Kaip tinkamai pritaikyti veido kaukes – veido kaukes

Mes visi mėgsta pertraukos idėją, mėgaujamės prabangia veido kauke ir naudodamiesi daugeliu atlygių ir privalumų, kol mes esame. Tačiau taip pat labai tikėtina, kad jūs padarote keletą bendrų klaidų, kurios sumažins jūsų veido kaukės efektyvumą. Pažiūrėkite toliau pateiktus patarimus ir patarimus, kad užtikrintumėte kuo daugiau naudos iš gydymo.

1. Odos paruošimas

Prieš net galvodami apie veido kaukės naudojimą, turėtumėte pašalinti visą savo makiažą ir švelninti veido veidą, įskaitant T zonos, lanko sritį ir žandikaulio liniją. Tai atvers ir atrakins poras, leisdamas jūsų veido kaukes įsiskverbti giliau ir ištraukti nešvarumus, bakterijas ir inkštirlius iš šaltinio.

2. Atidarymo poros

Kad galėtumėte padidinti veido kaukės potencialą, iš anksto išbandykite savo odos garą, kad galėtumėte toliau atidaryti poras, paimdami karštą dušo spąstelį, naudodami veido garintuvą arba kelias sekundes padėdami karštą skiautelę ant veido..

3. Apsvarstykite mikro-adatą

Be to, pabandykite mikropigmentacijai pridėti dar vieną impulsą prie veido kaukės. Naudojant namuose pritvirtintą ritinį, tokią kaip “Nurse Jamie” grožio antspaudas, 42 svarai, padės sukurti mikrokanalius, kuriuos ingredientai geriau sugertų odą, taip pat skatintų kolageno gamybą.

4. Tailoriaus gydymas jūsų odos tipui

Prieš pasirenkant, pasirenkate veido kaukę, kad galėtumėte tiksliai spręsti savo konkrečias problemas ir odos problemas. Tai ypač svarbu, jei išvykstate ar vėl atostogautuos, arba jei atsidursite savo laikotarpiu ir norėsite išspręsti hormoninius trūkumus.

5. Paraiška

Jei ketinate bandyti daugkartinį maskavimą, įsitikinkite, kad pažvelgėte į skirtingus rekomenduojamus laiko nustatymus ir pritaikykite juos nuo ilgiausio iki trumpiausio taikymo laiko, kad būtų išvengta netyčinio pašalinimo. Taip pat pabandykite naudoti veido kaukes, naudodami veido kaukės šepetėlį, pvz., “Origins” veido šepetėlį, 12 svarų sterlingų, kuris padidina tikslumą, kai jūs naudojate veido kaukes, taip pat sumažinkite bakterijų kiekį, perduodamą iš rankų į odą.

6. Layer up

Norite sutaupyti laiko ir gydyti įvairias problemines zonas naudodami daugiau nei vieną kaukę? Nėra problemų, kurkite kaukes vienas ant kito, kad padėtumėte geriau įsiskverbti, taip pat padėkite sudedamąsias dalis.

7. Laikmačio nustatymas

Nesvarbu, ar jūs linkęs atlikti daugybę užduočių, ar atlikti kitus darbus, kai veidrodinė kaukė išdžiūsta arba įstrigo žiūrėdami programą ar filmą, įsitikinkite, kad nustatėte laikmatį, kad ilgai nepatektumėte į jį, dėkojame mums vėliau..

8. Uždarymo poros

Jūs atlikote paruošimą ir įsisavinote paraišką, bet nepamirškite apie masę po masku. Jūsų porų uždarymas yra esminė proceso dalis, skirta užfiksuoti gydomųjų ingredientų iš jūsų veido kaukes, taip pat išvengti nešvarumų į jūsų šviežiai išvalytas poras. Atlikite tai švelnindami kaukę šaltu vandeniu.

9. Moisturise

Kitas būdas užsandarinti tuos prabangius ingredientus yra drėkinantis. Gydykite odą švelniu masažu, kad skatintumėte kraujo apytaką ir ingredientų absorbciją. Tai taip pat optimizuos jūsų odos hidratavimą su drėkinančiojo troškulį slopinančiais ingredientais ir leis jums praleisti atsitiktinę veido kaukę be kaltės, žinodama, kad vis dar laikosi reguliaraus odos priežiūros tvarkos.

10. Neperdeginkite

Veido kaukės gali atrodyti kaip galutinis naktinis prabangos gydymas jūsų odai, tačiau būkite atsargūs, kad neuždengtumėte per daug kaukių vienas ant kito, nes tai gali sukelti dirginimą. Laikykitės dvigubo sluoksnio nustatymo laiko ir apribokite save, kiek jūs naudojate per savaitę, atsižvelgiant į odos jautrumą, taip pat į kiekvienos kaukės sudedamųjų dalių ir formulių stiprumą. Tai padės užkirsti kelią probleminėms zonoms.

Loading...