Grammy Nominee Gallant apie bėdą prieš Beyoncé ir Rihanna – “Gallant Grammy” Interviu

Praėjusiais metais Christopheris Gallantas išleido vieną iš labiausiai vertinamų 2016 m. Albumų, atliktų “Coachella”, dainuodamas Obamo Baltuosiuose rūmuose, gavo garbę iš “Seal” ir “Sir Elton John”, išleido “Forbes 30 Under 30” sąrašą ir gavo savo pirmąją nominaciją “Grammy”.

Po šių laimėjimų, o tada kai kurie, 25 metų amžiaus merilendo gimtinė, profesionaliai einanti per jo pavardę, išlieka tvirtai kuklus. (Jo pre-award parodyti prastovos sudaro vaizdo žaidimai). Kartais jis net savęs nusileidimas. Per mūsų pokalbį telefonu jis įsirašė, kad skamba “siaubingai”, praktikuojant aukštąsias pastabas, ir net paslydo eilutėje apie “baisios muzikos” kūrimą vidurinėje mokykloje. Kai aš patikinou jį, kad akivaizdžiai daugiau negerai, jis juokavo: “Dar ginčytinas”.

“Tai pirmasis apdovanojimas, kurį kada nors buvo vertinamas muzikoje, visą mano gyvenimą”.

“Gallant” debiutavo visą ilgį Ology, kuris sumažėjo 2016 m. balandžio mėn., yra geriausio urbanistinio šiuolaikinio albumo prieš “Beyonce” Limonadas, Rihanna’s ANTI, Breakdown žvaigždė Anderson. Paak’s Malibu ir KING’s Mes esame KING. Ši kategorija dar yra jos formavimo metais; jis buvo pristatytas 55-ojoje “Grammys”, skirtuose “albumams, kuriuose yra bent 51 proc. naujai įrašytų šiuolaikinių vokalinių kūrinių, išvestinių iš R & B,”, kurių gamyba gali apimti “urban pop, urban europop, urban rock and urban alternatyva “. Frank Ocean’s Oranžinis kanalas buvo pirmas nugalėtojas 2013 m. ir Rihanna Unapologetic (2014), Pharrell’s Mergina (2015) ir “The Weeknd” Grožis už beprotybės (2016 m.).

Gallantas, kaip ir “Paak” ir “KING”, yra pirmą kartą paskirtasis kandidatas, tačiau jis gali laikyti savo prieš savo didžiųjų pretendentus. Jis gali pasigirti auskarų falsetto, žandikaulio lašeliu ir garsiuoju vokalu (lengva suprasti) per takelius, apimančius viską nuo R & B griovelių iki alternatyvių garsų šokių ritms. Jo muziką sunku pateikti pagal vieną žanrą, todėl dainininkė nepažymėjo save apdovanojimu. “Man buvo įdomu pamatyti, kokį baseiną teoriškai patenka”, – sakė jis.

vaizdas

Hayden Belluomini

Pirmą kartą nominuotas “Gallant” dalyvis visoje apdovanojimų sezono parodoje, o dabar tik nugrimztas pirštais..

“Aš jaučiuosi labai susijaudinęs, iš tikrųjų nusileidžiau. Tai yra” Grammy “savaitė, ir aš niekada nebuvo nieko bendro. Aš niekada nepaliaujo šalims ar neatlikau visoje scenoje, todėl visa tai bus tikrai nauja, ir aš Mano tėvai nusileidžia, tai turėtų būti geras laikas.

“Aš darau keletą dalykų žmonėms, kurie klauso mano muzikos šiame rajone, pora pasirodymų ar mažų privačių renginių apie savaitgalį ar pusiausvyrą su šventėmis, ir rūšiuoti tiesiog susitikti su visais, nes visi yra bandydamas žaisti tiek daug vaizdo žaidimų, kiek galiu, kol turiu šiek tiek laisvo laiko, kol savaitės metu jis bus pernelyg beprotiškas. Bandoma išgyventi “.

Nors jo muzika negali būti įtvirtinta viename žanre, šiuolaikinis miesto šūkis “prasmingas”. Be to, jis yra geroje kompanijoje tarp kitų pretendentų.

vaizdas

Eksponuojami Londone 2016 m. Gruodžio mėn.
Getty Images

“Tai daro mane jausmas puikiai. [Visi kiti kandidatai] yra akivaizdžiai neįtikėtinai talentingi, ką jie daro. Prieš išklausant kandidatūrą, visi kiti šios kategorijos atstovai visada buvo pripažinti kažkuo ar tam tikru būdu apdovanojimai, taigi, norėdamas, kad tai taptų šio pokalbio dalimi, aš manau, kad akademija mato kažką, ką manau, kad niekas iš tikrųjų nematė. Tai pirmasis apdovanojimas, kurį kada nors vertinu muzikoje, visą mano gyvenimą.

“Aš nepasirodiau savyje, nes man buvo įdomu pamatyti, kokį baseiną teoriškai pateksiu. Taigi norėčiau pamatyti [mano nominaciją] išleisti į tą kategoriją, kad man būtų prasminga. Tai tikrai tik keistas albumas, kurį norėčiau išbandyti ir identifikuoti. R & B kategorija remiasi tradicine R & B, todėl jūs negalite tikrai pasakyti, kad tai yra tas ar alternatyva, nes taip yra ir daugybės kitų elementų. Aš tik istoriškai galvoju apie kategorijos kūrimą, nes tai yra gana nauja. kas manau, kad šiuolaikinis miesto šiuolaikinis žanras yra, yra visiškai įkūnytas albume, taip pat Rihanna, Andersonas, Paakas, Karalius ir Beyonce. Tai visiškai prasminga. “

Jo debiutinis albumas žymi milžinišką savo karjeros posūkį, bet sunkiai prisimena, kaip jis jį padarė.

“Kūrimo procesas man tikrai buvo keistas – aš beveik nepamiršiu kurti albumą, prisimenu, kaip vyksta boulingas ir valgyti rameną ir suši, bet manau, kad tai buvo tikrai kažkas, kuris atsirado, nes buvau esamas. Tai buvo kažkas, kas natūraliai turėjo Būti tik komplimentas, kaip aš gyvenau kiekvieną dieną, kai pirmą kartą atėjau į Los Andželą. Jei ką nors, aš tiesiog pamatysiu albumą kaip savęs atspindį. Tai tarsi būklė. Tai tik rodo visus dėmelius ir visus keistus dalykus, kurie Stengiuosi subtiliai tobulėti, kai augu ir vystauusi kaip žmogus. “

vaizdas

“Los Angeles” atlikimas 2016 m. Lapkričio mėn.
Getty Images

Jo metaforinis lyrinis stilius (tokiose kaip “Shotgun” ar “Bourbon”) yra tam tikra prasme jo viduriniosios mokyklos dainų rašymo įpročių produktas. Vykdytojas savo emocijas išreiškė “kodu”, o praktika tiesiog įstrigo.

“Tai buvo tik įprotis, norėčiau pradėti rašyti kažką panašaus į faktines aplinkybes, ar tai žinoma? Tai čia, atviroje vietoje. Tada aš norėčiau jausti apie tai ir norėčiau išgirsti tikrai giliai, bet aš vis tiek Būti gaila, kad tai garsiai pasakysi, jei tai bus prasminga. Todėl norėčiau paslėpti savo kodą taip, kad jei kas nors, kuo aš žinau, jį skaitė, jie tikrai nežinotų visko, bet jie tai žinotų kažkas vyksta. Taigi tiesiog bandau ne pasidalinti visomis savo paslaptimis, tik tuo, kad manau, kai buvau toks įprotis, tai tiesiog nuskendo ir aš vis giliau ir giliau. Aš norėjau vis daugiau ir daugiau ieškoti savo psichika, atskleidžia daugiau paslapčių, turinčių aukštesnius balus, tačiau apsuptas keistos, keistos, faneruotės rūšies. Manau, kad tai tik tas kelias, kuriuo aš nuolat išreikšiu save “.

Ir tas balsas? Tai yra juostinių pastabų rezultatas, kai jis vienas, automobilis ar dušas, kaip ir mes, išskyrus keletą oktavų aukštesnį.

“Manau, kad tai dažniausiai buvo tik dušas, vonios kambarys ir automobilis – niekada, kur kas nors galėjo manęs girdėti. Aš daug laiko praleidau dirbdamas vien dėl dalykų, nesvarbu, ar tai buvo mano miegamajame, ar studijoje koledže ar kitu Tai tik davė man tokio mažo pavojaus: “niekas nežiūri per savo pečių” laisvę daryti viską. Esu įsitikinęs, ar kas nors įrašė visas valandas, kurias praleidau dainuoti ar bandau pasiimti pastabą, tai tai atrodytų gana siaubingai. Bet visa tai paskatino mane šiuo klausimu turėti įrankį, kurį galiu ištiesti ir naudoti, kad visada išversčiau tai, kas puikiai tinka mano pasirodymams. “

Nors jo vokalo renginiai gali būti turtingi ir beveik choriniai, jis įgavo daugiau įkvėpimo nuo 90-ųjų R & B nei gospelinės muzikos.

“Tai iš tiesų visur buvo. Buvusi ne bažnyčios dalis ar kažkas panašaus. Aš neklausiau daugybės evangelijos, tačiau kai kurios evangelijos iš tikrųjų tiesiog kalbėjo man. Tokiu būdu jie sujungė savo akordus , tai yra beveik labai Disney kai kuriuose taškuose, o tai yra tikrai kietas. Tada su minia, tai buvo tiesiog tiesus Liūto karalius, kuris įkvėpė keletą dalykų. Bandžiau dainuoti bažnyčioje, bet tai nebuvo geras patyrimas visiems. Manau, kad tai truks tik keletą savaičių. Aš tiesiog nemanau, kad aš padariau visus kriterijus, kad kažkas, kas bet kokiu būdu darytų muziką, paprastai atliktų.

“Aš tikrai klausiau” 90-ųjų “R & B” dalykų – “Motown” eros klichų motyvo užuominą, bet tai, kas iš tiesų kalbėjo su manimi, buvo “90-ųjų” R & B praeities nostalgijos “vibes”. Daugybė alternatyvių dalykų lyriškai ir taip, Tekstai buvo tikrai pernelyg individualūs, tikrai asmeniniai ir kalbėjo su manimi. Manau, kad mane įkvėpė žmonės, kurie išėjo iš būdų išreikšti save taip, kad galėtų būti poliarizuojami, ar kad kiti žmonės žiūrėtų ir sakytų “O aš norėčiau, kad turėčiau tokio pasitikėjimo savimi išreikšti save”. “

“Yra tiek daug daugiau, jūs žinote? Tai tik atviras daugiau”.

Tačiau jo naujausias singlas turi visiškai kitokį stilių, K-pop. Galantas, ilgametis žanro gerbėjas, kartu su Pietų Korėjos reperiu Tablo ir dainininke Ericu Namu už sklandų bendradarbiavimą pavadino “Cave Me In”.

“Erico albumai yra nuostabūs, o mes tikrai geri draugai. Aš visada buvau” K-pop “gerbėjas vidurinėje mokykloje, tada aš persijungiau į” J-pop “, nes tuo metu aš mokiausi japonų kalbos. Tada koledže “K-pop” sukūrė šį didžiulį sukilimą, visiškai užgesdamas viską, kas yra Rytuose. Aš pradėjau susipažinti su antikomerciniu judėjimu, kuris tuo metu prasidėjo. Ilgas ir jis yra simbolis savarankiškai užsiimančio verslininko tipo JYP, YG, SM tipo pasaulio ir Erico, taip pat, nes jis pavirto savo keliu. Aš nekenčiu tai sakyti, bet jie yra verslo vaikinai. pagalvokite apie tai taip, kad visiškai prieštarautų menininko stereotipui, ypač pop-industrijoje.

“Aš ir Tablo susitiko tiesiai aplink Coachella, o tada aš ir aš, Eric, metėme oficialiai per vasarą, ir mes spustelėjome lygį su idėja dainuoti kartu. Ir aš dirbau su šio vaikino” Lophiile “idėją. šiek tiek LA ir aš manau, kad Tablo buvo pirmasis žmogus, kuris rašė eilėraščių idėją, o aš tarsi netrukus lyriškai sekau, o po to mes visi kažkaip sugalvojome skirtingose ​​studijose visame pasaulyje, visa tai geliuojame į šį galutinį produktą.

“Tai nejautė kaip tarptautinis bendradarbis, nes mes visi matome pasaulį tokiu konkrečiu būdu ir tarpusavyje susijusiu būdu, kad bendradarbiavimas jaučiasi išties natūralus. Mes visi turėjome bendrą požiūrį į pasaulį, mes visi vertiname muziką iš skirtingi žemynai ir niekada nieko nenusivaizduodavau, niekada nesistengė jo marginalizuoti “.

Jis tikisi, kad “K-pop” netrukus įsilieps į JAV, tačiau amerikiečių nenoras pritraukti užsienio muzikos yra didžiausia kliūtis tokiai galimybei..

“Aš tęsiu įrašą, sakydamas, kad jei egzistuoja kliūtis, trukdanti JAV būti dideli, tai tikrai tik dėl to, kad JAV žmonės turi problemų, ir jiems reikia ją išspręsti. Manau, kad amerikiečiai turi iššūkį ir tikrai reikia pereiti ir įsitvirtinti, priimti ir spręsti. Tai nėra priežastis, dėl kurios ji neturėtų būti populiari JAV “.

Po metų sprogo, kas palaiko “Gallant”, tai yra supratimas, kad jis dar turi daug išmokti – apie muziką ir apie save.

“Aš nežinau, tikrai esu nuolankus dėl visų gražių dalykų, kuriuos žmonės sakė, bet aš tiesiog žinau tiesą, todėl žinau, kad vis dar reikia nuveikti ilgą laiką, kol aš tikrai ištyriau kiekvieną ką aš galėčiau ištirti. Žinai, tik asmeniškai. Taigi aš labai džiaugiuosi, kad daugelį kitų muzikų darysiu per ateinančius metus. “Yra tiek daug daugiau, jūs žinote? Tai tik atviras daugiau. Man tikrai pagrįstas “.

vaizdas

“Coachella” atlikimas 2016 m. Balandžio mėn.
Getty Images

Jis taip pat turi daugiau muzikos su kitais menininkų metais. “Cave Me In” buvo tik pradžia.

“Aš labai daug bendradarbiauja.” Tablo “ir” Eric Nam “bendradarbiavimas buvo puikus būdas pradėti nuo metų. Aš turiu ir kitų dalykų, prasidedančių metų pradžioje, ir aš taip pat tik dirbu daugybė projektų, kurie nebūtinai yra naujas albumas ar kažkas, bet natūra atneša daugybę žmonių, ir aš tikiuosi ištirti tai, o gal galbūt dirbti su kažkuo kitu, kuris gali atsirasti ateityje. “

O, ir jis keliauja su John Legendu.

“Tai bus linksma, aš iš tiesų laukiu to, aš tik kartą susitiko su Juo ir buvo toks malonus. Taigi, manau, kad po metų mes kartu praleisime daug laiko ir būsime kelyje, tai bus labai sirrealis ir aš negaliu laukti “.

Klausytis Ology pateikė Gallant žemiau. 59th Grammy apdovanojimai oro sekmadienį, vasario 12 d., CBS.

Šis pokalbis buvo aiškinamas ir sutrumpintas.

Contents

Loading...