Anija Hindmarch kviečia visus sėdėti ant juodų debesų šią Londono mados savaitę

Vasario mėnesį, pasibaigus širdies balionų sėkmei, Anija Hindmarchas šį sezoną įleidžia Londono mados savaitės papildomą lašą su “Whitehall’s Banquet House”.

Lankytojai galės nuskristi į didžiausią pasaulyje didžiausią beanbagą, skirtą atspindėti debesies tema savo rudens ir žiemos 2018 metų kolekcijoje, nes jie žvelgia į didingą 17-ojo amžiaus Rubenso lubas – didžiausią išlikusį menininko kūrinį dar originalioje vieta Europoje.

“Įkvėptas” Chubby Collection “, didžiausias pasaulyje beanbag – gana pažodžiui – pasinerti žmones į mūsų prekės ženklą, klausydamiesi ir išgyvename tai, kas mums patinka”, – sakė Hindmarch.

Vasarį dizaineris, žinomas dėl savo protingumo ir žaismingumo, “Londono mados savaitės” metu saldžiai pagarsėjęs Valentino diena įdiegė milžiniškus širdies formos balionus žinomose vietose aplink sostinę..

vaizdas

Vienas iš “Hindmarch’s Chubby Hearts” prie Battersea elektrinės
Getty Images

Šį sezoną Hindmarch grįžta prie kito spektaklio, kurį visuomenė gali mėgautis. Nemažai žinomų vardų, tarp jų Claudia Winkleman, Richard E Grant ir Poppy Delevingne, iš debesies komforto atliks tiesioginius “nakties” istorijas. Jana Peel vadovaus diskusijai apie kūno įvaizdį meno srityje su Marco Quinnu ir Victoria Sin, o lopšelius giedos Londono gėjų vyrų choras, o Poppy Jamie “protingumo” prekės ženklas “Happy Not Perfect” surengs vadovaujamas meditacijas.

“Chubby” tematikoje esanti kavinė pasiūlys debesuotus pyragaičius, o pop-up parduotuvė parduos naujausią “Hindmarch” kolekciją kartu su įrengtomis prekėmis nuo debesmeninės pelkių iki akių kaukių.

Trijų dienų renginys vyks rugsėjo 14-16 dienomis. Bilietų kainos, kurias galima nusipirkti čia, svyruoja nuo 7,50 iki 15 svarų sterlingų, o visas pelnas eina į Karališkojo istorinio pilies.

Loading...