Alexa Chung pristato literatūrines piktogramas, įkvepiančias savo pavasario spinta

Praėjus beveik metams po pirmosios prekės ženklo pavadinimo pradžios Alexa Chung sukūrė savo ketvirtą kolekciją – romantišką pasiūlymą, įkvėptą iš Virginia Woolf ir “Bloomsbury Group”.

Tai daug labiau moteriškas, subrendęs pasiūlymas, nei Chung’s ankstesnės konstrukcijos pastangos, su apykakliais apykaklėmis, apykaklės suknelėmis ir siuvinėjimais. Ode nepasakytus didvyriams, rašytojams, skulptoriams ir menininkams, Virdžinija kreiptis į visus, kurie dėkingi už Bloomsberio grupę ir už tai, ką jie stovėjo – grožį, neatitikimą ir liberalizmą.

vaizdas

Mandagumas

Čia Chung pasakoja mums per savo naujausią kolekciją ir atskleidžia, kaip veikia mados etiketė pakeitė savo asmeninį požiūrį į stilių. Natūralu, tai nebūtų pokalbis su “Alexa”, nesvarbu, kokia jos mada yra išmintinga, todėl ji taip pat aptaria, kodėl ji nemėgsta tendencijų ir apsipirkimų internete, ir atskleidžia penkis elementus, kuriuos kiekviena moteris turėtų turėti savo drabužių spinta.

Koks buvo apie Bloomsbury grupę, kuri įkvėpė šią kolekciją?

“Escapizmas ir bendrų kūrybinių erdvių idėja bei grupės pramogos, kurios saugo ir puoselėja. Man patinka Vanessa Bell’o menas, bet taip pat buvo priverstas meilės reikalus, kurie puolė tarp” Bloomsbury “grupės narių ir kitų. Manau, kad aistra ir dėkingumas bei idėja laiko išeiti iš jų kūrinių. Laiko prabanga yra tai, ką aš neturiu, todėl šiuo metu man yra labai patraukli “.

Ar buvo koks nors konkretus grupės narys, kurio stilius jums ypač žavisi?

“Tai buvo iš tikrųjų” Charleston House “, o ne drabužiai, kurie man įkvepia. Rankomis dažytos durelės, austinės tekstilės medžiagos ir miltelių spalvų paletės. Moteriškumas ir gamta buvo dalykai, į kuriuos orientavau”.

vaizdas

Mandagumas

Kaip gerai susipažinę su šių autorių ir menininkų literatūra ir menas? Ar nuo šiol turite kokių nors mėgstamų knygų ar kūrinių?

“Aš prisimenu, kad esate priverstas perskaityti Virdžiniją Woolfą mokykloje, kurią dabar esu dėkingas. Aš buvau susipažinęs su Vanessa Bell’u, bet mažiau – su” Duncan Grant “.

Ką daro ši kolekcija tikrai išsiskiria iš jūsų?

“Tai britiškumas, manau. Akivaizdu Fantastinis, mūsų paskutinė kolekcija švenčia 90-ąsias “Britpop” eros, bet tai grįžta prie kažko minkštesnio. Manau, tai žaisminga, bet šiek tiek daugiau suaugusiųjų nei mūsų ankstesnės kolekcijos. “

Kuris yra jūsų mėgstamiausias gabalas iš kolekcijos ir kaip jūs jį dėvėtumėte?

“Aš iš tikrųjų myliu balto lietpalvį, žinau, kad tai labiausiai papuoštas daiktais, bet manau, kad pavasarį jis atrodys puikiai su džinsais ir gražiu megztuku”.

vaizdas

Baltasis lietpalvis, £ 395
Mandagumas

Kaip jūsų stilius pasikeitė nuo prekės ženklo paleidimo?

“Tai šiek tiek panašu, kaip praleisti dieną, planuojant vakarienę, o tada nerandant to, kad tai būtų patogu, kaip gali būti jūsų svečiams. Kai praleisiu visą dieną, žiūrėdamas į drabužius, paskutinis dalykas, kurį noriu padaryti, yra galvoti apie daugiau drabužių. Aš visada jaučiuosi priversta susidomėti drabužiais, bet manau, kad aš turiu mažiau laiko žaisti ryte. Turiu būti lemiamas žvilgsnis “.

Nuo pat mados verslo pradžios pasikeitė jūsų drabužių išvaizda?

“Aš turbūt mažiau laiko galvoti apie savo asmeninę drabužinę ir tikrai nusipirkti mažiau drabužių”.

vaizdas

Mandagumas

Kokie elementai iš jūsų etiketės buvo populiariausi pirkėjams?

“Kvailiai, mūsų sportiniai kostiumai puikiai dera, o tai nėra kažkas, kurį maniau, kad turėtume tapti žinoma, bet jie yra labai geri.”

Kokios naujos sezono tendencijos jus domina šį sezoną?

“Aš nekenčiu tendencijų. Atsiprašome, tendencijos įvyksta tada, kai žmonių grupės priešinasi prieš tai įvykusius ir netyčia tai daro tuo pačiu metu, taigi galbūt kitą kartą bus dviračių šortai ir įprasti jaunuolių treneriai ar kažkas. Aš neturiu supratimo, Aš tiesiog noriu dėvėti tai, ko noriu “.

Kokias penkis gabalus kiekviena moteris turi savo drabužių spinta?

“Aš jaučiuosi blogai, sakydamas, kad žmonėms jiems reikia ko nors. Aš asmeniškai žinau, kad negaliu gyventi be geros džinsų poros, tranšėjos kailio, keistų batų, mažos rankinės ir kontaktinių lęšių, kuriuos aš suskaičiuosiu kaip kažką, kurį dėviu”.

vaizdas

Mandagumas

Koks tavo greitas madas ir jo ateitis?

“Manau, kad žmonės nemato, kad tai ateina, o tada, kai tai padarėme, mes visi džiaugėsi, nekreipdami dėmesio į pasekmes. Dabar mados kūrimas yra sąžinė, ir tai jaučiasi kaip laikas, kai visi kiekvienoje pramonės šakoje yra analizuojami ir persvarstomi. Būtų nuostabu, jei bendrovė galėtų egzistuoti ir klestėti lėčiau, o tai, be abejo, būtų naudinga planetai ir žmonijai, jei visi drabužiai būtų pagaminti, pagaminti ir vartoti tausojamomis aplinkybėmis “.

Ar norėtumėte pirkti internetu ar parduotuvėse?

“Asmeniškai aš norėčiau pirkti parduotuvėje, nes man patinka jaustis produktas ir nuspręsti, ar verta investuoti asmeniškai. Kai aš apsipirkau internete, įdėjau daiktus į krepšelį, o tada nežiūrėjau. “

Loading...