Minutės pavyzdys: Constance Jablonski

Nors Constance Jablonski sako, kad ji negalėjo būti mažiau domėjusi mados pasauliu, o ne tapti modeliu, ji įsikūrė gana gražiai. Prancūzijos gimęs modelis persikėlė į Niujorką ir pasirašė sutartį su agentūra 17 metų, o mažiau nei po 10 metų gali pasigirti “Estée Lauder” sutartimi, “Victoria’s Secret” kilimo ir tūpimo takuose patyrė tausojančius taškus ir kiekvieną pagrindinį dizainerį, jau nekalbant apie kampanijas už Calviną Kleiną, Davidą Yurmaną, Caroliną Herrerą ir daugelį kitų. Ir kai ji nekelia pasaulio, ji skiria laiką “Urban Dove” Chartijos mokyklai, taip pat padeda organizuoti savo kasmetinį labdaros renginį. “Jablonski” sustojo BAZAAR biure kalbėdamas apie filantropiją, patardamas, ką daryti, kai jūs praradote savo bagažą atostogaujant ir paimk kelias savybes, bien sur.

Harperio BAZAARAS: kaip jūs įsitraukėte į “Urban Dove”??

Constance Jablonski: Aš kalbėjau su David Bonnouvrier, kuris yra mano agentūros “DNA Management” direktorius, norėdamas įsitraukti į labdarą, bet nebuvo skubėjimo, nes norėjau, kad tai būtų teisingas dalykas. Mano gyvenime taip pasisekė, ir man buvo tiek daug, kad norėjau grąžinti. Susipažinęs su įkūrėju, Jai Nandu už kavą, aš įsimylėjau organizacija. Dabar aš jau 2 metus dirbau su jais. Tai yra “Brooklyn” užsakomoji mokykla, skirta rizikos grupei priklausantiems jauniems žmonėms. Ką visi turi vaikai, jie išėjo iš savo ankstesnės mokyklos. “Urban Dove” turi skaitytojų komandą, ieškančią išbėgusių vaikų, ištirti, kodėl ir kas jiems suteikia antrą galimybę. Mokykla naudoja skirtingą požiūrį į sportą ir poilsį, naudojantį švietimą, kad mokytų juos kritinius įgūdžius. Mokyklos yra mažos ir veiksmingos – jos suskirsto mokinius pagal lytį, o tada kuria komandas. Taigi, panašiai kaip sporto komanda, kiekviena komanda eina į matematikos klasę kartu ir visi priklauso nuo vienos kitos. 98% iš jų baigė vidurinę mokyklą, tai tiesiog nuostabi. Jai anksčiau buvo krepšinio treneris, taigi jis įgijo idėją. Ir sportas visada buvo didelė mano gyvenimo dalis.

HB: Koks jūsų mėgstamiausias dalykas dirbant labdarai?

CJ: Yra po mokyklos mokymų programa, vadinama “aukštais stovinčiais”. Mokiniams suteikiama atsakomybė už jaunesnių vaikų globą savo bendruomenėje. Jie susitinka penktadieniais, ir jie sukuria visą popietę veiklos ir sporto. Taigi, jie turi tobulinti juos ir mokyti juos visą šeštadienį kartu su jaunesniais vaikais. Tada aš sukūriau savo komandą iš kai kurių mergaičių iš “High risers” programos ir vieną kartą per mėnesį aš juos įdomiai užsiimiau, ką jie niekada nesikūrė anksčiau.

Mes užsiiminėjome laiptais ir laiptais, žaisdami paplūdimio tinkliniu, paėmę laivą aplink Manheteną, mes netgi turėjome makiažo klasę – daugybę įdomių dalykų. Aš taip pat paėmė juos į bokso klasę su Michael Olajide “Aerospace”, “must’ve manęs nekentė” (juokiasi), bet bandau sutaupyti pusiausvyrą tarp kažko sudėtingo ir sudėtingo su daugiau įdomių darbų. Ir aš nerodau jiems kažko, kuris yra nepasiekiamas – noriu juos parodyti, jei atidarysite savo mintis ir einate už savo komforto zonos ribų, yra tiek daug ką nuveikti, tiek daug dalykų. Jodinėjimas, kurį aplankėme, buvo Bronkse, ne toli nuo to, kur gyvena kai kurios mergaitės, ir niekada nesuprato, kad ten buvo. Tai paprasta, tačiau jiems akis atveria.

HB: kokius sporto tu žaidi auga?

CJ: Aš buvau kiekvienos sporto komandos dalis mano mokykloje. Aš žaidžiau tenisą, buvau ant plaukimo komandos, komandinės komandos, ping pongo komandos, tinklinio komandos, visko. Man patiko būti aktyviais, ir aš turėjau gerą merginų grupę, kuri visi buvo tos pačios veiklos.

HB: Ar jūs visada norite būti pavyzdžiu?

CJ: Visai neseniai buvau tik sutelktas į sportą. Aš visai nebuvau mados narkomanas.

HB: kaip jūs sužinojau?

CJ: Tiesą sakant, tai buvo mano brolis, jis iš tiesų buvo madingas, ir jis pats pradėjo modeliauti, ir jis atsiuntė savo nuotrauką į savo agentūrą, ir jis atrodė: “O mano Dievas, mes turėtume tai daryti kartu”, nes mes atrodome labai panašiai . Dabar jis grįžo į Paryžių, bet aš jam dėkoju, nes aš čia, ir viskas vyksta taip gerai.

HB: Ar yra kokių nors modelių, į kuriuos ieškote pramonės?

CJ: Daugelis žmonių, kai pradėjau vaikščioti į kilimo ir tūpimo takus, buvo Daria Werbowy, Natalija Vodianova ir Carolyn Murphy..

HB: kaip aprašai savo asmeninį stilių??

CJ: Mano stilius yra patogus ir atsitiktinai elegantiškas. Jaukumas yra toks svarbus, nes tiek daug kartų mūsų drabužiuose nepatogu, tai turi būti pirmas dalykas.

HB: Koks yra vienas jūsų spintoje esantis daiktas, kurio niekada negalėsite išmesti?

CJ: Juodojo kostiumo striukė iš Saint Laurento.

HB: jei jūs galėtumėte dėvėti vieną dizainerį likusiam jūsų gyvenimui, kas tai būtų?

CJ: Aš myliu Isabelį Marantą.

HB: Kur yra vieta, kurioje mirsi, keliauti į tą vietą, kuriai dar nesate?

CJ: Japonija, Balis, Tailandas, tada aš neva į Pietų Afriką.

HB: kas yra akivaizdus momentas jūsų karjeroje?

CJ: YSL sutarties sudarymas, kai buvau 19 metų. Buvau toks jaunas! Man buvo 19 metų, ir aš pradėjau modeliavimo 17, todėl nemanau, kad supratau, kiek tai buvo. Aš turiu omeny, kad buvau labai laimingas ir entuziastingas, bet nesuvokdamas, kaip didelis įvykis buvo, tačiau šiandien aš žinau, kad tai buvo didžiulis sandoris.

HB: koks jūsų mėgstamiausias būdas išsiaiškinti

CJ: Man labai patinka širdies veikla – man reikia širdies. Aš važiuoju, žaidžiu tenisą; I dėžutę vieną kartą. Man patinka jį sumaišyti; Aš niekada nedaro to paties, tai mano dalykas. Pastaruoju metu, kai buvau apylinkėse, einu į Centrinį parką.

HB: Ar turite kokių nors grožio paslapčių??

CJ: Estee Lauder Advanced Night Repair serumas, tai, žinoma, geriausias dalykas, mano oda tiesiog švyti po oda, ir tai puiki bazė.

HB: kai kalbama apie savo mitybą, ar valgote viską, ko norite, ar jūs turite apgauti dienas?

CJ: Aš neturiu apgauti dienų. Stengiuosi visą laiką su ja susilaikyti šiek tiek cukraus čia ir ten. Tai lengviau, nei eiti super hardcore, kur jūs nevalgote nieko, bet sulčių, o tada savaitgalį su bulvytėmis ir mėsainiais – jokiu būdu! Stengiuosi būti labai nuosekliai. Tai viskas apie pusiausvyrą. Visada turiu šiek tiek šokolado ar kažko dykumoje.

HB: Ar turite įdomių vasaros planų?

CJ: Mikonos! Praėjusiais atostogų metais aš per 5 savaites nuėjau į 5 skirtingas vietas, o aš antrą savaitę netekou savo bagažo. Taigi, turėjau tris savaites be jokių drabužių – aš nusipirkau 3 maudymosi kostiumus ir 2 šortai, tai buvo apie tai, ir jis išsivystė! Bet galų gale buvau toks pavargęs. Aš norėjau padaryti per daug, norėdamas pamatyti per daug. Žinoma, draugai yra tokie, kaip “atvykti čia, atvykti čia”, ir jūs einate, bet tada buvau toks išnaudotas. Taigi aš nusprendžiau padaryti tik dvi savaites Mikonos.

HB: ar jūs kada nors pats “Google”??

CJ: Žinoma! Kiekviena mergaitė, kuri sako ne, meluos. Aš iš tikrųjų tiesiog turėjau “Google” save “Tony Awards”, nes, važiuodamas į barą, norėdamas išgerti, barmenas nenorėjo man gerti, nes atrodė per jaunas, kurio aš jaučiau. Bet man neturėjo ID; tu žinai, kaip maži tie krepšiai. Aš buvau su Joan [Smalls], o Joanas tarė: “Ji neturi savo asmens tapatybės, ji per 21”. Taigi aš sakiau: “Aš nenoriu to daryti, bet pats einu į” Google “ir parodysiu savo gimimo dieną Wikipedia!”

HB: paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, ar galite paimti save už save?

vaizdas

Sekite Constance @ konstanjablonski

Loading...