Žiūrėti Kanye West “All Day” muzikos vaizdo įrašą “Kanye West Music Video”

Kanye West vis dar nėra atskleidžiamas nauja medžiaga. Šiandieninė dalis yra naujas jo dviejų dainų “All Day” ir “I Feel Like This” muzikinis vaizdo įrašas. Nei vienas takelis nepateikiamas Pablo gyvenimas (“The All Day” pirmą kartą buvo išleista praėjusiais metais), tačiau “Vakarų” abu šie devynių minučių vaizdo įrašai atkuria “Oskaro” nugalėtojo režisierius Steve McQueen 12 vergovės metų.

Vaizdo įrašas, kuris pirmą kartą pirmą kartą buvo pristatytas praeitais metais LACMA, yra absurdiškas ir didelis tempas. Tai reiškia, kad Vakarai rems tuščiame sandėlyje – visa tai viename. Jis prakaituoja ir labai kvėpuoja; kartais ekrane, o kartais ir ne, svyruojasi ir nekoncentruojama. Tai buvo McQueeno idėja eiti į vakarus, kad išnaudotų išvaizdą; Jis netgi paprašė reperio “pasisukti” prieš pradėdamas filmuoti, pranešė “L.A. Times”. Pagal dokumentą McQueen norėjo sukurti “mikroskopinį Vakarų portretą”, kuriame daugiausia dėmesio buvo skirta “žvilgsniui ir žvilgsniui po tavęs”.

Nors ir kiti menininkai yra “The All Day” (“Theophilus London”, “Allan Kingdom” ir “Paul McCartney”), Kanye yra vienas kameroje. Tai minimalistinis darbas, panašus į jo aprangą: juodos spalvos ansamblis su tan Yeezy 750 Boosts.

Žiūrėkite žemiau esantį intensyvų vaizdo įrašą.

[h / t Billboard

Loading...