Ar galite Botox nėštumo metu? – Kosmetinės procedūros nėštumo metu

Tie, kurie paprastai gauna estetinius gydymo būdus – ar jie yra odos užpildai, veido skaistalai ar peiliai, gali nežinoti, ar po šaltojo kalakuto procedūroms po to, kai sužinojau, kad jos yra nėščios. Daugelis iš mūsų mano, kad Botox bus bloga idėja, bet kaip apie odos adatą – tai turėtų būti saugu, tiesa? Nebūtinai. Mes paprašėme estetinį gydytoją Dr Ravi Jainą iš “Riverbanks Wellness Clinic”, ko jis pataria savo klientams, kurie gali planuoti nėštumą..

Ar užpildai visada saugūs nėštumo metu ir maitinant krūtimi?

“Visada yra su bet kokia medicinine intervencija susijusi rizika – taip pat ir odos užpildai. Taigi, kodėl rizikuoti savo brangiausiais laikais savo gyvenime? Taip pat svorio ir skysčių balansas gali pasikeisti nėštumo metu ir taip, kaip gali atrodyti, kaip gali atrodyti užpildai. Nėštumo metu aš patariama, kad pacientai negalėtų vartoti injekcijų, nebent tai būtų absoliučiai būtina, ty dėl sveikatos priežasčių. ”

Ką apie Botox??

“Nėra klinikinių duomenų, leidžiančių manyti, kad Botox nėštumo metu ar maitinimo krūtimi metu nėra pavojingas, tačiau yra protinga praktika neskirti toksinų nėščioms moterims tik tuo atveju, jei kažkas atsitiktų su kūdikiu. Nė vienas to nedaro klinikinį tyrimą. dėl etinių priežasčių. “

Jei kas nors turi Botoksą su nežinomu nėštumu, ar tai yra problema?

“Tai vyksta gana dažnai, klinikinių įrodymų ar net anekdotų įrodymų nebuvo, kad būtų pavojinga. Mes matėme daugybę gražių ir sveikų kūdikių, kurie gimė mams, kurie vėliau sužinojo, kad buvo nėščia savo paskutinio Botokso metu”.

Kiek laiko turėtumėte palaukti po nėštumo, kad galėtum Botox?

“Kai tik jūs nustosite kūdikį maitinti krūtimi, tai bus gerai pradėti Botox, tačiau geriausia palaukti, kol jūsų oda ir hormonai įsikurs”.

Kuris odos žievelės yra saugios nėštumo metu?

“Švelnus paviršinis pilingas, pvz., Pieno rūgštis ir glikolio rūgštis, yra gerai, tačiau tik paruoškite, kad dėl hormoninių pokyčių oda gali reaguoti įprastu nėštumu.”

Ar galite gydyti veido lazeriu??

“Nėštumo metu odos reakcijos gali būti nenuspėjamos, o hiperpigmentacijos rizika yra didesnė, taigi aš norėčiau išvengti bet kokio lazerio poveikio”.

Ar “microneedling” laikomas saugiu?

“Adata yra saugesnė tol, kol naudojamos seklės adatos (pvz., 0,5 mm). Jūs nenorite, kad jūs rizikuojate sukelti hiperpigmentaciją pernelyg ilgai namuose ar klinikoje.”

Esmė

Kaip pažymi dr. Jain, “dažniausiai moterys švyti ir atrodyti spinduliuojančios, o dėl to jaunesnės nėštumo metu”, kuri gali būti pakankamai skaistumo stimuliacija. “Taigi kodėl nerimaujate kažkuo estetiniu?” jis klausia. Sekite Bazaras Nėštumo priežiūros patarimai, kad nėštumo metu naudotųsi geriausiais ingredientais – ir mėgaukitės ja.

Loading...