“Chanel” prisidės prie 25 mln. EUR, kad padėtų atnaujinti “Grand Palais”

kanalas catwalk at the Grand Palais

Getty Images

“Chanel” paskelbė naują partnerystę su “Grand Palais” Paryžiuje, istoriniu paminklu, kuris jau daugiau nei dešimtmetį buvo glaudžiai susijęs su Prancūzijos mados namu ir buvo daugelio jo pasirodymų vieta. Namas padengs 25 milijonų eurų (apie 22 milijonus svarų sterlingų) statybai restauruoti ir atnaujinti.

1900 m. Pastatytas universaliam parodymui, “Grand Palais” tebėra vienas gražiausių Europos pastatų ir 2000 m. Buvo pastatytas istorinis paminklas. Turto renovacija turėtų prasidėti 2020 m. Gruodžio mėn. Ir tęstis ketverius metus.

Nuo 2005 m. “Grand Palais” buvo kai kurių “Chanel” įspūdingiausių mados ir paruoštų drabužių šou. Tiesiog praeitą sezoną jis buvo paverstas atogrąžų mišku, užbaigtu uolų kraštais ir tekančiu kriokliu. Jis taip pat buvo paverstas oro uosto terminalu, restoranais, prekybos centru ir netgi buvo pastatytas Eifelio bokšto kopija..

“Chanelio atveju Didysis rūmai yra daug daugiau nei paprastas paminklas Paryžiaus širdyje”, – sakė “Chanel” mados prezidentas Bruno Palovslky. “Jo nuostabi architektūra daro ją tikru Karl Lagerfeldo įkvėpimo ir kūrimo šaltiniu”.

Loading...