Balmain’s Olivier Rousteing apie artėjančią dokumentinį filmą apie savo gyvenimą. Dokumentinis filmas apie Olivierą Rousteingą

Olivier Rousteing

Getty Images

Naujojo dokumentinio filmo tikslas – Olivier Rousteing, Prancūzijos mados namų “Balmain” kūrybinis direktorius. Kūrėjas, kuris buvo priimtas, atvirai gėjų ir padarė istoriją, kai jis gavo pagrindinį darbą Balmain, sulaukęs tik 24 metų amžiaus, – sakoma, kad filmas bus orientuotas į jo asmeninį ir profesionalų keliones.

“Tai bus puiki žinia, tai bus didelis dalykas”, – sakė Rousteingas WWD, pridurdamas: “[Jis sutelks dėmesį į] kai kurias kovą, kylančias patekdamas į kur esi, į darbą ir į kritiką”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

MA PRANCŪZIJA ����

Paskelbta OLIVIER R. (@olivier_rousteing)

Turėdamas dokumentinį filmą apie jūsų gyvenimą, kai esate tik 32 metai, tikrai neįprasta, Rousteing pripažįsta, tačiau, kai jūs manote, kiek jis pasiekė tokį jauną amžių, jūs suprantate, kad yra didelė pasakojimo istorija.

Kai Rousteing 2011 m. Paėmė Balmain valdovą, jis tapo jauniausiu kūrybiniu režisieriumi Paryžiuje, kuriame dalyvavo Yves Saint Laurentas, o antroji – jauniausia istorijoje. Su 4,9 milijonų pasekėjų, jis taip pat yra labiausiai sekęs Prancūzijos dizaineris “Instagram” ir naudojo socialinę žiniasklaidą ir garsenybių (ypač jo #BalmainArmy) galingumą namo naudai.

“Dokumentinis filmas apie mano gyvenimą, kai aš esu tik mano 30-aisiais, tai šiek tiek patinka, kai turėjau bendradarbiauti su” H & M “pagal Balmain’o DNR, kai buvau tik namuose jau keturias su puse metų. Jau aštuoniasdešimt metų esu Balmain, tai ne kaip Valentino ar Pierre Cardin, bet taip pat įdomu, nes kartais manau, kad mano gyvenimas yra kaip [mados paradoksas]; kartais man netinka. “

Dokumentinį filmą, kuris bus išleistas kitais metais, režisuoja Anissa Bonnefont Di Stefano ir sukurta “Stella Maris Pictures”.

Loading...