Kaip išvengti gripo mados kelio

Šis šaltas, šlapias metų laikas yra brandus gripo pavojaus, tačiau bent vienas į “New Yorker” orientuotas į mados formą išradingas būdas išvengti susirgimo.

Nors kai kurie iš mūsų gaivina gripo pradžią keletą ankstyvųjų naktų ir kai kurių Lemsipų, dienoraštis Estheras Bergas praeitą savaitę atvyko į šalį, kurioje dėvėjo (išpuolius) “Chanel” medicininę kaukę, siekiant apsaugoti ją nuo bet kokių mikrobų. Tačiau funkcinis objektas nėra įsigijęs – tiesa, Berg padarė save ir paskelbė patogų, labai išsamų “Instagram” vaizdo įrašą, paaiškinantį, kaip tai padaryti. Kaip sako ji: “Būkite elegantiški, būk saugus”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Čia yra ponios !! Palaikykite šiuolaikiškumą, būk saugus, pasilinksminink! Ačiū @videobuzzzz už adorbs pamoka! Ir patikrink mano straipsnį @doreelewak šiuolaikinėje @nypost apie mano gripo kaukes (Link in bio!) # # # #Veikdamas beveik savaitę #imCRAFTYtoo! #JustCallMeMarthaCOCOstewart #BetterChicThenSorry #NYPOST

Pasidalijamasis įrašas: ★ E S T H E R B E R G ★ (@ esherandsasha) on

“Aš galiu bijoti gripo, bet aš nenoriu aukoti mados”, – sakė Bergas “New York Post”. “Aš greičiausiai atrodysiu išprotėjęs ir imsiu šias papildomas priemones, nei baigsiu ER ar naujienas”.

Atrodo, kad ji nėra vienintelis savo kovos su gripu taktika – “Vogumasks”, kuri iš pradžių buvo sukurta tiems, kurie norėjo atsisakyti dulkių “Burning Man” festivalyje, praneša, kad nuo gripo sezono pradžios jos pardavimai siekia 20 proc., O “Ellessco” prekiauja kaukėmis 20 spaudinių, sako, kad pardavimai išaugo 25 proc.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Mados auka. “YES” – “Gripo virusas”. Gaila NO! ✖️ Ar kas nors kitas yra paranojiškas, kaip aš? Ar turėčiau paskelbti pamokėlę apie tai, kaip padaryti savo kaukes? #estherberg #facemask #flumask

Pasidalijamasis įrašas: ★ E S T H E R B E R G ★ (@ esherandsasha) on

Medicinos kaukes daugelį metų dėvėjo Seulo, Pietų Korėjos ir Tokijo gyventojai. Tokie prekių ženklai kaip “Burberry” buvo vertinami kaip populiarus pasirinkimas.

vaizdas

Getty Images

Loading...