “

Dėl “Black Onyx” volo įvedimo į valstybes:

“Po Reinvention kremo rudenį mes turime liniją” Black Onyx “[redaktoriaus pastaba: ji šiuo metu prieinama Japonijoje.] Tai derinys prietaiso, vadinamo juodo onikso ritinėlio, kuris pagamintas iš anglies, kuri užfiksuoja infraraudonųjų spindulių šilumą. kažkas, ką jūs naudojate, kad į produktus įstumtų į odą. Taigi, vienas dalykas vadinamas “Black Onyx” ritinėliu, po to yra gaivinantis grietinėlė, naudojama ne tik ant limfos drenažo, bet ir naudojant ją ir masažuojant pečiai ir kojos – mano sūnus naudoja, kai jis grįžta namo iš futbolo praktikos “.

vaizdas

MDNA Skin

Apie tai, kodėl ji pradėjo “MDNA SKIN”:

“Norėdamas apskritai įsigyti odos priežiūros liniją, aš norėjau jį sukurti, nes po to, kai keliaujau po pasaulį, ir visomis spa, kurias buvau išbandžiau, man buvo tik pavargęs naudoti tiek daug įvairių dalykų ir tada surasti ką nors, ką myliu, tada jis buvo nutrauktas. Arba aš negalėjau rasti tinkamo tipo kremo, kurį galėčiau nešioti ant scenos pagal makiažą, kad neuždengsiu savo makiažo prakaito ar neapsaugotų mano odos po karšta, kepimo žiburiai. Norėjau sukurti liniją, kuri buvo specialiai skirta man ir viskas viename, todėl nenorėjau apsipirkti šešiose skirtingose ​​vietose. Aš norėjau, kad ingredientai būtų gryni, o ne chemikalai. Taigi aš prisijungiau prie šios kompanijos, vadinamos MTG, ir jie yra pirmaujančių aukštųjų technologijų mokslinių tyrimų žmonės, kurie, kaip iš tikrųjų, supranta grožio mokslą, ir tie, kurie man padėjo rasti terminius vandenis iš Toskanos. Kuri yra ironiškai, kai mano tėvas protėviai yra, todėl turiu DNR ryšį su MDNA odos priežiūros linija Šie šaltiniai, kuriuose šie terminiai vandenys patenka, jie buvo jau maždaug jau tūkstančius metų, o žmonės ėmėsi jiems įsišalinti vandenyje nuo bet kokio artrito iki egzemos prie psoriazės iki bet kokios rūšies odos priežiūros ligų ir vidinių negalavimų. Aš myliu idėją, kad šie gydymo terminiai, aš vadinu juos šventais vandenimis, yra odos priežiūros linijos viduje. Tai hero ingredientas. “

vaizdas

MDNA Skin

Apie tai, kaip jos odos priežiūra susijusi su labdara:

“Aš netikiu, kad imsiu kažką iš vietos ir neatsisakysiu, todėl turiu senus santykius su Afrika, ypač Malavis, ir aš norėjau įsitikinti, kad aš grįžau. Todėl aš dirbu jau daugelį metų, praleidžiu daugiausia laiko ir pinigų, skirtų vaikams skirtai sveikatos priežiūrai, ir mergaičių švietimui. Norėjau įsitikinti, kad dalis įplaukų mokėsi ir mokėsi merginų. Kiekvieną kartą, kai kas nors įsigyja “Reinvention Cream”, jo pinigai iš šio pirkimo bus mokomi mergaitėms ir įsitikinti, kad jie turi vienerius metus mokytis per savo organizaciją “Padidinti Malavis”. Aš vis tiek tai darysiu, todėl maniau, kad norėčiau prisijungti prie šio produkto, nes jame esantis augalas yra iš Afrikos. paskatina žmones žinoti, kad jie ne tik prideda kremą ant veido, bet ir ugdo žmones, todėl tai ne viskas paviršutiniška “.

MDNA SKIN Reinvention kremas, 75 $, barneys.com. PARDUOTUVĖ

Loading...