Genevieve O’Reilly: “Jei žąsys plūdo, tada nušluostykite”

Tai teisinga sakyti, kad “Genevieve O’Reilly” turi asortimentą. Tik šiemet, airių aktorė, žinoma dėl savo vaidmenų Žvaigždžių karai ir BBC Garbinga moteris, iššoko iš smėlingos detektyvinės dramos į įkvepiantį scenos šedevrą ir šiuo metu filmē JRR Tolkieno istorinę biografiją. Šiandien ji taip pat džiaugiasi savo ekranais dviem apdovanojimus laimėjusios Australijos dramos sezono metu, Gedimas, kur ji grįžta kaip Elišija McKellar, patikima, tačiau socialiai nerūpestinga daktarė, kuri (spoileris įspėja) nėra nei visiškai miręs, nei gyvas.

Vis dėlto jaučiasi, kad ji ką tik baigė jaudinančius mus “Sky Atlantic” pasirodyme Tin Star. Taip pat featuring Tim Roth ir Mad Men“Christina Hendricks”, tai rodo britų policininkas ir atsigauna alkoholistė (Roth), kuris perkelia savo šeimą į nedidelį Kanados miestą, kad būtų galima pradėti naują gyvenimą. Šis žingsnis turi katastrofiškų pasekmių, mesti juos į jaudinančią keršto dramą, susijusią su policija, kovojančia su narkomanija, blogos naftos kompanija ir klaidinga kvartetas psichopatinių žudikų. Ir tai yra viskas prieš Rocky Mountains esanti kvapą gniaužiančia fone. “Yra kažkas gana nesuderinamas, kad man patiko [scenarijus]”, – sako O’Reilly, kuris serijoje pavaizduoja Rotho žmoną. “Tai automatiškai neatspindėjo į tam tikrą istorijos dalį. Man patiko, kad ten buvo šiek tiek chaosas. Taip, tai yra apie šeimą, o taip, tai apie policininką mažame miestelyje, bet tai buvo labai daugiasluoksnis “.

“Chaotiškas” yra geras žodis, norint apibūdinti Roto charakterį, kuris grįžta iš kenčiančio girtuoklio atgailauti tėvui ir vyrui. “Jis gali būti gyvybingas, – sako aktorius O’Reilly. “Jis gali greitai pasikeisti ir pasikeisti, manau, kad tai yra vienas iš dalykų, dėl kurių jis tampa tokiu geru aktoriumi, ir jis gali greitai įjungti taurę, jis gali rasti kažką spektaklyje ir jį perkelti”.

Priešingai, O’Reilly personažas praleidžia pirmuosius keletą epizodų ligoninėje ir šiek tiek užsidega. Bet sušildykite, ji daro. “Jos širdies ritmas kaip simbolis pakyla per epizodus”, – sako ji. “Ji turi žingsnį į tai, kas tampa jų nauju gyvenimu ir nauja realybe. Ji turi užsisegti ir įdėti tinkamus batus į šį naują pasaulį”.

Aktorė taip pat ką tik baigė septynių mėnesių eismą kaip Mary Carney Jez Butterworth “išpardavimas” Ferryman. Jos vaidmeniui kaip vargonai Quinn Carney (Paddy Considine) ligoniška žmona taip pat reikia laiko eiti – ji 40 minučių neatvyksta į sceną – tačiau jos egzistavimas verčia žiūrovus iš naujo apsvarstyti viską, kas buvo anksčiau. Tai neįtikėtinai protingas teatro kūrinys pasveikino dramaturgo ir gražiai režisavo Sam Mendes. “Jis sugebėjo perkelti jį ir perkelti jį kaip menininką būtų tapyba”, – sako O’Reilly apie Mendeso darbą. “Jis suprato, kokia spalva turėtų būti ryškesnė bet kuriame konkrečiame taške.”

Jez Butterworth, Laura Donnelly, Sam Mendes and O’Reilly at the premiere of The Ferryman

Jez Butterworth, Laura Donnelly, Sam Mendes ir O’Reilly, premjera Ferryman
Getty Images

Nenuostabu, kad pasirodymas, kuris prasidėjo karališkojo teismo šiale vasarą ir netrukus buvo perkeltas į “West End”, ką tik paskelbė apie pratęstą paleidimą iki 2018 m. Gegužės mėn. Sklypas sukasi ir pasisuka, sukrėtimai ir malonumai. Stebėtojai džiūgauja ir gana vienodai. “Tai veikia su žmonėmis kaip orkestras,” sako O’Reilly. “Yra laimingų judesių ir linksmų judesių, kurie atveria žmones. Tada yra liūdnos dalys ir dalys, kuriose atsiranda stygos, ir tai yra gana įtempta ir įtempta. Tada pagaliau crescendo ir žmonės kyla į kojas”.

Įkurta 1981 m. Šiaurės Airijos žemės ūkio akmenų virtuvėje, istorija apie buvusį IRA sukilėlį tapo ūkininku ir jo didžiuliu palikuonių gaude. Pasakojimas yra džiaugsmingas ir gyvybingas. Yra įnoringa teta, kuri juda į sąmonę ir iš jos, audringai pasakoja apie savo vaikystės prisiminimus, šešių mėnesių kūdikį ir stiprią anglišką ūkininko ranką, kuri iš savo kišenės gamina triušius, gyvenimo raminantis žąsys.

O’Reilly giria beprotišką ir “meistrišką produkciją” iš Mendeso ir Sonia Friedmano, kurie sukūrė šou. “Tiesiog eik su ja” – tai jos patarimas naujajai simbolių grupei. “Jei kūdikis verkia, tada pabandykite ir raminkite kūdikį. Jei žąsys krenta, tada nuvalykite”, – sako ji, juokiasi. “Tai šeima, tai akmenukas ir mes su ja susidorojame.”

Vis dėlto, kaip ir visa tai, nuostabi linksmybė, istorija yra nukreipta į širdies skausmingą sielvartą, be kita ko, apie tai, kad Kvineno brolio kūnas atsirado į pelkę, kur 10 metų seniau IRA buvo išmesta. “Išnykęs”, kaip jie yra žinomi, buvo dažni per Troubles ir su beveik visiškai airišku 20-čiuoju, tai tema, kuri buvo neatsiejamai susipynusi su aktorių savo vaikais.

& # x200B; O'Reilly as Doctor Elishia Mackeller in Glitch

O’Reilly, dr. Elishia McKellar Gedimas
Netflix

“[Troubles] buvo didžiulė mūsų gyvenimo dalis auga”, – sako O’Reilly, kuris gyveno Dubline, kol jam liko 12 metų, kol emigruoja į Australiją kartu su savo tėvais. “Nors buvau gana jaunas, jis vis dar buvo šio pusiausvyros dalis, tai pasakojimas, dalis mūsų kultūros ir mūsų naujausios istorijos”.

Būtent tai yra žinojimas apie įvykius, kurie apsunkina sklypą. Nėra teisingų ar neteisingų atsakymų, tiesiog istorijų. Kunigai šlubuojasi, reformuojami žudikai kreipiasi į smurtą ir įsimyli neteisingi žmonės: tarpusavyje yra daugybė ribų. O’Reilly sako Butterworth’ui: “Jis tiesiog įkvepia mitinį į namus, skausmo humoras, viskas gyvena greta. Aš manau, kad žmonės apie tai ilgą laiką kalbės”.

“Glitch” dabar yra “Netflix”. ““Tin Star” dabar yra “Sky Atlantic”. ““Ferryman” yra “Gielgud” teatre (0844 482 5130), Shaftesbury prospekte, Londone W1 iki 2018 m..

Loading...