Linda Evangelista Erasa Botox – Erasa XEP 30 Botox serumas

Linda Evangelista per metus neturėjo Botox. Tikrai. Net nesistenkite jai pasimokyti su šiek tiek skepticizmu. “Aš buvau pirmasis žmogus, kuris kada nors prisipažįsta, kad aš padariau Botox, o mano mama buvo nuliūdinta. Aš sakiau:” Mama viskas tai daro “, ir ji atrodė taip:” Taip, bet jie ne pasakyk tai “. Taigi, jei aš buvau pirmasis, kuris pasakytų tiesą apie jo naudojimą, kodėl dabar aš meluoju apie tai? “

Netiesu, kad supermodelis staiga tapo natūralaus senėjimo guru, tai tik ji teigia, kad radau kažką geresnio. Nors nėra tikro vietinio injekcinio botulino toksino pakaitalo, “Evangelista” sklandžiai odą pritraukia į “Erasa XEP 30 Extreme Line” kėlimo ir atjauninimo koncentratą. Iš tikrųjų ji yra tokia gerbėja, kad po to, kai draugas jį supažindino su serumu ir naudojo jį maždaug per mėnesį, ji paėmė telefoną ir pavadino “Erasa” komandą. “Aš turiu sutikti su šiomis genijomis”, – sakė ji. “Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.” Ir dabar ji randa save kaip naują įmonės veidą ir kūrybinį direktorių.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Man labai malonu pranešti visiems apie mano darbą “Erasa XEP-30”. Prieš metus atradau šį nuostabų produktą ir pamatęs iš tiesų nuostabius rezultatus. Dabar aš dirbu su “Erasa”, norėdamas kurti naujus produktus, kuriuos žinau, kad jums patinka. @erosaskincare

Linda Evangelista (@lindaevangelista) pasidalinta žinia

Netgi supermodelui “Evangelista” yra kito lygio grožio produktų narkomanas. Asmeniškai, jos nesuvaržytas jaudulys kalbant apie odos priežiūros konkurentus grožio redaktoriams ir dermatologams. Ji bandė viską (lazeriai, užpildai, mes jau minėjome Botox), ir ji nebijo tai pripažinti. “Aš nesistengiu atrodyti jaunesni, aš tiesiog noriu gerai atrodyti”, – sako ji. “Manau, kad su daugybe žmonių, jei jie greitai nesuprato rezultatų, jie nutraukia veiklą ir pereina prie kito. Aš visada supratau, kad turite suteikti produktams galimybę ir aš tai padariau. Tačiau, sakydamas, kad niekada nebaigiau produktas. “Erasa” yra pirmasis produktas, kuris manęs išdegė, ir tai niekada nebuvo man gyvenime “. Evangelista sako, kad kiekvieną naktį ji naudojo serumą, tikėdamasis, kad ji turi tokius pačius rezultatus, beveik nieko. Tačiau po mėnesio jos melasma pradėjo greitai išnykti, o jos oda atrodė šiek tiek daugiau. “Po poros mėnesių aš supratau, kad daugiau nepanaudoju korektoriaus”, – sako ji.

vaizdas

Mandagumas

Jei tai visi skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, gerai, yra klinikiniai tyrimai, kuriais siekiama paremti Evangelista ugningą aistra. 160 metų serumas, išleistas praėjusiais metais, iš esmės yra neuropeptidų mišinys, išlyginamieji aktyvūs elementai ir silikono nykimas labai efektyviam pristatymo sistemai. Labai “science-y” skamba “XEP 30” yra bendrovės patentuoto neuropeptido pavadinimas, kuris veikia panašiai kaip ir “Botox”, kad vėluoja veido raumenų susitraukimai (nors tai nėra taip stipriai). Tada yra niacinamidas ir glabridinas, du išbandyti anti-agers, kurie sumažina uždegimą ir palengvina tamsias dėmes laikui bėgant. Kai serumas yra naudojamas, ingredientai traukia giliai į odą, todėl jie gali praeiti pro paviršių, todėl jūs gaunate geresnių rezultatų ir trumpesnį laiką. Kartotinai du kartus per dieną dvi savaites, bendrovės klinikinių tyrimų metu raukšles sumažėjo 64 proc. Tyrimų dalyvių viršutiniame kvartite buvo 90% raukšlių. Mes kartojame, visa tai praėjo tik po dviejų savaičių.

Koncentruotas serumas yra pirmasis ir vienintelis “Erasa” produktas, kuris ką tik praėjusiais metais buvo pradėtas. Tačiau tai netrukus pasikeis Evangelistai kryptimi. “Aš suprantu, kad mano poreikiai yra tokie patys kaip ir kiekviena moteris. Nors kai kurios gali neturėti tų pačių problemų kaip ir aš, mes visi norime naudos”, – sako ji. “Evangelista” nenorėjo išleisti naujų produktų tik “už tai” (“nematau priežasties į rinką išleisti daugiau produktų, tai yra labai prisotinta”), todėl ji dirbo laboratorijoje su “Erasa” komanda , baltas kailis ir visi, kurdami produktus, kurių neegzistuoja. Per ateinančius metus jie išeis iš šilkmedžių apsaugos nuo saulės ir drėkintuvo, kurio odos priežiūros priemonės yra tokios pačios kaip ir serumas. “Erasa” žada, kad naujas drėkinamasis preparatas taps tvirtesnis ir pakelės daugiau nei bet kuris kitas šiuo metu esantis drėkinamasis preparatas, o “Evangelista” jau eina į priekį ir įtraukia jo indelį į savo naktinę tvarką.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

#mood #fbf # patikimas

Linda Evangelista (@lindaevangelista) pasidalinta žinia

Mes paklausėme “Evangelista”, kas daro ją unikaliai kvalifikuotą spektakliui, atsižvelgiant į naujausią modelių priklausomybę grožio prekės ženklams. “Man niekada nebuvo įdomu eiti į laboratoriją ir gauti jau egzistuojančią formulę, ir tiesiog įdėti savo kvapą, šiek tiek avokado ir kokoso. Aš nieko nedarė, nes nieko nedarė”, – sako ji. . “Per daugelį metų buvau daugybės dalykų atstovas, ir tai yra pirmas kartas, kai aš einu pasitraukti ir pasikalbėti apie tai, ką tikiuosi tikėti. Negaliu kalbėti už kitus, aš tikiu, kad jis turi ką nors tai susiję su verslu. Tačiau pirmą kartą aš galėčiau eiti ten ir neturėti melo “.

Loading...