Carmen Dell’Orefice, 85 metų jauni, uždarė “Couture” šou

Šios savaitės metu Paryžiuje Bella Hadid, 20 metų, ir Kendall Jenner, 21 metų, bet 85 metų Carmen Dell’Orefice gali būti tikra kilimo ir tūpimo tako žvaigždė. Trečiadienio vakarą modelis uždarė parodą “Guo Pei” (“Rihanna” piktograma “2015 Met Gala” išvaizda sukurta couturier), padengta krauju kristalais ir kaskadinėmis nėrinėmis. Ji palydėjo podiumą dviem jaunais vyrais, tiesiog pažvelgusi į tikrąją karalienę.

vaizdas

Getty Images

Kristalizuota galva ant balto spyruoklių, ant kurių buvo nušlifuota, tarnavo kaip karūna, užbaigė regalinį ansamblį.

vaizdas

Getty Images

Dell’Orefice, “seniausias pasaulyje modelis”, prisijungia prie kitų senesnių modelių, kurie neseniai puošia podiumą, pvz., “Vetements” madingų pasirodymų antradienį, ir kitų, kurie pasirodė tokiuose pasirodymuose kaip Tome, J. Crew ir Tracy Reece rugsėjį. Lauren Huttono pasirodymas “Bottega Veneta” praeitame sezone galbūt buvo labiausiai įsimintinas.

Kartu šie modeliai neigiamai veikia Kalifornijos kilimo ir tūpimo taką, o jų pažanga rodoma skaičiais. 2017 m. Pavasario mados mėnuo buvo pats įvairesnis nei pastarosiose istorijose, pasakyta, kad daugiau nei 50 metų vyresnių nei 50 metų amžiaus modelių “Fashion Spot”.

“Dell’Orefice”, 1959 m. Gegužės mėn. Viršelio žvaigždė, juokavo apie tai, kaip dirbti savo amžiujeHarperio turgus pernai: “Aš einu per 105, tada aš pamatysiu, ar noriu pakeisti profesijas”.

Sunaikinti karaliene.

vaizdas

Getty Images

Loading...