Puiki diena Londone su dizaineriu Sabine Getty

Sabine Getty gyvenimas šiek tiek panaši į pasaką. Gimusi Šveicarijoje, ji užaugo Ženevoje, Beirute ir Prancūzijos pietuose, surinkdama antspaudų rinkinį savo pasienyje ir mokydama kalbėti angliškai, prancūziškai ir arabiškai (visi trys iš kurių ji kalba laisvai) keliu. Nepamirškime, ji yra neįtikėtinai stilinga ir maloninga, pritvirtinta prie pirmosios eilės mados savaitėmis (ji dėvėjo pagal užsakymą, Schiaparelli mados suknelę savo vestuvėse su Joseph Getty) ir sėkmingai įkūrė savo vieningosios juvelyrikos liniją Sabine Getty. Jos subtilūs daiktai dažnai apima spalvingus, brangiuosius akmenis, nustatytus šiuolaikiškuose ir žaisminguose dizainuose. Jie moteriški, bet padarykite pareiškimą. Čia ji dalijasi dienos verte savo mėgstamų vietų valgyti, apsipirkti ir apsilankyti Londone.

vaizdas

Billal Taright

Tory Burch Talisay Camp marškinėliai, 225 dol., Toryburch.com; Sophia Super Skinny Jean, 185 $, toryburch.com

08:00. Aš pabudau ir pusryčiaujau namuose. Aš turiu didelę kavą, į kurią įeina du espreso šūviai, ir aš visada valgau du kivių vaisius, paprastas avižas (nevalgiu), jogurtu, bananais ir migdolais. Kai mano vyras ir aš išeiname į pusryčius, mums patinka Kembridžo gatvės virtuvė; tai labai saldus, juokinga maža vieta, kuri yra labai žavinga. Aš visada turiu omletą su dviem kruopų kruopų skardiniais ir dideliu kavos kiekiu. Visai likusiai dienai negeriu kavos.

vaizdas

“Courtyard by Cambridge Street” virtuvė

9:00 ryto. Man patinka žaisti tenisą “Chelsea Harbour Club”. Man patinka žaisti su mano vyru, jei jis turi laiko; kitaip aš žaisiu su instruktoriumi. Po to aš einu į darbą.

10:30 m. Aš einu į savo biurą Berklio aikštėje kurti ir susitikti. Nemanau per daug apie tai, ką aš dėvoju. Tai paprastai džinsai, Superga sportiniai bateliai, marškiniai ir švarkai. Aš turiu daug senovinių žaislų, kuriuos myliu, tačiau pastaruoju metu buvo šaltas, todėl buvau dėvėti didelius megztinius ir leopardinį spausdinimą Altuzarra kailis Savaitgaliais man patinka klajoti aplink Viktorijos ir Alberto muziejus ir galbūt pamatysi puikų filmą su savo vyru Joe.

vaizdas

Mandagūs Joseph Getty

1 val. Jei aš buvau biure, kiekvieną dieną pietų užsakydamas tą patį patį. Man patinka išlaikyti sveiką ir visada gauti Geras gyvenimasparašo salotos su avokadu ir kruopos rupiniais. Arba aš pasieksiu Scott’s; tai tiesiog taip paprasta ir tobula, o šalia. Man taip pat patinka eiti į japonų restoranas, vadinamas Kiku. Jie turi šį nuostabų patiekalą, pavadintą shabu shabu, ir tai taip neįtikėtinai!

4 val. Aš einu namo. Naktį paprastai yra vakarienė arba renginys, todėl bandau praleisti laiką su savo vyru ir tada nuvilkti jį į kažką su manimi.

vaizdas

Billal Taright

Tory Burch Lexi Top, $ 275, toryburch.com; Pierce Skirt, 275 $, toryburch.com

10 val. Mes paprastai einame į Loulou’s už gerumą po įvykio su mūsų draugais. Kartais mes einame į Chiltern Firehouse; ji turi labai L.A. vibe.

vaizdas

Courtesy of Chiltern Firehouse

11:30 val. Aš visada nutempiu savo makiažą, kol aš einu miegoti. Aš naudoju drėkinamąjį veido kremą nuo Sisley tai puiku. Tada aš pasiliksiu kelias valandas žiūrėti filmus ir atlikti tyrimus. Man patinka likti vėlai; tai, kai aš labiausiai pabudęs. Aš taip pat naudojau laiką skaityti ir pažvelgti į dalykus prancūziškai, nes likusį laiką turiu daryti viską angliškai!

SABINE TRUMPAS PAVADINIMAS:

APSIPIRKIMAS: Man patinka eiti į Bella Freudas; Ji turi šiuos žaismingas megztines, taip pat gamina žvakes ir kvapus, todėl tai puiki vieta įsigyti dovaną kažkam. man taip pat patinka Doverio gatvės rinka, pakelti gabalus iš Tory Burch (Aš myliu kasdienes vasaros dienas ir vakarėlius), ir pasirodo draugo parduotuvėje Debonnaire. Pagal paskyrimą ir savininkas, Debonnaire (Debbie) von Bismarckas, keliauja po pasaulį, rinkdamas vėsius dalykus. (Dar viena puiki vieta gauti dovanų!) Man patinka vaikščioti “Conran Shop” baldams; ir ji taip pat turi mielą kavos parduotuvę. Tada yra ta vieta, kur aš visada tikrai noriu eiti, bet turi vengti: kanalas parduotuvė!

PAMPERING: SPA centre “Bulgari” viešbutis. Visada.

GĖLĖS: Turiu mėgstamą floristą Pulbrook & Gould. Man patinka labai spalvingos gėlės, kurios atrodo kaip laukinės gėlių puokštės.

Čia Sabine Getty kalba apie tai, kur ji suranda įkvėpimą.

Videographer: Amy Gwatkin

Loading...