Adriana Lima atskleidžia savo mėgstamus grožio produktus ir makiažo patarimus

Adriana Lima's favourite beauty products

Getty Images

Jei galėtumėte pakelti vieno modelio makiažo krepšį, “Adriana Lima” būtų geras pasirinkimas. Brazilijos grožis yra ilgiausias Viktorijos paslaptingas angelas, motina dviem dukroms ir Maybelline kosmetikos veidas. Ir, nepaisant kruopštaus tarptautinio grafiko, vis tiek sugeba atrodyti nepriekaištingai visuomet.

Mes patenkinti 35 metų supermodeliu, kad sužinotume apie makiažo gaminius, kurių ji negali gyventi be, ir apie grožio gudrybes ir patarimus, kuriuos ji išmoko visą savo karjerą. Atkreipkite dėmesį.

Jos galutinis odos priežiūros privalo būti…

“Aš niekada negali ištarti bet Omorovicza šiluminės Valymas kaukė (£ 48) veikia nuostabiai piešimo iš nešvarumus iš mano odą. Aš įdėti jį ir tada naudokite serumą ir drėkinantis kremas užtikrinti mano veidas lieka tikrai geros būklės.”

Geriausias grožio patarimas, kurią ji kada nors gavo…

“Tai taip paprasta, kaip ir kiekvieną naktį nuimkite makiažą ir gerkite kiek įmanoma daugiau vandens”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Deja, turiu paskutinės minutės konfliktą ir negalėsiu atvykti į Kiniją kitą savaitę švęsti @ victoriassecret Šanchajaus parduotuvės atidarymo … Siųsti visą mano ❤❤❤ mano gerbėjams Kinijoje!

“Adriana Lima” (@ adrianalima) bendrai paskelbta nuotrauka

Dėl makiažo galios…

“Aš naudoju makiažą stebėdamas savo vyresniuosius pusbrolius ir man patiko tai, ką jiems atstovavo. Aš tikrai jaučiu, kad makiažas gali suteikti moterims daugiau galimybių”.

Vieno produkto ji negali gyventi be…

“Esu apsėstas tuša ir norėčiau taikyti du ar tris sluoksnius, kad įsitikintumėte, jog mano akys atsiduria. Man tai nemėgsta, kai jis tampa purvinas, nes jį pritaikote, taigi man reikia šepetėlio, kuris leidžia jums priartėti kiekvienas atspalvis. Rekomenduoju Maybelline “Push Up Angel” tušą (7,99 svarų sterlingų), todėl galima lengvai pritaikyti. “

Adriana Lima Beauty Edit

Getty Images

Dėl dienos…

“Per dieną man patinka dėvėti matinį pagrindą, pavyzdžiui, man tinka Matte & Poreless fondo (£ 5.99), kaip tai daro mano oda atrodo nepriekaištinga. Aš suporuoti su dūmo pakilo lūpų, kaip tai mergaitiška ir žaismingas.”

Kai ji skubėja…

“Man patinka naudoti” BB Cream “arba” strobing liquid “. Jis puikiai veikia, kai kažkur pabėgiu, pavyzdžiui, vakariene su draugais, nes tai paprasta, kaip taikyti drėkintuvą”.

Jos grožio įkvėpimas…

“Vakarui savo rudą švytėdamas savo sapnų sidabrinės skysčio fondo (£ 7.99) sumaišytą su raudonu raudonu lūpdačiu kaip Marilyn Monroe nešioja savo filme dušo scena, Niagara. Jos oda atrodo gražiai, ir manau, kad ji įrodo, kad blizgumui reikia ryškios spalvos. Visą laiką laikau raudoną lūpdaukį “.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Su naujaisiais metais ����������

“Adriana Lima” (@ adrianalima) bendrai paskelbta nuotrauka

Dėl geros raudonos lūpdaitės galios…

“Yra kažkas apie raudoną lūpų daželį, kuris yra toks moteriškas. Tai leidžia man pajusti įgaliojimus.”

Jos mėgstamiausia socialinės žiniasklaidos programa…

“Tikriausiai” Instagram “, nes aš parodysiu visas mano asmenybės puses. Galiu pasidalinti viskuo nuo asmeninio iki mano atlikto darbo. Man taip pat patinka” Snapchat “, kad galėčiau naudotis visais įdomiais filtrais.”

Loading...