Kaip atsinešti puikų Brazilijos vašką namuose – Patarimai vaško namuose

Galbūt idėja, kad erelis pasklido ant stalo kaip svetimas, artėja ir asmeniškai su karštu vašku skamba kaip daug ką tvarkyti. Patikrinkite, ar jūsų buhalteris patarė jums supjaustyti savo spa susitikimus ar kasdieninę kavą. Ar jūsų planai buvo atšaukti ir dabar jūs turite visą penktadienį naktį nužudyti? Įveskite Brazilijos namuose. Nandi Wagner, “Lead Esthetician at Bliss Spa SoHo”, dalijasi savo prekybos gudrybėmis.

1) Kokio tipo vašką turėtumėte naudoti?

Sunkus arba bešališkas vaškas. “Jos sukurtos jautrioms sritims, tokioms kaip bikinis, pažastis ir veidas, o tai, ką jie daro, yra plaukai, o ne oda, taigi, kai jūs einate jį ištraukti, jūs išsiveržiate daug dirginimo. ne traukiant odą “, – sako Wagner. Jos pasakoja, kad juostos yra lengviau, bet skausmingesnės, todėl verta mokytis vaikščioti sunkiu vašku.

2) Kietąjį vašką reikia šildyti. Kaip įsitikinti, ar temperatūra yra tinkama??

“Tai turėtų būti šaltojo medaus nuoseklumas”, – sako Wagner, patariantis atlikti vidinio riešo bandymo pleistrą, kad įsitikintumėte, jog jis nėra per karštas ar pernelyg drąsus. Turėkite omenyje, kad po 10-12 minučių vaškavimo greičiausiai reikės pakartotinai pašildyti.

3) Kada tu turi tai padaryti?

Iš karto po dušo, kai jūsų oda yra švari, minkšta ir sausa. Anksčiau neturėtumėte naudoti jokio losjono ar aliejaus, bet nereikia paruošti alkoholio padėklo – tai gali būti pernelyg didelė. Venkite vaškavimo, kai esate per savo laikotarpį (ypač jautrūs) arba geriate (mes gauname impulsą, bet esate labiau linkę į kraujavimą, vietoj to vartokite aspiriną ​​drąsiai vartodami tabletes).

4) Kokia yra geriausia vieta būti?

Drebulės padėtyje su kojomis pėdomis, ant rankšluosčio ir priešais veidrodį. Ir praleiskite nuotaikos apšvietimą – jums reikia ryškios šviesos, kad įsitikintumėte, jog nėra jokių detalių.

5) Kur pradedate??

Viršutinė vidinė šlaunies dalis, esanti jūsų klubo srityje. “Tai siaubinga analogija”, – sako Wagneris, – tačiau tai veikia: galvokite apie vejapjovės šienavimą. Nepradateite kiemo viduryje, kur žolė yra storiausia, nes jei jūs darote, jūsų vejapjovė ketina įstrigti ir išstumkite. Visada pradėkite nuo to kraštų, kur jis plonesnis ir dirba “.

6) Kaip jūs jį taikote?

“Taikykite jį sukamaisiais judesiais, kaip antai ant žemės drožlių sviesto ant duonos gabalėlio. Tai užtikrina, kad jūs gaudate visus vaško plaukus. Kai baigsite, vaškas turėtų būti apie storį ketvirtis arba nikelis. “

7) Kaip žinote, kokia kryptimi traukti?

Norite traukti priešingą plaukų augimo kryptį, tačiau kartais tai gali būti sudėtinga išsiaiškinti. “Cheat sheet”: “Daugeliui žmonių plaukai auga link centro. Tai yra biologinis – plaukai yra apsaugoti mūsų reprodukcinius organus. Taigi, jei pradedate nuo viršaus, plaukai auga žemyn, todėl jūs norite pasukti vaškas nukreiptas žemyn, tada pakelkite link jūsų. Kai esate atgal, atlikite priešingą “, – sako Wagner. Kai nusileidžiate į savo vidines šlaunis, plaukai auga link centro, bet šonu, todėl jums reikės perjungti iš traukimo aukštyn arba žemyn. Kai vaškas jaučiasi lipantis, bet nelipus, jis yra pasirengęs pašalinti. Įsitikinkite, kad vaško pabaiga yra toje vietoje, kurioje nėra plauko, kad galėtumėte kuo geriau suimti..

8) Ką apie tuos jautrūs zonos?

Sukrėskite savo skausmo jutiklius, laikydami odą kuo tvirtesniu. “Kuo tvirtesnė ir sklandesnė yra oda, tuo lengviau pašalinti plaukus. Tai taip pat bus mažiau skausminga, nes slėgis traukiant odą traukia jūsų skausmo jutiklius toje srityje.”

9) Ir to sunkiai pasiekiame rajone?

“Evoliucija nepasikeitė, kad galėtume matyti galą, taigi tai yra sunku padaryti savarankiškai”, – pripažįsta Wagner. “Jei ketinate tai pabandyti, tu nori atsilošti – ne tiek, kad tavo nugara būtų plokščia ant žemės, bet pakreipta ir dirbama iš vienos pusės vienu metu. Taip pat galite pakelti vieną koją ir palikti o kita – drugelio pozicijoje. Tavo plaukai turėtų augti, bet jūs turėsite patikrinti, jausdami savo kelius, todėl taikykite vašką ir nuleiskite “.

10) Ką daryti, kai baigsite?

Pirmiausia įsitikinkite, kad jūs pašalinote visą vašką ir jokių sričių nėra įstrigę. Jei yra likusio vaško, naudokite kokoso aliejų, kad jį sugadintumėte. (Bonusas: tai antimikrobinis preparatas, todėl jis padės išlaikyti bakterijas baimėje.) Antra, jei jūsų oda yra labai raudona arba esate linkusi įaugusioms, atlikite vėsius suspaudimus su medvilnės kilimėliais arba plovimo skudurėliu, tada pataikykite šiek tiek raganos lazda. Trečia, dėvėti drabužius apatinius drabužius per 24 valandas, kad būtų išvengta dirginimo. Ketvirta, 24 val. Nenaudokite treniruotės, garo ar saunos, nes jūsų folikulai vis dar yra atidaryti ir gali užstrigti.

11) Kaip jūs laikote, kad jis atrodo geresnis ilgiau?

Po 24 valandų “Wagner” rekomenduoja reguliariai naudoti glikolio servetėles, kad plotas būtų švelninamas ir kokosų aliejus drėkintuos ir sušvelnėtų..

Loading...