“Amber Rose” bendradarbiavimas su “FLIRT” kosmetika – gintaro raudona rožė ant jos grožio. Paprastas feminismas ir moterys, kurias ji myli

“Amber Rose” būtų buvę lengva pikti. 2008 m. Dabar 32 metų filadelfijos modelis ir šokėja šokėjosi ir grojo Ludacriso filme “Ką jie mergaičiai mėgsta”, atkreipiant dėmesį į Kanye West’ą, kuris tada ji buvo iki 2010 m.. Pasakyta, kad paparaciai buvo neprotingi nepakankamumas. Šešėlis buvo išmesta apie savo praeitį kaip šokėja; sekso juostos gandai. Bet vietoj karčios, Rožė netgi gavo. Labai net. Praėjusį spalį ji surengė Los Andžele amber rožių “SlutWalk”, kurios misija – didinti informuotumą apie rapsų kultūrą ir lyčių nelygybę. Moterys pasirodė po atviru dangumi. Šiais metais vaikščiojimas vyks spalio 1 d.

Dabar Rose šeimininkai Gintaro rožių šou ant VH1, pasirodo 23 sezonas Šokiai su žvaigždėmis šį rudenį ir tapusi mažai tikėtina tūkstantmečio feministine piktograma, pasakojama apie 12 milijonų “Instagram”. Praėjusią savaitę mes pasiekėme “Rose” – po to, kai ji atsiuntė savo trejų metų sūnų Sebastianą į vasaros stovyklą kūdikių treniruoklių salėje, kur mes kalbėjome apie bendradarbiavimą su FLIRT Cosmetics, moterimis, kurių ji žavisi (viena iš jų!), Ir kodėl ji nusiskuto galva.

Harperio BAZAAR: Kokia yra tavo pirmoji makiažo atmintis?

Gintaro rožė: ’97 ar ’98, aš tikrai tikrai norėjau, kad šūdas rudos super tamsios lūpdažis visi mergaičių buvo dėvimi. Aš tiesiog turėjo tai turėti. Tai buvo pirmas kartas, kai aš iš tikrųjų pateko į makiažą.

HB: Kokia jūsų makiažo procedūra šiandien atrodo?

AR: Aš tikrai nešioju daug makiažo, bet mano makiažo dailininkas Priscilla Ono mane išmokė pagrindai. Aš dėviu blakstienas, žinoma, truputį kontūrą ir lūpą. Ir paprastai aš dėviu atspalvius, kad padėtų nesudaryti mano makiažo. Galiu įdėti į mielą mažą veidą realiu greičiu.

HB: Jūsų oda yra um, tobulas. Ką tu darai?

AR: Kai man pasuko 30, aš ką tik pradėjau gauti spuogus iš niekur. Aš kartais išsiveržiu ant mano smakro. Taigi aš tiesiog naudojau šiek tiek RCMA fondą, kad padengtų dėmę, ir viskas. Aš nepadariau visiško makiazo veido.

HB: kada pirmą kartą nusiskuto galvą??

AR: Prieš keturiolika metų. Aš buvau jaunas sukilėlių ir tikrai norėjau, kad tatuiruotu su nupjauta galva. Kai tai padariau, aš verkiau savaitę. Aš buvau toks: “Šventoji drebulys, aš tokia beprotiška, aš negaliu patikėti, aš nusiskuto galva”. Aš dažydavau jį blondinai gal net po savaitės ir tai tik sušvelnino mano funkcijas. Nuo to laiko buvau trumpas ir blondinas.

HB: Ar jūs kada nors auginsite savo plaukus?

AR: Nežinau! Galbūt, jei turiu kitą kūdikį, nes jūsų plaukai auga labai greitai. Aš tiesiog ją išauginsiu ir natūraliai pasieksiu minutę.

HB: socialinė žiniasklaida. Bendras geras arba apskritai blogas?

AR: Manau, kad jums reikia labai tvirto proto būti socialinės žiniasklaidos priemonėmis, nes žmonės yra svarbūs ir nežinomi ten. Ir aš buvau vienas iš tų žmonių. Prisimenu Philly ir aš buvau vargšas TMZ tiesiog išėjo ir Paryžius Hiltonas buvo visur, pavyzdžiui, “Žmonės nesupranta, kaip sunku dirbti. Aš tikrai, labai sunkiai dirbu”. Ir aš buvau toks: “Ar ši kite yra rimta dabar? Ji yra įpėdinė”. Bet kai gavo šitos šlovės ir susipažinome su Paryžiuje, ji yra labai saldi, ir ji tikrai, labai sunkiai dirba. Tai nelengva. Aš turėjau tai gyventi ir suprasti, kad gyvenimas nepriima sprendimo.

HB: trys moterys, į kurias žavisi, eina!

AR: Madonna, nes ji visada buvo savarankiška, net kai žmonės bando atskirti ją. Ji neduoda šūdos ir tai tikrai įkvepia. Mano mama, kuri man davė mano pasitikėjimą, auga. Ji yra ta, kuri visada man pasakė, kad galėčiau būti puiku ir niekada nesustoti. Ir pats. Kadangi aš atėjau tokį ilgą kelią.

HB: kaip taip?

AR: aš tikrai nenorėjau būti sławna. Tai tik kažkas nutiko su manimi. Net paprašius, paparacis seka mane aplinkui, ir aš tarsi: “Aš esu tik normali mergaitė iš Philly”. Aš nežinau, kodėl jūs, vaikinai, seka mane. Tai tikrai keista. “Ir tada visas pasaulis mane išjuokia dėl dalykų, kurių niekad netgi nepadariau. Tai tikrai išsišakojo, ir tai buvo labai sunku mano gyvenime. Dabar aš vis tiek žiūri tuos dalykus, bet aš visiškai per jį. Aš išmetė neigiamą po langą ir tiesiog gyvenu savo ir mano kūdikio gyvenimui. Tikiuosi, kad įkvėpsiu moterį daryti tą patį gyvenime, nes jis viską džiaugiasi.

Loading...