“Geri Halliwell” “Union Jack” suknelės istorija

Geri Halliwell

Getty

Praėjus dvidešimčiai metų nuo to laiko, kai Geri Halliwell dėstė “Jerry Awards”, dabar yra liūdna “Union Jack” suknele. Jei tai nepadeda jaustis sena, mes nesame tikri, kas bus.

Apranga išnyko istorijoje – kartu su Liz Hurley “security-pin” šukuosena ir princesės Dianos “keršto” suknele – kaip vienas iš labiausiai įsimintinų visų laikų mados momentų.

Šventėje yra penki faktai, apie kuriuos nežinote apie suknelę.

1. Jis pradėjo gyvenimą kaip juoda Gucci suknele

Emma Poole, vadovavusi “Spice Girls” kūrybingam dizainui ir rinkodarai, paaiškino, kad grupė dirbo gana garsiu stiliumi tuo metu, kuris užtikrino “nuostabias” britų suknele. Halliwell, tačiau manė, kad jis buvo per “nuobodus”.

“Dvi naktys anksčiau Geri sakė:” Tu žinai, Emma, ​​aš tikrai nejaučiuosi su suknele, kurią dėviu, aš turiu daug geresnę idėją “, – sakė Poole Telegrafas. “Aš einu į mano seserį, ji turi šias puikus” Union Jack “rankšluosčių arbatos rankšluostes, aš ketinu suknelę”.

Ji taip pat padarė istoriją.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Priminimas

Paskelbta geri ��✨ (@therealgerihalliwell)

2. Tai tapo brangiausiu pop žvaigždės drabužių gabalais, kurie vis dar buvo parduodami

Praėjus vieneriems metams po “Union Jack” suknele, “Halliwell” ją pardavė Sotheby aukcione Londone. Jis buvo nupirktas Peter Morton už 41 300 svarų sterlingų kaip pop muzikos įrašų gabalas, kuris turėtų būti rodomas “Hard Rock Café” Las Vegase, o Halliwell davė visas lėšas vaiko labdarai.

Geri Halliwell

Getty

3. 2010 m. Britų apdovanojimai “Spice Girls” padėjo laimėti “Atmintingiausią 30 metų atlikimą”

Tai nėra blogas perversmas suknelė iš arbatos rankšluosčių. Draugas bandomasis narys Mel B sakė, kad “Union Jack” momentas leido jai suvokti, kaip gerai Halliwell susidūrė su žiniasklaida.

“Tai buvo pirmas kartas, kai supratau, kaip ji buvo nuostabi”, – sakė R. Brownas. “Ji turėjo tikrą prasmę, kas žlugtųsi spaudoje, tačiau ji niekada neatspindi jos protingumo su likusiais mūsų”.

The Spice Girls

Getty

4. Ji dvylikta prisikėlė

“Spice Girls” reuniono kelionė 2007 m. Ir olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija Halliwell pasinaudojo garsia kūryba.

Ekskursijos metu Roberto Cavalli atkūrė išvaizdą; šį kartą jis buvo šiek tiek ilgesnis ir pagamintas iš kaladėlių ir Swarovski kristalų. Halliwell sakė, kad jai tokia suknelė labai patiko, kad ji nusprendė ją išlaikyti.

Geri Halliwell

Getty

Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijai Halliwell dėvėjo trumpą raudoną suknelę su visiškai sijonu ir “Union Jack” vėliava.

Geri Halliwell

Getty

5. 2012 m. Halliwell sukūrė drabužių asortimentą, įkvėptą suknelės

Praėjus penkiolikai metų po to, kai ji pirmą kartą padarė antraštes, “Halliwell” kartu su aukštųjų gatvių parduotuvėmis šalia sukūrė drabužių liniją pagal suknelę. Jame buvo suknelės, bikinis ir viršūnės, supaprastintos su vėliava.

Loading...