Aš tatuiruotės mano veidas vykdant Perfect Brows ir lūpų – Naujos kosmetikos tatuiruotės

Pasakant, kad visos lūpos yra grožio tendencija, tai reiškia, kad klaidingai, kad potvynis greitai pasikeis, o mažos, plonos lūpų, kaip ir mano, vėl bus viskas. Tačiau faktas yra, liesos lūpos nebuvo mados, nes Clara Bow buvo Holivudo ji mergina. 1927 m. Aš ieškojau išsamesnės viršutinės lūpos nuo aš aštuoniolikos metų ir pradėjau daryti labai skausmingus kolageno injekcijas. Aš gyvenau Manhetene ir dirbu modeliavimo darbe, o mano agentūra man pasakė, kad be geresnių lūpų aš niekada neužsirašiau koncerto. Tai buvo 1994 m., Ankstyvos injekcijos dienos, ir pasakyti, kad skausmas buvo maištingas, būtų nepakankamas. Bet atrodiau fantastiškai. Aš grįšiu po keturių mėnesių.

Nereikia nė sakyti, kad pasiekta pažanga. Aš jau seniai stebėjau kosmetikos dermatologą dr. Simoną Ourianą (galbūt jį pažįstate kaip Kylie Jennero vaikiną), o laikui bėgant, mano viršutinė liga tapo didesnė. Niekas manęs neklydo Angelinai, bet ten kažkas kažkas. Tačiau, nors Dr. Ourian yra puikus ir skausmo faktorius smarkiai sumažėjo nuo ankstyvųjų kolagenų dienų, vis tiek tai nėra įdomu ir tai yra kas keturi mėnesiai. Taigi, kaip kažkas, kas visada nori išbandyti naujausią ir geriausią, aš klausiausi: “Ką daryti, jei ten kažkas kažkas?”

Aš girdėjausi neįtikėtinų dalykų apie pusiau nuolatinį Europos makiažo atlikėją, pavadintą Emiliją Berry, kuri vykdo “Permaline Cosmetics” iš Niujorko. Berry specializuojasi tuo, ką ji vadina “Micro-Stroke Brows” (950 JAV dolerių, įskaitant nemokamą kostiumą) ir “Ombré Lips” (1 050 JAV dolerių, taip pat nemokamai prisiliesti). Tai nauja, subtili kosmetinė tatuiruočių technika, kurios rezultatai trunka trejus metus. Dabar aš niekada nepasiekėu tatuiruotės savo gyvenime, bet aš turėjau santuokas, kurios truko ilgiau nei trejus metus, todėl tai atrodė kaip įsipareigojimas, su kuriuo galėčiau elgtis. Pamatęs Emilijos darbus, aš greitai užsisakiau skrydį ir keliavo apie 3000 mylių, kad susipažintų su ja, pirmiausia, prigludusioms prie prigimties, kuriam nuo jaunimo aš prikėliau iki negrįžtamo grįžimo. (Kai važiuodavau į savo biurą, buvau šokas – ji galėjo perduoti Europos supermodele. Aš nenoriu gauti neapykantos paštu iš “Face Tattooing” asociacijos, bet ji neatitinka mano galvos vaizdo. borschtojanti, sunki moteris su storu akcentu).

Emilija gavo teisę į verslą, pasirinkdama natūraliai atrodančią spalvą mano prausikoms ir piešiant ją labiausiai glostinančią formą su makiažo atlikėjo tikslumu. Ji sujudino vietovę su lidokaino kremu, įjungė tatuiruočių rankenėlę ir turėdavo uždengti mano prailginimą užtraukdami mikro “šepetukus”, kurie imituoja tikrus plaukus. Procesas buvo šiek tiek nemalonus, bet ne skausmingas – visiškai valdomas 2 pagal 10 skalę. Kai baigiau, aš pažvelgiau į veidrodį ir negalėjau patikėti, kaip iš tikrųjų pažvelgė mano antakiai. Jis atvėrė veidą ir privertė mane atrodyti jaunesni. Aš norėčiau grįžti į Niujorką per aštuonias savaites, kad galėčiau prisiliesti, tuo metu suplanaviau savo lūpas.

vaizdas

Grįždamas į Los Andželą, aš nusprendžiau pasikalbėti su dr. Richardu Ellenbogenu, Beverly Hillso plastikos chirurgu, kad sužinotume, kas atsitinka mūsų lūpoms, kai mes senėjame. Liepos mėn. Aš pasukau 40, o aš jaučiuosi gerai! – Bet atrodo, kad bent jau L. A. visuomenė pradeda jus išblukinti. Pasirodo, tai nėra mano mintis: “Kaukaziečiai praranda apie 35% pigmento lūpose nuo 35 metų”, – sakė Ellenbogenas. “Liežai taip pat pradeda prarasti riebalų, tačiau viršutinė dalis ilgesnė ir sulaužo, suteikdama nepatenkintą, išsiveržiančią išvaizdą”.

Mano draugai nebuvo tokie supratimo. “Tu ką darai ?!” mano geriausias draugas Kristenas, kuris dažniausiai labai palaiko visas mano kosmetikos pastangas, šaukė į telefoną, kai paklausiau, ar galėčiau pasilikti su ja su Niujorku kitą kelionę. “Jūs ketinate tatuiruoti savo lūpas? Aš tai sakau iš meilės: manau, kad esi tikrai beprotiškas”. Jos atsakymas buvo ne tas pats, kaip kiti, kurie man pasakojo siaubo istorijas apie savo pagyvenusio tėčio ar senelės, kuriam per burną buvo tatuiruoti ryškiai raudonos lūpų linijos, ir dabar atrodė kaip klounas, kuris pamiršo taikyti lūpas. Bet aš patikėjau Emilijai, ir aš žinau, kad jos darbas bus dar vienas didelis dalykas, todėl aš grįžau atgal prie mano piršto retušavimo ir lūpų.

“Ombré Lip” priima natūralią lūpos atspalvį ir permuša toną arba du (Emilija ir aš nuėjau su subtiliu rožių atspalviu) – tai kaip atsibunda ryte, jau dėvėjusi savo mėgstamą pinky-nude lūpų dažą. Ši technika neleidžia jūsų lūpoms tapti didesne (aš dar kelis kartus per metus aplankysiu Dr. Ourian), ji tik atrodo, kad jie yra, ir prideda jaunatvišką spalvą ir apibrėžimą – prisiminti, tai trunka trejus metus! Aš šiek tiek nerviau nerimavau dėl skausmo, todėl aš paėmiau Xanax prieš pradėdami. Kartu su aktualiu nudeginančiu grietine, man buvo gerai eiti per valandą trukusį seansą, per kurį Emilija atsargiai nuspalvino aplink kraštus ir Cupido lanką. Kai ji baigėsi, nebuvo kraujo, aštrūs, šviežiai tatuiruočių žvilgsnios linijos, be rūpesčių – galėjau eiti tiesiai iš gėrimų ir pietų. (Vėliau tą vakarą aš mačiau savo draugą Kristeną, kuris pasveikino mane: “Gerai, rimtai, jūsų lūpos atrodo nuostabios”).

vaizdas

Aš negaliu pakankamai pabrėžti, kaip svarbu ištirti šį sprendimą. Emilija praleidžia pusę savo dienos, ištaisydama kitų pusiau nuolatinių makiažo atlikėjų klaidas, todėl stenkitės ieškoti kvalifikuoto profesionalo, primygtinai reikalauti pamatyti nuotraukas prieš ir po jo ir paprašyti kalbėti su dabartiniu pacientu. Galite nusipirkti “Nordstrom Rack” ir eiti į “Trader Joe’s”, tačiau jums neleidžiama medžioti už tavo veido tatuiruotę.

Loading...