Paryžiaus Džeksonas pasivaikščiojasi raudonaisiais kilimais visiškai be makiažo

Šią savaitę “Paris Jackson” pristatė visas “geriausiai apsirengusias” puslapius, demonstruodama elegantišką Vivienne Westwood suknelę Žmonės“One To Watch” renginys Los Andžele – bet tai buvo jaukus grožio išvaizda, kuri iš tikrųjų buvo sužavėta.

vaizdas
Getty Images

Žvelgdamas spinduliavimą (gerai, ji yra natūralus grožis), be makiažo dygsnio, 19-erių metų vyras dar kartą davė du pirštus į tradicinius grožio standartus – atsižvelgiant į tai, kad dauguma įžymių žiūri į raudonus kilimus, kuriuos sukūrė visa Glam komandoje valandas iš anksto.

Tai prasideda po to, kai Jacksonas pritraukė MTV VMA dėmesio, kad neplukdydavosi jos pažastų, o po kelių dienų – Instagrammingui savo nematomų kojų. Jos atsakymas buvo puikus drąsiai, su interviu Elle JK, kur ji sumušė tradicinius ir dažnai nepasiekiamas grožio idealus.

“Aš myliu plaukus ir prakaito, ir BO. Aš ***** g myli, manau, tai puiku”, – sakė ji. “Kai kurie žmonės mano, kad tai yra kaip ir labai prieštaringi, ypač mergaičių, bet kiekvienas žmogaus kūnas tai daro. Tai natūralu.

Mes siekiame tobulumo klasifikuojame savo unapologetišką požiūrį kaip teigiamą balsą savaiminio apsėstame pasaulyje..

Daugiau Prašau.

Loading...