Victoria Beckham atskleidžia savo pirmąją “Reebok” kolekciją

Viktorija Beckhamas parodė savo būsimą kapsulių kolekciją bendradarbiaudama su sporto gigantu “Reebok”.

Pasak jo pirmuoju forteliu į vientisą drabužių, partnerystė buvo paskelbta praėjusių metų pabaigoje, o gerbėjai laukė, kam pasimokyti, kas turi atsirasti nuo to laiko.

Vakar savo pirmąją kolekciją pristatęs, mados dizaineris teigė, kad jai įtakojo tiek dešimtmetis, kuris pradėjo savo karjerą, o dešimtąjį dešimtmetį, ir Amerikos atsistatydintas krepšininkas Shaquille O’Neal. Šiandien jis yra laikomas vienu didžiausių NBA istorijos žaidėjų.

Savo pareiškime Beckhemas paaiškino, kad kapsulės idėja jai atėjo, kai pernai lankėsi “Reebok” archyvuose Bostone.

“Kai aš galvoju apie” Reebok “, aš galvoju apie” 90s ir krepšinį, todėl, žinoma, aš manau apie “Shaq”, – sakė ji. “Man tai kapsulė tikrai atspindi šios eros šventę,” Reebok “ir” Shaq “istoriją kartu su krepšiniu ir didžiulius paveldo objektus, kuriuos radau tame archyve”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

IŠSKIRTINIS!! Įkvėptas krepšinio 90s ir @shaq “My Merch Collection” lašai kitą savaitę liepos 26 d.! Čia aš esu ribotame leidime “tee” iš kolekcijos, kuriame yra išskirtinis spausdinimas mūsų parašo saulėlydžio apelsiną tik “#VBDoverSt” ir mano svetainėje! Aplankykite victoriabeckham.com dabar, kad pamatytumėte visą kolekciją ir užregistruotų savo susidomėjimą! #ReebokxVictoriaBeckham @ Reebok x VB

“Victoria Beckham” (@victoriabeckham) bendrai paskelbta nuotrauka

“” Unisex “metodas ir” kibirkštys į streetwear “, kurie yra šioje kapsulėje, yra svarbūs elementai, kuriuos perimsiu į visą kolekciją, kurią šiuo metu dirbu”, – pridūrė Beckhamas.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Merch kolekcija �� @ brooklynbeckham x # ReebokxVictoriaBeckham

“Victoria Beckham” (@victoriabeckham) bendrai paskelbta nuotrauka

Pasižymėjusi jos iš esmės minimalia estetika, gabalai iš karto atpažįstami kaip “Reebok”, bet yra pernelyg mažai.

Su marškinėlėmis, drabužiais ir kojinėmis, dizainas būna nespalvotų spalvų paletė, tačiau raudonos spalvos ir ribotos rūšies “saulėlydžio oranžinės spalvos” akcentai bus prieinami tik “Dover Street” parduotuvėje.

Atsižvelgdamas į “Instagram”, dizaineris taip pat parodė, kad ji nėra vienintelė “Beckham” veikla.

Paskelbdami modelio, kuriame dėvimi gaminiai, paveikslėlius, kaip nuotrauką, ji paskyrė savo 19 metų sūnų Brooklyną Beckhamą ir rašė: “Meilė mato mano Merch kolekciją per” @BrooklynBeckham eye x “

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Meilė mato mano Merch kolekciją per @BrooklynBeckham akis x victoriabeckham.com #ReebokxVictoriaBeckham

“Victoria Beckham” (@victoriabeckham) bendrai paskelbta nuotrauka

Šią kolekciją ketinama išleisti “victoriabeckham.com” ir jos “Dover Street” parduotuvėje liepos 26 d. Dabar galite registruoti savo susidomėjimą kolekcija savo svetainėje.

Loading...