Gigi Hadidas pasivaikščiojo pasipiktinimą “Hair for Love Advent Calendar” – “Gigi Hadid Love Advent Video 2017”

Tęsiasi šių metų “stiprios” temos tema Meilė Advento kalendorius, Gigi Hadidas prakaituoja vaizdo įrašų serijos 11-tą dieną.

Modelis nukreipė savo nugarą į kalendoriaus treniruotės temą, paskelbdamas “laisvą dieną” savo vaizdo įrašo pradžioje. Žinoma, dėvi raudoną Tommy Hilfiger x Gigi Hadid sportinį liemenėlę ir antblauzdelius (žinoma, pavadintą jos pavadinimu), ji sportuoja drėgnus, drėgnus plaukus, kai ji nukentėjo aplink tinklinį ir praktikuoja keletą bokso judesių.

Be įspūdingų bokso ir tinklinio įgūdžių (ji iš tikrųjų buvo konkurencinga tinklinio žaidėjo mokykla vidurinėje mokykloje), Hadid atrodo, kad jis dažniausiai nėra retušuojamas ir netikras plaukų slinkimas. Atsižvelgiant į moterų kūno plaukus, retai apsispręstos, jau nekalbant apie pasakojimą kaip seksualų – tai drąsus žingsnis tiek Hadidui, tiek Meilė Adventų serija. Mes esame čia už tai.

vaizdas

“YouTube”

“Man patinka pamatyti visus kitus vaizdo įrašus”, – sakė Hadid, kad ji įtraukta į šių metų seriją. “Tai šventos epochos žmonės ir visada stumia ribas. Mada ratas yra šeima, todėl Meilė Advento rūšis jaučiasi kaip “Holiday Year Book”. “Grandmas stilius”. “

Modelis prisijungia šiais metais Meilė “Advent” modelių grupė, įskaitant Kendall Jenner, Sara Sampaio, Ashley Graham, Slick Woods, Emily Ratajkowski, Rita Ora, Doutzen Kroes ir dar daugiau. 2017 m. Treniruočių metu sukurtas kalendorius vis dar nustatytas yra Gigi jaunesnioji sesuo Bella. Pagal teaser vaizdo įrašą, jos treniruotės pasirinkimas yra prakeiktas per milžinišką padangą, dėvi raudoną apatinį trikotažą – judesio, kuris yra šiek tiek mažiau susijęs nei Gigi.

vaizdas

“YouTube”

Loading...