Tracee Ellis Ross “Grožio mėgstamiausia – Tracee Ellis Ross” grožio eilėraštis

vaizdas

Getty Images

Tracee Ellis Rose, Los Andželas, 44 amžius

Makiažas ir kvapas

“Man patinka ryškios matinės, opalios lūpos ir man patinka maišyti spalvas”. Liepų misos: “Mac Ruby Woo” lūpų dažai ir Vyšnių ir Magenta lūpos pieštukai ir “Nars Semi Matte” lūpų dažai Schiap. Manikiūras: Gelio nagai su Maho Tanaka L.A. “Ji yra mano nagų guru. Ji labai pasveiksta ir bloga”. Kvapai: “Haley Alexander” “L’Oeil du Vert Peacock Tail” ir “Hollywood Jasmine”. “Aš esu savo mėnesio” aliejuje “klubas. Tai, ką ji daro, yra labai ypatinga.”

vaizdas

Studija D

Dieta ir fitnesas

“Kai aš nedirbu, visa mano darbotvarkė yra aplink, kai maitinu kitą maitinimą”. Pageidaujamas gėrimas: Acqua Panna. “Žinau, kad tai skamba aukščiausios klasės, bet aš rimtai apie gerti vandenį iš stiklo butelių. Aš geriu toną vandens.” Ne meniu: Kofeinas ir cukrus. “Stimuliatoriai neveikia manimi. Kai valgau cukraus, aš tiesiog jį pamatžiu kitą dieną”. Nuodėmingi malonumai: Bulvių traškučiai ir bulvytės. Sportuoti: Tracy Anderson, L.A., keturis kartus per savaitę. “Aš jaučiu seksualus ir gražus, kai tai darau”.

vaizdas

Tracee Ellis Ross / Maho Tanaka / Instagram

Plaukai

“Aš galiu padaryti kažką panašaus į plaukų tipą, gali atrodyti, kad jis turi septynis skirtingus gabalus tik tuomet, kai jį stipinate”. Stilistas: Araxi Lindsey L.A. “Yra specifinis būdas, kaip jį iškirpti. Man patinka sakyti, kad tai kaip apipjaustymas”. Plaukų tvarkaraštis: “Araxi ir aš išlaikyti kalendorių mano plaukai, kai aš šaudyti. Mes ją suplanavome savaitės pradžioje.” Produktai: “Yra tikimybė, kad aš išeis iš eilės. Tai mano svajonė.” Colorist: Amanda George Jonathan & George L.A..

vaizdas

Topnots už išvaizdą Elena
Courtesy of Tracee Ellis Ross

Odos

“Man patinka mano oda geriausiai, kai ji yra švari ir blizga, ir tai atsiranda miego, drėkinimo ir laimės”. “Multi-masker”: “Biologique Recherche Masque” “VIP O2” ir “Crème Masque Vernix”. “Aš kraunu deguonies kaukę ant mano veido, nusiprauskite ją, tada uždėkite ant” Vernix “. Kartais po kolageno darau kolageno kaukę”. Mėgstamiausias šveitiklis: Sausas valymas. “Jei aš turiu įvykį, aš niūrios sausos valyti mano kūno dalis, kurios bus rodomos”. Veido aliejus: Vintnerio dukra aktyvus botaninis serumas. Kūno losjonai: “Shikai Borage Therapy” ir “Kiss My Face” medus “Calendula” kūno losjonas. “O, mano Dieve, mano įprotis yra beprotiška. Aš sumaišau penkis” Kiss My Face “siurblius ir aštuoni” Shikai “siurbliai.” Apsauga nuo saulės: “Epicuren X-treme” kremas “Propolis”. “Tai natūralu. Kai kurie apsauginiai nuo saulės nėra puikus, jei esate spalvotas žmogus”.

vaizdas

Studija D
Loading...