“Kylie Jenner Snapchat Swatches” – “Kylie” kosmetikos rankos žvakes

Mes ketiname daugiau sužinoti apie Kylie Jenner, nei bet kada anksčiau, kai jos dokumentiniai serialai Kylie gyvenimas debiutavo šią vasarą. Tačiau kol kas mes mokomės šiek tiek daugiau apie tai, kaip jos naujagimiai “Kylie Cosmetics Snapchats” pradeda naują interviu su Fast Company.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Royal Peach Palette DROPS TODAY 3pm pst tik KylieCosmetics.com

Paskelbta “Kylie Cosmetics” (@ kyliecosmetics) žinia

Makiažo mogulas buvo tiesiog vienas iš “Fast” kompanijos “100” labiausiai kūrybingų žmonių versle 2017 m. Dėl savo unikalios galimybės parduoti, nors ir lipdukus rekordiškai. “Jenner” neteikia naujų “Kylie Cosmetics” produktų per įprastus reklamos ar viešųjų ryšių maršrutus, o ne pasirenka atsisakyti naujienų savo asmeninėje “Snapchat” paskyroje. Jei stebėjote vieną iš šių dalykų, jūs galite žinoti, kaip jie paprastai eina: “Jenner” pakeičia naująjį produktą su fonine muzika. Galų gale ji apibūdina, kas tai yra, atveria produktą ir tada pradeda atsitiktinai atskleisti atspalvius vienam asmeniui ant rankos. Mes visada tik manėme, kad ji buvo jos ar jos geriausio draugo Jordino Woodso rankos. Mes buvome neteisingi.

“Visi žino, kada aš išleidžiu produktą” Snapchat “, kad aš būsiu MIA per artimiausią pusantros valandos laikotarpį. Aš važiuoju aplink namuose, ieškodamas tobulo apšvietimo, puikių pavyzdžių”, – sakė Jenneris. Fast Company. “Mano namų šeimininkė, aš naudoju savo ranką savo” Snapchats “, ji turi geriausią pavyzdį, nes ji yra tokia graži ir tiesiog sėdi ten, pasiruošusi rankai ir leidžia man tai padaryti”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Swatch pavadinimai iš kairės į dešinę: Mojito, Peachy, Sandy, kunigaikštienė, Seashell, Sorbet #TheRoyalPeachPalette # Jan12

Paskelbta “Kylie Cosmetics” (@ kyliecosmetics) žinia

Mes nesame tikri, kokia yra tobula “swatches” rankos forma (“sklandi oda” be tatuiruotes?), Bet kitą kartą, kai “Jenner” išleidžia naują produktą “Snapchat”, bent jau žinome, kam mes žiūrime..

Loading...